trudny charakter przyjaciółki - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » trudny charakter przyjaciółki

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: trudny charakter przyjaciółki

Cześć smile

Mam przyjaciółkę, która moim zdaniem ma trudny charakter:
- strzela fochy,
- obraża się o wszystko,
- uważa, że wszyscy ją atakują i są przeciwko niej (w sytuacji gdy ktoś ma inne zdanie niż ona),
- jak coś nie idzie po jej myśli to też się obraża,
- wszyscy muszą się do niej dostosowywać,
- potrafi wyjść z imprezy bez słowa, bo tak, bo coś jej nie pasuje
- zawsze odwraca wszystko kota ogonem, jak jest jakiś problem zawsze to jest "czyjaś" wina
  nigdy jej

Mamy po 25lat, więc teoretycznie zachowanie głupich nastolatek powinnyśmy mieć za sobą. Męczy mnie już jej zachowanie, bo tylko ja z naszej paczki mam odwagę powiedzieć jej prosto w oczy co myślę i dlatego też zawsze to mnie się "obrywa" i to ja jestem "ta zła" co się czepia. Mimo, że ja też jestem dość uparta, bezpośrednia i lubię postawić na swoim, to ja zawsze odpuszczam dla świętego spokoju, a po kłótni pierwsza wyciągam do niej rękę. Reszta paczki ignoruje jej zachowanie, odważni są jak jej nie ma. Nie chce stracić z nią kontaktu, znamy się od przedszkola i byłoby mi źle gdyby to się skończyło.
Jak z nią porozmawiać tak żeby zrozumiała, że nie jest pępkiem świata?
Z góry dzięki za odpowiedzi:)

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: trudny charakter przyjaciółki

Nic na siłę, to że się znacie od przedszkola niczego nie przesądza. Zawsze taka była ?

Uwielbiam być kobietą smile
Kocham naturalne kosmetyki

3

Nie mówię że przesądza. Chciałam tylko zaznaczyć, że znamy się bardzo długo, a przyjaźnimy od dobrych 10-12lat. Zawsze taka była i wszyscy o tym wiedzą tylko chyba nie ona. Ponieważ jest duszą towarzystwa i wszyscy ją lubią, nikt jej nie chce powiedzieć wprost jak się czasem zachowuje tylko ignorują to, a za parę dni foch sam jej przechodzi.

4

czy coś oprócz faktu że znacie się od przedszkola sprawia że możesz ją nazwać przyjaciółką??
z twojego opisu ona chyba nie wyrosła z lat przedszkolnych

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » trudny charakter przyjaciółki

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018