Po trzech latach chłopak mnie nagle zostawił:(( - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Po trzech latach chłopak mnie nagle zostawił:((

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

Temat: Po trzech latach chłopak mnie nagle zostawił:((

czesc wszystkim:P

Mam wielki problem..
Chodzi o to ze chlopak mnie zostawil po 3 latach bycia ze soba...
Nie moge sobie z tym poradzic..
Bo ja go nadal kocham ale on nie chce mnie sluchac..
Jest mi tak strasznie ciezko z tym wszystkim i nie wiem juz co mam ze soba robic..
Staralam sie przez 8 miesiecy o nim zapomniec ale bez zadnego skutku, dalej do niego wypisuje.. a on
pisze mi tylko zebym o nim zapomniala i zebym nie pisala bo on nawet tego nie czy6ta tylko usuwa odrazu...
nie wiem co mam juz robic??
pomozcie mi... blagam was
nie wspomne o tym ze codziennie przez te 8 miesiecy placze dzien w dzien

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Po trzech latach chłopak mnie nagle zostawił:((

Nie szkoda ci życia?Gość Jest tego wart?zastanów się, wcześniej czy później będziesz musiała się z tym pogodzić i stanąć na nogi,jesteś jeszcze młodziutka ,masz duże szanse na odnalezienie drugiej (tej właściwej) połówki .
Może zajmij się czymś pożytecznym,masz jakieś hobby? Nie napastuj go bo to tylko pogarsza sprawę ,może ci wreszcie coś powiedzieć przykrego na odczepnego.

"Ce­lem nasze­go życia nie po­win­no być po­siada­nie bo­gac­tw, lecz bo­gac­two bycia."- E.Fromm

3

Co robić? Odpuścić i żyć dalej.
Nie umartwiać się, nie żyć wspomnieniami i zrozumieć to, że on już nie chce z Tobą być.

Chciałby nad poziomy człek - a tu ciągle niż.
Nie uciągnie pusty łeb ciężkiej dupy wzwyż.

4

Młoda jesteś, całe zycie przed Tobą smile

5

Jeszcze raz napiszę faceci to świnie potrafią w kilka dni zapomnieć max miesiąc o dawnej partnerce.

Jestem wierna tak jak ty mi.

6

Katarzynka82 napisał/a:

Jeszcze raz napiszę faceci to świnie potrafią w kilka dni zapomnieć max miesiąc o dawnej partnerce.

HALO HALO wszyscy? Czasem zdarza mi się chrumknąć big_smile Ale bez przesady wink

"Ce­lem nasze­go życia nie po­win­no być po­siada­nie bo­gac­tw, lecz bo­gac­two bycia."- E.Fromm

7 Ostatnio edytowany przez Fevers (2013-09-07 23:49:24)

Nie ma recepty na to jak uporać się z tym bólem...Może niezbyt Cię to pocieszy, może to nie jest rozwiązanie jakie chciałabyś usłyszeć ale daj sobie czas. Jeśli czujesz smutek,to płacz. W niczym Ci to nie zaszkodzi, a pozwoli skumulowanym emocjom znaleźć upust, co samo w sobie jest potrzebne. Zaufaj mi, nadejdzie chwila gdy uwolnisz się od tego ciężaru. Nie stanie się to z dnia na dzień, bo nie da się w mgnieniu oka odwrócić odczuwania człowieka. To czasochłonny i wyboisty proces, pełen chwil pozornego "wyleczenia" by po chwili uświadomić sobie, że stoimy w punkcie wyjścia...
Po prostu pozwól by czas biegł i robił swoje. Ty na siłę niczego nie próbuj zmieniać, bo to nic nie da, co najwyżej krótkotrwale przestaniesz się na tym skupiać, ale gdy tylko zostaniesz sam na sam z myślami, to wróci wszystko z pełną intensywnością. To jak z grypą - musisz swoje "wyleżeć" w łóżeczku i wycierpieć. Trzymam kciuki za Ciebie i wierzę, że poradzisz sobie z tym problemem.

Katarzynka, facet to świnia? A może kobiety to wyrachowane i kalkulujące swoje korzyści bezwzględne zołzy, których oczekiwania nigdy nie są zaspokojone i gdy złapią za palec, to zaraz chcą złapać całą rękę? Podoba Ci się mój pogląd? Jest bardzo mądre powiedzenie: "wynalezienie doskonalszego miecza zawsze skutkuje wynalezieniem doskonalszej tarczy". I jeszcze jedno, które mi się podoba: "miłość to biznes idealny. Dostajesz dokładnie tyle, ile sam/a dajesz". To Ci powinno dać do myślenia.

8 Ostatnio edytowany przez eine_gute_ehefrau (2013-09-07 23:56:07)

Przede wszystkim przestan do niego pisac !
NIC tym nie wskorasz
poza tym ze on bedzie coraz gorzej o Tobie myslal, a Ty nie bedziesz mogla przestac myslec o nim.
On nie chce byc z Toba i Twoje smsy tego nie zmienia.
Bedzie bolalo...
Ale musisz przez to przejsc, nie masz innego wyjscia niestety.
Od Ciebie zalezy czy godnie.
Szanuj siebie i mysl o sobie.
Jego wykasuj... z telefonu i w czym tam go jeszcze masz...

9

Dla mnie to jest nie normalne, ze ja po takim czsie nadal go kocham:(
wiem jestem mloda, ale to nie zmienia tego ze bylam z nim 3 lata i po 3 latach on mnie zostawil kilkakrotnie dla innej i sie mna bawil bo w ciagu tych 8 miesiecy,wrocil do mnie dwa razy tylko po to zeby sie mna zabawic... zabawic moimi uczuciami,,
ja kazdy swoj zwiazek bralam na powazniee... a on traktowal mnie od dluzszego czasu jak powietrze...klamal mi
prosto w oczy... nie nawidzilam go za to, bo tego strasznie nie lubialam....smial mi sie prosto w oczy klamiac.... i do tego jeszcze zaprzeczal...
moze kiedys to do mnie dotrze ale ja sobie daje sporo czasu zanimo nim zapomnee..i wyrzuce go z pamieci na zawsze..
teraz nawet boje sie isc gdziekolwiek, bo mysle ze go gdzies spotkam z inna...
a tego widoku bym nie zniosla...
Dzieki wgl. ze odpisaliscie....
przez niego stracilam kazda wzzna osobe dla siebie i teraz jestem calkiem sama...

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Po trzech latach chłopak mnie nagle zostawił:((

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018