świeczki zapachowe, zimowe zapachy - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » świeczki zapachowe, zimowe zapachy

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 18 ]

1

Temat: świeczki zapachowe, zimowe zapachy

Jakie polecacie świeczki zapachowe? Chętnie wydam więcej, byle świeczka naprawdę pachniała i by zapach się nie ulatniał po pierwszym zapaleniu. No i żeby paliła się dłużej niż 10 godzin powiedzmy. Coś możecie polecić? smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: świeczki zapachowe, zimowe zapachy

zimowym zapachem jest dla mnie oczywiście jabłko z cynamonem wink
ale świeczki ci nie polecę chyba żadnej,miałam raz taką z air wick zmieniającą kolory,fakt pachniało ale po dwóch zapaleniach kolory przestała zmieniać

3

Ja nie używam swieczek zapachowych od kiedy się dowiedziałam jakie świństwa się wdycha z tych swieczek. Niektóre sa bardziej szkodliwe niż papierosy.
Wolę olejki zapachowe. Kupuję olejek, kropelka na chusteczke i na kaloryfer - efekt ten sam, a o ile zdrowiej.

4

Bifka, Yankee Candle są świetne, wprawdzie trochę kosztują, ale zapach jest naprawdę intensywny, no i zapachów do wyboru do koloru! Szczególnie interesujące są propozycje YC na jesień i zimę (November Rain naprawdę pachnie deszczem big_smile). Świeczki z Bath&Body Works też są ok

5

bifka ja zawsze kupowałam świeczki w Ikeii- one faktycznie pachną intensywnie, nawet nie paląc się.
Ale jednak domek na olejki jest lepszą formą.

,,Czemu ty się, zła godzino,
z niepotrzebnym mieszasz lękiem?
Jesteś - a więc musisz minąć.
Miniesz - a więc to jest piękne"

6

Ja się bifka zakochałam ostatnio w Kringle Candle. Świetne są te świeczki i dłuuugo się palą smile jak chcesz zimowy zapach to może podpasywałby Ci "Ośnieżone Drzewa". Jak zapalam świeczkę i zamykam oczy to zapach jest tak fajny i intensywny (ale nie gryzący), że czuję się jakbym naprawdę była w górach pośród zaśnieżonej jodły smile

7

Ja zamiast świeczek używam owoców, np.pomarańcze z goździkami -super pachną w domu.

8

Ja wole jednak świeczki niż zwykłe owoce, dla mnie sam klimat palonej świeczki jest rewelacyjny smile Yankee Candle faktycznie są ok, ale ostatnio wpadła w szał zamawiania Kringle Candle. Szczególnie tych dziwnych zapachów w stylu świeżo koszonej trawy smile

9

ja mam swoje one and only i to jest zestaw wosków od Kringle Candle. Zimowych zapachów i przyprawowych mają sporo:)

10

Podpinam się pod wątek, ale w trochę innej, głupiej sprawie odnośnie takich zwykłych świeczki kupionych w Rosssmanie. Otóż czy trzymanie ich zapalonych na meblach ma jakiś szkodliwy wpływ na meble, od ich ciepła? Czy lepiej trzymać je zapalone na meblach na jakiejś podstawce czy coś? xd big_smile

"Nie pozwól uciec miłości. Taka prawdziwa zdarza się tylko raz w życiu, i jeśli jej nie przeżyjesz, unieszczęśliwi Cię na zawsze..." :*

11

ja to się teraz zastanawiam jak takie kringle candle w ogóle tworzy te zapachy! zamówiłam Ciasto z lukrem i jak tylko wącham tą świeczkę to przed oczami od razu mam ciastko z lukrem!! niesamowite smile to będzie moja ulubiona świeczka. jeśli chodzi o meble to ja kupuję te świeczki w takim jakby słoiku i nic się nie niszczy smile

12

bifka napisał/a:

Jakie polecacie świeczki zapachowe? Chętnie wydam więcej, byle świeczka naprawdę pachniała i by zapach się nie ulatniał po pierwszym zapaleniu. No i żeby paliła się dłużej niż 10 godzin powiedzmy. Coś możecie polecić? smile

Ja kupuję z biedronki wanilię z pomarańcza i jabłko cynamon świetnie pachną.

13

pszczółka01 napisał/a:

jabłko cynamon świetnie pachną.

Cynamon tak ze świętami się kojarzy. Ogólnie w zimę mi jakoś odpowiadają słodkie zapachy, niektóre owocowe jak właśnie pomarańcz, jabłko, wanilia, no to nie jest owoc akurat, ale też lubię. Z kolei na przykład nie pasują mi truskawki na zimę.

[tu był niedozwolony link]

14

zdecydowanie Yankee Candle. W życiu nie spotkałam świeczek o tak intensywnym zapachu

15 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-09-14 12:31:27)

staramalenka86 napisał/a:

zdecydowanie Yankee Candle. W życiu nie spotkałam świeczek o tak intensywnym zapachu

Mogę się pod tym podpisać smile

Bardzo lubię świece Yankee Candle, pachną niezwykle intensywnie, co nie znaczy że za mocno, po prostu nie tracą swojego aromatu z czasem. Fajnym jest to, że wybór zapachów jest naprawdę bardzo duży, a zwykłe świece nie w szkle kosztują w spam około 10 złotych.

16

shimmer napisał/a:

Bardzo lubię świece Yankee Candle, pachną niezwykle intensywnie, co nie znaczy że za mocno, po prostu nie tracą swojego aromatu z czasem. Fajnym jest to, że wybór zapachów jest naprawdę bardzo duży, a zwykłe świece nie w szkle kosztują w sferis około 10 złotych.

Reklama?
Nie wierzę, że ktoś kupuje świeczki po 50-80zł big_smile

ja kupuję zimowe zapachy w lewiatanie za 10zł i żyję.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

17

Lady Loka napisał/a:
shimmer napisał/a:

Bardzo lubię świece Yankee Candle, pachną niezwykle intensywnie, co nie znaczy że za mocno, po prostu nie tracą swojego aromatu z czasem. Fajnym jest to, że wybór zapachów jest naprawdę bardzo duży, a zwykłe świece nie w szkle kosztują w sferis około 10 złotych.

Reklama?

Skąd takie ceny? Owszem, te duże kosztują tyle, ale mogą się palić nawet do 100 godzin, to jest ponad 4 dni non stop palenia. Oczywistym jest że nikt tyle nie pali, więc świeczka spokojnie starcza na dłuugi okres i wychodzi cenowo porównywalnie do tych, które palą się 10-15h.

You can't take a picture of this, it's already gone...

18 Ostatnio edytowany przez Lady Loka (2018-08-28 19:44:23)

Ruthie napisał/a:
Lady Loka napisał/a:
shimmer napisał/a:

Reklama?

Skąd takie ceny? Owszem, te duże kosztują tyle, ale mogą się palić nawet do 100 godzin, to jest ponad 4 dni non stop palenia. Oczywistym jest że nikt tyle nie pali, więc świeczka spokojnie starcza na dłuugi okres i wychodzi cenowo porównywalnie do tych, które palą się 10-15h.

No i co to zmienia? smile
poza tym, że jednorazowo trzeba wywalić kasę, a potem człowiek ma tylko jeden zapach do wąchania podczas, gdy ja za 40zł mam 4 różne i jak jeden mi się znudzi, to następnego dnia mogę używać innego.

A ceny w sumie zaniżyłam i tak.
Na ich stronie świeczki są i po 120zł.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Posty [ 18 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » świeczki zapachowe, zimowe zapachy

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018