Damska kurtka zimowa - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Damska kurtka zimowa

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

1

Temat: Damska kurtka zimowa

Gdzie kupujecie kurki na zimę? nie wiem czy to ja jestem jakaś dziwna, ale mam wrażenie że w galeriach nie ma nic ciekawego, materiały średnie, a ceny przerażające... gdzie znaleźć fajna kurtkę na zimę, w której nie zmarznę!

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Damska kurtka zimowa

Tez tak uważam i dlatego wybieram się na zakupy właśnie teraz jak się zaczęły wyprzedaże zimowe.

3

Odp: Damska kurtka zimowa

Ja chodzę w wojskowej kurtce sił alaska, skoro alaska to wiadomo ciepła jest bardzo wink

4

Odp: Damska kurtka zimowa

Rok temu kupiłam na wyprzedaży kurtkę w Mango - prosty, klasyczny model z paskiem. Po dwóch sezonach wciąż jest puchata i ciepła. Wcześniej miałam kurtkę bodaj z Orsay - kaptur miała fantastyczny, bardzo głęboki i cały wyłożony sztucznym futerkiem (nie tylko na brzegu), więc był mega ciepły. Niestety sama kutka po trzech sezonach schudła (słabej jakości puch w środku), a guziki urywały się nagminnie.

5

Odp: Damska kurtka zimowa

Nie jest tak łatwo trafić na porządną kurtkę, tym bardziej ze to materiał a nie grubość świadczy o tym czy okaże sie ciepła.  A moje poświąteczne poszukiwania póki co są bezskuteczne

6

Odp: Damska kurtka zimowa

w mango mają fajne kurtki, ale cena regularna jest kosmiczna, dlatego lepiej teraz się wybrać na zakupy wink

7

Odp: Damska kurtka zimowa

Jeśli chodzi o naprawdę ciepłe kurtki, to z noszonych obecnie przeze mnie dwie zostały zakupione na Allegro (mam takich sprawdzonych sprzedawców), z czego jedna to właściwie płaszcz puchowy z paskiem i możliwością dopięcia kaptura, a jedna w galerii w Carry. Dodam, że bardzo zwracam uwagę na jakość. Mam też cieplutkie, sztuczne futerko, ale to uszyłam samodzielnie.

8

Odp: Damska kurtka zimowa
elzaaa napisał/a:

w mango mają fajne kurtki, ale cena regularna jest kosmiczna, dlatego lepiej teraz się wybrać na zakupy wink


Bylam niedawno w Mango i akurat nic  na mnie nie bylo, ale po przecenach jak najbardziej sie opłaca. nawet za  150 zł mozna znaleźc cos fajnego.

9

Odp: Damska kurtka zimowa

Sprawdź w sklepach internetowych znacznie taniej znajdziesz niż w stacjonarnym smile. Masz większy wybór produktów.Szukasz jakiegoś konkretnego modelu a może płaszcz ? smile

10

Odp: Damska kurtka zimowa

Ja ostatnio kupiłam kurtkę zimową w sklepie internetowym bombardina. Mają naprawdę dużą ofertę kurtek czy to na zimę czy wiosnę.

11

Odp: Damska kurtka zimowa

Jak potrzebujesz kurtki lub ciepłego płaszcza na dłużej to przejrzyj katalog https://www.lejdi.pl/k193,plaszcze-i-kurtki.html . Metaliczne kurtki robią wrażenie, rzucają się w oczy, fajnie wyglądają na zdjęciach.

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Damska kurtka zimowa

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024