Kobieta z Klasa -jaka wedlug was jest ,jej znaki szczegolne. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Kobieta z Klasa -jaka wedlug was jest ,jej znaki szczegolne.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 27 ]

Temat: Kobieta z Klasa -jaka wedlug was jest ,jej znaki szczegolne.

Jaka wedlug was jets kobieta z klasa jak sie ubiera,czesze,jakie sa jej znaki szczegolne,jaka wedlug was jest kobietka z klasa ?

" Kto w życiu piękno przedkłada nad pożytek, z pewności w końcu, jak dziecko, które przedkłada słodycze nad chleb, popsuje sobie żołądek i bardzo kwaśno na świat patrzeć będzie " 

Tak NAPRAWDE ludzie bardzoo zakompleksieni ,najbardziej zwracaja uwage na wyglad ,czasami wrecz OBSESYJNIE..chca byc idealni dla innnych i to oni najczesciej WYSZUKUJA TYLKO WAD w innych ludziach.
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Kobieta z Klasa -jaka wedlug was jest ,jej znaki szczegolne.

uwielbiam tekst mojej już niestety zmarłej babci na ten temat:
Dama/kobieta z klasą zawsze ma zadbane dłonie i stopy, wtedy nawet jak założy worek po kartoflach widać że jest damą a nie łachmaniarą

3

Jeżeli się musi pytać to nią nie jest.

4

AniolZInnegoSwiata napisał/a:

Jaka wedlug was jets kobieta z klasa jak sie ubiera,czesze,jakie sa jej znaki szczegolne,jaka wedlug was jest kobietka z klasa ?

Znaki szczególne? A to są takie? roll
Odpowiem krótko-klasa sama w sobie nie wymaga definicji, skomentowania wymaga jednak Twoje pytanie (te i wiele innych bezsensownych) -z pewnością Ty jej nie posiadasz.

5 Ostatnio edytowany przez AniolZInnegoSwiata (2013-11-24 20:05:40)

Nie Ci mnie oceniac...nie wiesz nic tak naprawde o mnie ,wiec nie oceniaj..

Kobieta z klasa to przede wszystkim styl bycia,nie obraza nikogo..Zacznijmy od tego smile

Kobieta z klasą to ta, która akceptuje siebie.

Nie obnosi się ani ze swoją uroda, ani z pozycja, ani ze statusem materialnym (nie ważne czy go posiada czy nie).

To taka kobieta, która cieszy sie życiem i wiem, że ma je tylko jedno.

To osoba, która wie czego chce.

Klasa to uśmiech, pewność siebie i ten błysk w oku...

Kobieta z klasą to też taka która nie wstawia SWOICH PÓŁNAGICH ZDJĘĆ na portale oczekując komentarzy.

to kobieta która a) dba o siebie i innych
b)   kobieta nie dbająca o innych będzie arogancka, chamska, lekceważąca uczucia innych, zadufana w sobie. Jeśli dba tylko o innych to będzie "Matką Teresą" a nie "Lady D". Jeśli dba tylko o siebie to będzie kolejną osiedlową gwiazdą która prędzej czy później zrazi do siebie wszystkich. Kobieta która lubi otaczać się pięknem nie użyje brzydkich słów, dostrzeże piękno w każdym, nie kupi torebki podróby na bazarku, nie zapuści szpon żeby wytracić brokat do końca, nie zachwyci sie kiepskim filmem i nie będzie naśladować gawiedzi...ale nie będzie jej wyśmiewać bo to już łamie jej zasady. wink

Nie manipuluje ,nie kompromituje drugiego czlowieka  ,nie wysmiewa, nie obgaduje  innych kolezanek ,wie jak sie zachowac w odpowiednim momencie

" Kto w życiu piękno przedkłada nad pożytek, z pewności w końcu, jak dziecko, które przedkłada słodycze nad chleb, popsuje sobie żołądek i bardzo kwaśno na świat patrzeć będzie " 

Tak NAPRAWDE ludzie bardzoo zakompleksieni ,najbardziej zwracaja uwage na wyglad ,czasami wrecz OBSESYJNIE..chca byc idealni dla innnych i to oni najczesciej WYSZUKUJA TYLKO WAD w innych ludziach.

6

No sorry, ale dla mnie to, w jaki sposób piszesz o sobie, a konkretnie w wątku http://www.netkobiety.pl/t62096.html dyskwalifikuje cię jako "kobietę z klasą".

hehe A ty taka swieta ? mozna sobie grac swieta...

8

Święta? Może kiedyś po śmierci, w przeciwieństwie do Ciebie normalna, nie nazywana przez innych trollem. Bez odbioru.

Prosilabym bym zebys mnie nie obrazala...bo nie ci mnie oceniac..

