===Czuje się winna ze go kocham. Pomożcie mi jak byc szczesliwa.==== - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » ===Czuje się winna ze go kocham. Pomożcie mi jak byc szczesliwa.====

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

1 Ostatnio edytowany przez basienka02 (2013-11-27 23:55:13)

Temat: ===Czuje się winna ze go kocham. Pomożcie mi jak byc szczesliwa.====

Witajcie kochani,

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: ===Czuje się winna ze go kocham. Pomożcie mi jak byc szczesliwa.====

Jak oczekujesz poważnego związku to sama zacznij być poważna.

Gdzie ta miłość z tym pierwszym???
Wodzi Cię za nos od 5ciu lat i na każde jego skinienie lecisz jak na komendę.
Zioniesz naiwnością /niektórzy tak mają niestety/, łudzisz się, oszukujesz sama siebie.
Na co Ty czekasz? Człowiek się Tobą bawi, a Ty mu jeszcze klaszczesz do rytmu.

Pan numer dwa?
Nie zakończyłaś chorego układu numer jeden, a pchasz się w drugi/nie musi być chory/związek?

A może tak pobyć sama z sobą?
Odpocznij, nabierz dystansu, dojrzej...

Właśnie...który jesteś rocznik?

3

Odp: ===Czuje się winna ze go kocham. Pomożcie mi jak byc szczesliwa.====

Z facetem nr 1 powinnaś już dawno dać sobie spokój. Traktuje Cię jak taką przystań do której zawsze może dopłynąć i postać. I zgadzam się z poprzedniczką. Najpierw pozbądź się faceta nr 1, a potem zaczynaj z facetem nr 2. A z tego co piszesz facet nr 2, wg mnie, jest facetem dla Ciebie. Nie odwracaj się na to co było, skończ to co jest i pracuj nad swoją, LEPSZĄ przyszłością. Pozdrawiam

4

Odp: ===Czuje się winna ze go kocham. Pomożcie mi jak byc szczesliwa.====

Znasz faceta nr 1 pięć lat, sypiasz trzy...tylko sypiasz - prawda?
Przy nr 2 się śmiejesz, jest ci z nim miło, on stara się o Ciebie. Dziewczyno wyjdź z tamtej relacji i zacznij myśleć o sobie.

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » ===Czuje się winna ze go kocham. Pomożcie mi jak byc szczesliwa.====

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024