rozstanie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

1

Temat: rozstanie

Witam,chciałabym bym sie podzielić,pozalic moja sytuacja,która mi sie przydarzyła...
Byłam z facetem od ponad czterech lat,raz lepiej raz gorzej ale kochaliśmy sie tzn ja napewno...Nie mieszkamy w Polsce żyjemy za granica,zawsze byliśmy skazani na siebie i myśleliśmy o dziecku i pewnego dnia zrobiłam test ciazowy i był pozytywny ale i tego dnia dostałam telefon i nie był on pozytywny bo był od jego kochanki....Świat mi sie zawali spotykali sie od ponad miesiąca,ale nic o tym nie wiedziałam..On powiedział,ze zakończył to ale dziecka na ta chwile nie chce,gdzie jeszcze niedawno chciał.Teraz mi mówi,ze nie myślał ze to tak szybko sie stanie,no i kazał mi usunac to bedziedobrze miedzy nami a jak nie to nie i wyprowadził sie...On ma 32 lata ja 34,jestem w totalnej rozsypce,nie wiem co ze soba zrobic,próbowałam z nim rozmawiać ale on nie chce słyszeć o tej ciazy...W sobotę leci do Anglii do byłej zony i dziecka i do siostry...Ja juz mam jednego syna...
Nie mogę sie ogarnąć wogole nie mogę spać ani jeść,nie wiem jak funkcjonować..
Pomóżcie choć trochę..

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: rozstanie

Benua, a czego Ty chcesz? Czy dasz rade poradzić sobie sama z dzieckiem?
Dziecko jest owocem miłości, jeśli on każe Ci je usunąć, tej miłości nie szanuje. Nie potrafilabym usunąć ciaży, a czy Ty umiesz to zrobić? Wyrzuty sumienia by mnie zabiły.
Masz możliwość powrotu do kraju? Nie poddawaj sie i zawalcz o siebie i maleństwo. Z tego co piszesz wnioskuję, że on i tak nie wróci.

Możesz podciąć mi skrzydła. Nie są mi potrzebne by latać

3

Nie mam możliwości wrócić do kraju nie mam do czego,jestem tu z synem 5 lat..W tamtym roku zrezygnowałam z pracy na rzecz szkoły,zeby dostać prace w swoim zawodzie...Wiec jestem teraz bez niczego..On wczoraj dzwonił ale nie chce słyszeć o tej ciazy,a ja jeszczemialam nadzieje,ze on sie ogarnie..

4

Zastanów się, co jest dla Ciebie ważniejsze: Twoje dziecko czy facet, który chce, abyś je usunęła? On swojej decyzji jak widać nie zmieni, więc ja na Twoim miejscu usunęłabym FACETA z mojego życia, ale wcześniej wniosłabym do sądu pozew o ustalenie ojcostwa i alimenty.

"Miarą wygranych jest uśmiech przez łzy" - Tetris

5

Jestem w totalnej rozsypce,nawet psycholog mało co mi pomaga..Jestem tu sama mam znajomych ale znajomi na obczyźnie to nie to samo co w kraju..

6

Wiem, że Ci ciężko, ale musisz teraz myśleć o swoim dziecku i starać się być silną dla niego, bo to, co przeżywasz, będzie miało wpływ na dziecko, które w sobie nosisz i na Twojego syna... Masz dla kogo żyć, więc staraj się jakoś trzymać, jeśli nie dla siebie, to dla Twojego syna i jeszcze nienarodzonego dziecka.

7

Nie mogę jeść ani spać,ciagle myśle o nim czy wroci...Korci mnie zeby dzwonić choć wiem,ze to nie jest dobre..

8

Ale on wróci tylko, gdy usuniesz ciążę - czy tego chcesz? Musisz teraz się wysypiać i jeść, musisz dbać o swoje maleństwo! Facet ma Ciebie gdzieś, ale Twoje maleństwo i Twój syn Cię potrzebują, pamiętaj o tym.

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018