Kurtka/płaszcz na zimę. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Kurtka/płaszcz na zimę.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Kurtka/płaszcz na zimę.

Szukam płaszczu/kurtki na zimę. Nie chcę by był bardzo elegancki, ale też niezbyt młodzieżowy. Bardzo ciepły, z kapturem, czarny lub "zgniła zieleń", z niedźwiedziem w środku. smile
Widzę, że teraz modne są te kurtki z innymi rękawami, ale nie widziałam jeszcze takiego ciepłego płaszcza, wszystko jesienne.

Lubię kurtki z New Look'a, ale czy tam teraz jest coś ciekawego?
Wiecie gdzie są promocje na jakieś przyzwoite płaszcze/kurtki?

Ciesz się małymi rzeczami, bo może któregoś dnia obejrzysz się za siebie i zdasz sobie sprawę z tego, że były to rzeczy wielkie.
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Kurtka/płaszcz na zimę.

Nie wiem czy można na forum rzucać nazwami marek, jakby co to moderatorki proszę o usunięcie postu:)

Ja znalazłam dla siebie idealną kurtkę zimową w Top Secret. Ciepła, z kapturem, cała bawełniana tzw. "parka", ale rękawy nie są innego koloru. Mi sięga do połowy ud. Mam beżową, ale jest jeszcze model "zgniła zieleń". Kosztuje 249zł, ale ja trafiłam na już zakończoną promocję -30%.

Możesz ją łatwo znaleźć w sklepie internetowym.

Również przez Internet polecam zapoznać się z kolekcją sklepu Medicine (co chwile mają na coś promocje np. -20 na swetry, 2 rzecz za pół ceny itp). Dawny Reporter zmienił nazwę właśnie na Medicine. Mają kilka różnych modeli kurtek: krótkie, długie, bardziej sportowe i bardziej eleganckie.

Także z mojej strony polecam Ci te dwa sklepy, bo nigdy się nie zawiodłam na ich jakości. Lubię też taki styl. A ceny nie są z kosmosu tylko akurat na studencką kieszeń smile)

3

Ja sobie kupiłam płaszczyko-kurtkę z Esprita w lumpku, 70% wełny, ocieplana, w krateczkę, z ocieplanym kapturem za całe 49 pln, plus oczywiście czyszczenie. Warto pochodzić po lumpeksach z lepszą, segregowaną, wycenioną odzieżą. Wiem, że niektórzy chcą mieć nowe, bo się czują lepiej, ale dla mnie wydanie kilkuset pln mija się z celem, gdy mogę mieć coś, w czym nie chodzi pół Bielska, co jest niemal nieużywane (kupuję tylko takie rzeczy), modne i ładne smile. Warto pochodzić po takich sklepach, naprawdę można znaleźć jakąś ciekawą kurteczkę zimową.

4

Chodziłam po tych wszystkich sieciówkach, a kurtkę/płaszcz kupiłam na rynku z polskimi produktami (z Łodzi). Jest o wiele lepszej jakości niż cały ten szajs, jaki przejrzałam w znanych sklepach. smile

Ciesz się małymi rzeczami, bo może któregoś dnia obejrzysz się za siebie i zdasz sobie sprawę z tego, że były to rzeczy wielkie.

5

Cześć

Ja kupuje w firmie 4F, mają bardzo dobre, zwłaszcza ubrania na zimę i w góry.  Właściwie na każda porę roku kupisz tam produkty i do różnych dyscyplin sportowych.

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Kurtka/płaszcz na zimę.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018