10

Proszę o zaprzestanie wycieczek osobistych i powrócenie do tematu wątku, bez wzajemnego obrażania siebie.

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

11

według mnie to taka, która zna swoja wartość, taka która wie czego chce i dąży do tego, która ma cele w życiu. To taka, która dba o siebie zarówno pod względem wyglądu jaki i rozwoju osobistego.

12

PodPseudonimem napisał/a:

Dama/kobieta z klasą zawsze ma zadbane dłonie i stopy, wtedy nawet jak założy worek po kartoflach widać że jest damą a nie łachmaniarą

Bardzo trafne stwierdzenie wink

13

Viggo napisał/a:

No sorry, ale dla mnie to, w jaki sposób piszesz o sobie, a konkretnie w wątku http://www.netkobiety.pl/t62096.html dyskwalifikuje cię jako "kobietę z klasą".

Popieram. Myślę, że kobieta z klasą to również ta, która wie, kiedy zamilknąć.

14

Kobieta z klasą?
Dla mnie to taka co ma swoje zdanie, potrafi zaproponować wyjście, jest zaradna, potrafi rozmawiać o tym nawet o czym nie za wiele wie. To też osoba, która wie jak się zachować w wielu sytuacjach. To osoba, która nie przeklina, z gustem się ubierze.

Raz się żyje, więc przestań patrzeć, na to co powiedzą inni tylko :
Rób to co uważasz za stosowne !

A co gdy kobieta nie jest soba,caly czas uwaza co mowi jak sie zachowuje,caly czas sie kontroluje ?

16

Kontrola siebie i uwazanie na to co sie mowi to raczej cnota niz wada.

Made the wrong move, every wrong night
With the wrong tune
Played till it sounded right, yeah

17

Wg tej definicji taka Doda to dama nad damami. I inne Natalie Siwiec.

Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych.

18 Ostatnio edytowany przez spider123 (2013-11-27 00:21:58)

Remi napisał/a:

Kobieta z klasą?
potrafi rozmawiać o tym nawet o czym nie za wiele wie.

Głupota. W końcu, jak się o czymś nie wie, to przecież bardziej obeznany w temacie rozmówca to zauważy. Czy większą "klasą" nie byłoby przyznanie się do niewiedzy i dopytanie? W końcu ciężko jest wiedzieć wszystko o wszystkim. I ktokolwiek "z klasą" powinien zdawać sobie z tego sprawę.

"To moja sprawa, co robię kiedy zamykam za sobą drzwi
Czy wierzę w miłość czy bohaterów, a może nie wierzę w nic
Nie pytaj mnie, po której jestem stronie, bo nie odpowiem ci
Sam dobrze wiem komu zaufać, a komu splunąć w ryj"

19

AniolZInnegoSwiata napisał/a:

Nie Ci mnie oceniac...nie wiesz nic tak naprawde o mnie ,wiec nie oceniaj..

Kobieta z klasa to przede wszystkim styl bycia,nie obraza nikogo..Zacznijmy od tego smile

Kobieta z klasą to ta, która akceptuje siebie.

Nie obnosi się ani ze swoją uroda, ani z pozycja, ani ze statusem materialnym (nie ważne czy go posiada czy nie).

To taka kobieta, która cieszy sie życiem i wiem, że ma je tylko jedno.

To osoba, która wie czego chce.

Klasa to uśmiech, pewność siebie i ten błysk w oku...

Kobieta z klasą to też taka która nie wstawia SWOICH PÓŁNAGICH ZDJĘĆ na portale oczekując komentarzy.

to kobieta która a) dba o siebie i innych
b)   kobieta nie dbająca o innych będzie arogancka, chamska, lekceważąca uczucia innych, zadufana w sobie. Jeśli dba tylko o innych to będzie "Matką Teresą" a nie "Lady D". Jeśli dba tylko o siebie to będzie kolejną osiedlową gwiazdą która prędzej czy później zrazi do siebie wszystkich. Kobieta która lubi otaczać się pięknem nie użyje brzydkich słów, dostrzeże piękno w każdym, nie kupi torebki podróby na bazarku, nie zapuści szpon żeby wytracić brokat do końca, nie zachwyci sie kiepskim filmem i nie będzie naśladować gawiedzi...ale nie będzie jej wyśmiewać bo to już łamie jej zasady. wink

Nie manipuluje ,nie kompromituje drugiego czlowieka  ,nie wysmiewa, nie obgaduje  innych kolezanek ,wie jak sie zachowac w odpowiednim momencie

Kobieta z klasą to taka,która cudzych słów nie kradnie podając za swoje:)http://www.kowbojki.pl/pokaz/kobieta-z-klasa-jaka-to-kobieta-37479

Końcówkę -om piszemy w celowniku liczby mnogiej rzeczowników wszystkich rodzajów, np.Wspomniałem o tym moim gościom.
Zwrócił się ku tamtym kobietom.
Przyjrzał się uważnie oknom i drzwiom.

