czy mam odpuscic ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

1 Ostatnio edytowany przez ladydog (2013-10-19 14:53:55)

Temat: czy mam odpuscic ?

Hej big_smile mam mały problem. Ja i moja kumpela bujamy sie w tym samym chlopaku . Ja staram sie go traktować jak przyjaciela względu ze wszyscy mi mówią ze on woli ja . Ona do niego zarywa i mnie to trochę denerwuje .ona ze mną siedzi wiec tym bardziej. Często sie do nas uśmiecha ale nie wiem ze względu na kogo . Ze mną gada częściej i bardziej na luzie a z nią jak musi . Raz ja podrywał i opisał na angielskim . Kilka razy termos jej zabrał ale tylko zeby ja wkurzyc . Mnie za wszelką cenę zawsze chcę ośmieszyć często ze mną gada i stara sie byc w pobliżu mnie. Nie wiem czy powiedzieć jej co do niego czuje i czy walczyć o niego czy dac dobie spokój . Proszę pomóżcie . smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: czy mam odpuscic ?

Ile masz lat?.
Dużo zależy od tego, jak dobry kontakt masz z tą koleżanką, czy jest Twoją przyjaciółką?. A jeśli jest to czy warto poświęcić przyjaźń?.

Jak na deszczu łza
Cały ten świat nie znaczy nic a nic...                                                 
Chwila, która trwa
Może być najlepszą z Twoich chwil...
                                                     Nic na siłę

3

emmka napisał/a:

Ile masz lat?.
Dużo zależy od tego, jak dobry kontakt masz z tą koleżanką, czy jest Twoją przyjaciółką?. A jeśli jest to czy warto poświęcić przyjaźń?.

Jestem w gimnazjum big_smile mam z nią dobre kontakty ale to nie przyjaźń . Zauważyłam ze zarywa do niego tylko kiedy jestem w pobliżu . Jak mnie niemal to podobno wogóle sie do niego nie odzywa , mam swoje zaufane źródło informacji:D proszę pomóżcie to dla mnie bardzo ważne

4

Ta koleżanka wie że on ci się podoba i po prostu z tobą konkuruje. Jak jej nie będzie to z nim pogadaj na luzie jak zwykle i zaproponuj delikatnie że masz ochotę na dłuższy spacer i czy on dotrzyma Ci towarzystwa, jak nie to idziesz sama i tyle.

5

vinstrol napisał/a:

Ta koleżanka wie że on ci się podoba i po prostu z tobą konkuruje. Jak jej nie będzie to z nim pogadaj na luzie jak zwykle i zaproponuj delikatnie że masz ochotę na dłuższy spacer i czy on dotrzyma Ci towarzystwa, jak nie to idziesz sama i tyle.

Dzięki takie coś mi chodziło !!! big_smile

6

Oj niestety przyjaźń ważniejsza od flirtów...

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021