Płaszcz na jesień - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Płaszcz na jesień

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

1

Temat: Płaszcz na jesień

Dzień dobry wszystkim,
mam dylemat. Dwa płaszcze do wyboru - bardzo podobne, ale nie wiem, który wybrać.
Który Wy byście wybrały?

http://twojabajka.redcart.pl/p/2/473/o- … szcze.html
http://twojabajka.redcart.pl/p/2/474/o- … szcze.html

Dzięki za podpowiedzi!

2

Odp: Płaszcz na jesień

Uważaj facet powie Ci swoje zdanie smile)
Pierwszy klasyczny nawet fajny, ale kup drugi ma coś w sobie smile
pozdrawiam

3

Odp: Płaszcz na jesień

W pierwszym właśnie mnie trochę odpycha futerko na kieszeniach. Z drugiej strony to takie mniej pospolite... Ale dzięki za podpowiedź smile

4 Ostatnio edytowany przez gojka102 (2016-10-03 09:28:08)

Odp: Płaszcz na jesień

Może oba byłyby ok gdyby nie te  wstawki z wyliniałego borsuka.
Ja mam takie zboczenie,że patrzę także na modelkę-ta powyginana jak paragraf z "dziubkiem" co z pewnością powoduje,że od takiego ciucha trzymałabym się z daleka.
Nie zauważyłam by któryś z modeli miał guziki.Nie lubię nosić szlafroka po mieście smile więc dla mnie odpada.

5

Odp: Płaszcz na jesień

Ja jestem za klasycznymi wzorami, proste do kolan i najlepiej czarne takie mi się podobają, i taki właśnie sobie kupiłam, choć łatwo nie było, ale na goodlookin taki znalazłam idealny:) i na zimę kurtkę też tam wypatrzyłam, w galeriach handlowych wszystko takie samo, a ceny kosmiczne...

6

Odp: Płaszcz na jesień

No właśnie ja terz szukam fajnej, ciepłej kurtki na zimę! Ale w sieciówkach nic ciekawego, chyba czas się przekonac do zakupów w necie na całego...

7

Odp: Płaszcz na jesień

To nie jest zły pomysł. Sama często kupuję on-line i na ogół nie ma problemu ze zwrotem czy wymianą jak coś jest nie tak.

8 Ostatnio edytowany przez Olinka (2016-11-17 17:21:27)

Odp: Płaszcz na jesień

Zima mnie zaskoczyła, a nie miałam czasu na chodzenie po sklepach:D no i kupiłam przez Internet, ładną i cieplutka kurtkę. Nie wkleję linku, ale ogólnie na [spam] jest całkiem spory wybór w fajnych cenach;) Wcześniej zamawiałam tam torebkę i było wszystko ok;)

9

Odp: Płaszcz na jesień

Akurat kurtkę wolałabym przymierzyć. Ja mam cieplą z ubiegłego roku, ale marzy mi się taki luźny, oversizowy szary płaszcz.

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Płaszcz na jesień

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024