szukam kolegi do pogadania - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » szukam kolegi do pogadania

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

1

Temat: szukam kolegi do pogadania

Witam mam 36 lt szukam kolegi poprostu do pogadania  ,jestem z okolic kwidzyna.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: szukam kolegi do pogadania

Czy nie ma tu zadnych facetow?

3

Poczytałem Twoje posty. Myślę, że mąż albo przechodzi jakiś kryzys 40-latka albo nigdy nie dorósł. Czas dla was...  to wygląda na czas dla niego, czy 18-nastka go nie rzuci. Jej brat to chyba znalazł frajera, który go zatrudnia i stawia piwo. Nie sądzę, że wasz związek ma przyszłość, chyba nigdy nie łączyło was coś co bym nazwał kumplostwem podobny stosunek do ludzi i świata. Raczej jeśli wrócicie do siebie to jak zbite koty. On rozczarowany porzucony przez młodszą koleżankę, Ty zmęczona samotnością lub jakąś nieudaną przygodą, jeśli się na taką się zdecydujesz. Jak będzie, nie wiem. Nie jestem wróżką. A nieudane związki i obce praktycznie sobie osoby są razem przez wiele lat czasem i całe życie.

Idź do->Rozmowa o samotności z happy endem
Idź do->Szukam koleżanki z wyobraźnią z okolic W-wy
Jeśli uważasz, że to co piszę to dla mnie prawdy absolutne, to znaczy, że absolutnie mnie nie rozumiesz.

4

Z ta 18 to nie jest tak jak napisales....od marca tego roku faktycznie nie kontaktuje sie z nia (postawilam mu wtedy warunek,albo kolezanka albo ja),ale jak widac z maloletnich kolegow jakos nie zrezygnowal..pozdrawiam

5

To dobrze, bo myślałem, że totalnie robi Cię w trąbę. Ja bym go olał ale łatwo podejmować decyzjo o ludziach z którymi nas nic nie łączyło. To co pisałaś odebrałem jakbyś nie chciała tego dalej ciągnąc ale byś chciała żebyście wrócili do siebie ale już do nowej zdrowej sytuacji. Nie wiem czy jest to możliwe. Nie wiem czego Ci życzyć, czy powrotu, czy nie. Myślę tylko, że najgorsze to trwanie w tym nieokreśleniu. To dobrze, że oznaczyliście czas do zastanowienia.

Idź do->Rozmowa o samotności z happy endem
Idź do->Szukam koleżanki z wyobraźnią z okolic W-wy
Jeśli uważasz, że to co piszę to dla mnie prawdy absolutne, to znaczy, że absolutnie mnie nie rozumiesz.

6

Tak ,zgadzam sie ,z toba  dla mnie te ycie w niepewnosci  jest takie trudne ,to taka wegetacja,a ja niewiem juz  czy ten zwiazek ma wogole jeszcze sens,bo czy  czlowieka mozna zmienic?...chyba sam by musial tego chciec....

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » szukam kolegi do pogadania

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018