20

spider123 napisał/a:
Remi napisał/a:

Kobieta z klasą?

Głupota. W końcu, jak się o czymś nie wie, to przecież bardziej obeznany w temacie rozmówca to zauważy. Czy większą "klasą" nie byłoby przyznanie się do niewiedzy i dopytanie? W końcu ciężko jest wiedzieć wszystko o wszystkim. I ktokolwiek "z klasą" powinien zdawać sobie z tego sprawę.

Być może przyznanie do niewiedzy to plus. Uważam, że jednak inteligentniejsze jest mieć mało wiedzy na dany temat a móc porozmawiać i wydobyć ową wiedzę z rozmówcy.
Zauważ po swoim poście co napisałaś inteligentnie a co nie smile

Raz się żyje, więc przestań patrzeć, na to co powiedzą inni tylko :
Rób to co uważasz za stosowne !

21 Ostatnio edytowany przez spider123 (2013-11-27 14:21:47)

Remi napisał/a:
spider123 napisał/a:
Remi napisał/a:

Kobieta z klasą?

Być może przyznanie do niewiedzy to plus. Uważam, że jednak inteligentniejsze jest mieć mało wiedzy na dany temat a móc porozmawiać i wydobyć ową wiedzę z rozmówcy.
Zauważ po swoim poście co napisałaś inteligentnie a co nie smile

Ja wszystko piszę inteligentnie big_smile (narcisstic mode off). A tak serio, to podtrzymuję swoje zdanie, że bez sensu udawać alfę i omegę. Załóżmy, że udajesz, że coś wiesz, próbujesz w jakiś inteligentny sposób się dowiedzieć więcej, ale w końcu się potykasz i wszystko wychodzi na jaw. Ktoś mógłby sobie pomyśleć, że jesteś tak zarozumiały, że nie chcesz/nie potrafisz przyznać się do niewiedzy albo wręcz manipulator, w każdym razie -10 do zaufania smile Przynajmniej ja to tak widzę.

Aczkolwiek, to jeszcze zależy. Jak się czegoś nie wie z dziedziny tzw. "wiedza ogólna" to może faktycznie lepiej się nie przyznawać tongue Ale jeśli chodzi o jakąś wiedzę specjalistyczną, to nie widzę powodu, żeby udawać, że się znam, gdy się nie znam tongue
Aha i mam dosyć specyficzne hobby - wydaje mi się, że bez większego trudu mogłabym sprawdzić, czy ktoś wie cokolwiek, czy robi mnie w walka big_smile

"To moja sprawa, co robię kiedy zamykam za sobą drzwi
Czy wierzę w miłość czy bohaterów, a może nie wierzę w nic
Nie pytaj mnie, po której jestem stronie, bo nie odpowiem ci
Sam dobrze wiem komu zaufać, a komu splunąć w ryj"

22

Kobieta z klasą nie mówi,że ma w sobie klasę. Damą się jest z natury,czyli z klasą trzeba się urodzić nie można się jej nauczyć,można wyuczyć się,niektórych postaw.Jednak klasa to nic innego jak szyk,coś nieuchwytnego tzw.to coś,również bycie sobą przede wszystkim,gesty,mimika,powtarzam opinię innych ludzi,ograniczam subiektywizm.

23 Ostatnio edytowany przez PodPseudonimem (2013-12-15 07:42:31)

harmagedon napisał/a:

Wg tej definicji taka Doda to dama nad damami. I inne Natalie Siwiec.

tekst pochodzi z czasów gdy takich celebrytek jeszcze nie było, zresztą one paznokcie mają zrobione a co pod lakierem to nie koniecznie bym chciała wiedzieć wink
dla mnie kobieta z klasą to przede wszystkim styl bycia, nie tylko wygląd, chociaż uważam że kobieta z klasą o wygląd dba, przez szacunek do siebie i do otoczenia. Dama ma szacunek do siebie, ale szanuje też innych, potrafi walczyć o swoje ale nie walczy o uwagę, nie jest głośna i hałaśliwa, potrafi się znaleźć i zachować w każdej sytuacji, unika gierek i intryg, nie daje sie sprowokować do bezsensownych sprzeczek itd Myślę że dużo bym tu jeszcze mogła wymieniać

24 Ostatnio edytowany przez Anhedonia (2013-12-15 10:14:53)

słonecznik30 napisał/a:

Kobieta z klasą nie mówi,że ma w sobie klasę. Damą się jest z natury,czyli z klasą trzeba się urodzić nie można się jej nauczyć,można wyuczyć się,niektórych postaw.Jednak klasa to nic innego jak szyk,coś nieuchwytnego tzw.to coś,również bycie sobą przede wszystkim,gesty,mimika,powtarzam opinię innych ludzi,ograniczam subiektywizm.

