Kurtka pod płaszcz - co się dzieje? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Kurtka pod płaszcz - co się dzieje?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

1

Temat: Kurtka pod płaszcz - co się dzieje?

Witam,

ostatnio zauważyłam dziwny tręd wśród znajomych (kobiet). Zakładają skórzaną (lub imitującą skórę) kurtkę pod płaszcz zimowy. Rozumiem jeszcze jakby było -30 stopni, ale przy +10? Skąd się taka moda wzięła? Kto mi wyjaśni ten fenomen?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Kurtka pod płaszcz - co się dzieje?

A w czym widzisz problem? Marynarki czy zakietu pod plaszcz też nie zalozysz?
Kurtka stanowi w tym wypadku czesc stroju, plaszcz jest okryciem wierzchnim, kurtki w pomieszczeniach (tak jak marynarki) nie zdejmujesz.

I to nie jest wynalazek ostatnich czasow. Ani zadne dziwactwo modowe.

3

Ja osobiście takiego czegoś nie widziałam i sama na pewno bym się tak nie ubrała. Jeśli już częścią stroju miałaby być skórzana kurtka, to wolałabym wziąć ją w torebkę i założyć zaraz po tym jak zdjęłabym płaszcz. Inaczej ugotowałabym się, upociła i czuła niekomfortowo.

Mamy moc, by znaleźć wyjazd ze ślepej uliczki.
Na każdy szczyt dojść, tam gdzie dochodzą nieliczni.

4

To jeszcze zalezy co kto rozumie pod "kurtka".

Jeżeli się to komus kojarzy z grubym, wierzchnim odzieniemn to raczej się tego pod plaszcz nie zaklada. Ale taka kurtka z cieniutkiej skory na cienkiej podszewce wcale tak nie grzeje.

A widok osoby w welnianym swetrze i plaszczu nikogo nie dziwi, a przeciez welna o wiele bardziej grzeje niż sztuczna skorka wink

5

Grzać nie musi, wystarczy, że nie przepuszcza powietrza. smile

6

Oj rany, szukasz na sile dowodu, ze taki stroj to absurd.

Wystarczy, ze kurtki nie zapniesz pod szyje i powietrze przepuszcza.

Wystarczy, ze tamtego dnia było wietrznie i mimo temperatury na plusie owa osoba nie koniecznie musiala się w skorze pocic jak mysz.

Wystarczy, ze miala taki kaprys, by zalozyc kurtke i plaszcz a teraz siedzi, czyta  i się smieje czym mozna wywolac sensacje na polskiej ulicy big_smile

Szok! Kurtka i plaszcz razem!

Szokiem by było, gdyby się owej osobie udalo zalozyc trampki i kozaki jednoczesnie tongue

7

Nie absurd, ani szok. Przeceniasz moją reakcję.
Jest to po prostu niewygodne i mało funkcjonalne. Ot tyle. smile

8

Nie mniej od chodzenia w szpilkach po miescie big_smile big_smile

9

Generalnie - żaden problem smile zdziwiło mnie to zjawisko poprostu, ponieważ nigdy wcześniej takiej "mody" nie widziałam.
Swoją drogą ciekawie by wyglądała wersja z trampkami i kozaczkami big_smile

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Kurtka pod płaszcz - co się dzieje?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018