Mam podobne zdanie smile Coś jak "przedwojenny dżentelmen" wink trudno opisać, ale każdy to "wyczuwa" big_smile
To, że kobieta z klasą "jest sobą" wyklucza darcie gęby na osoby, które mają inne zdanie tudzież zarzucanie im oceniania innych, gdy same to czynią smile Kobieta z klasą wypowiada się w sposób wyważony, bo zachowuje się "na poziomie" wink
Myślę JEDNAK, że jest to do 'wyuczenia", bo te z urodzenia nie w genach to mają a "z domu" wyniosły, w drodze "wychowania" nabyły OWE wzorce!
Niekoniecznie "wystrój zewnętrzny" w postaci ciuchów i makijażu ma tu NAJWIĘKSZE znaczenie... One stanowią tylko zewnętrzne odzwierciedlenie - ZACHOWANIE stanowi raczej "tę klasę" SAMĄ W SOBIE wink

"Panie, daj mi SIŁĘ, abym zmienił to, co zmienić mogę,
daj mi CIERPLIWOŚĆ, abym zniósł to czego zmienić nie mogę
i daj mi MĄDROŚĆ, bym odróżnił jedno od drugiego."F.C. Oetinger

25

Anhedonia napisał/a:
słonecznik30 napisał/a:

Mam podobne zdanie smile Coś jak "przedwojenny dżentelmen" wink trudno opisać, ale każdy to "wyczuwa" big_smile
To, że kobieta z klasą "jest sobą" wyklucza darcie gęby na osoby, które mają inne zdanie tudzież zarzucanie im oceniania innych, gdy same to czynią smile Kobieta z klasą wypowiada się w sposób wyważony, bo zachowuje się "na poziomie" wink
Myślę JEDNAK, że jest to do 'wyuczenia", bo te z urodzenia nie w genach to mają a "z domu" wyniosły, w drodze "wychowania" nabyły OWE wzorce!
Niekoniecznie "wystrój zewnętrzny" w postaci ciuchów i makijażu ma tu NAJWIĘKSZE znaczenie... One stanowią tylko zewnętrzne odzwierciedlenie - ZACHOWANIE stanowi raczej "tę klasę" SAMĄ W SOBIE wink

Precyzyjnie:)Anhedonio pięknie rozwinęłaś moją myśl:)klasę można mieć w trampkach i w worku na ziemniaki,za klasę odpowiada emanowanie wewnętrznym blaskiem,wtedy można zaobserwować w osobie coś na kształt niestety przestarzałej już atencji:)Bycie sobą w sensie żyć w zgodzie ze sobą,ale wyrażać siebie kuluralnie,niezbyt "głośno",nie generować konfliktów,jednakże umieć odnaleźć się w każdym środowisku.Kobieta z klasą to wbrew pozorom nie jest eteryczna mimoza,ale silna babeczka z gracją:)potrafiąca w gumiakach po łąkach i wsiach biegać,bez obaw,że ubrudzi się,taka co w szpilkach potrafi przetańczyć na balu do białego rana,taka co umie rozmawiać ze starowinką z targu,hydraulikiem i jednocześnie odnaleźć na salonach,taka co nie boi się pokazać,że czegoś nie wie,ale chce się rozwijać i uczyć.Taka co umie słuchać innych,wie kiedy przestać mówić o sobie.Taka co nie obnosi się metkami choć ją na to stać.Taka co potrafi usiąść w Mac'u,ale nie boi się dobrych restauracji.Taka co jest ponad podziałami klasowymi i społecznymi,potrafiąca się sobą dzielić.Nie przeklina,nie tupie nogami,potrafiąca odrzucić antypatie dla dobra interesu,nie oceniająca z góry.Wzbudzająca zaufanie,tzw.dobra zołza-kulturalna,znająca swoją wartość,asertywna,ale z sercem dla innych:)

26

O TO chodziło big_smile
To się WIE, to się widzi, to się czuje...

"Panie, daj mi SIŁĘ, abym zmienił to, co zmienić mogę,
daj mi CIERPLIWOŚĆ, abym zniósł to czego zmienić nie mogę
i daj mi MĄDROŚĆ, bym odróżnił jedno od drugiego."F.C. Oetinger

Posty [ 27 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Kobieta z Klasa -jaka wedlug was jest ,jej znaki szczegolne.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018