Zaprosic?! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: Zaprosic?!

Hej dziewczyny

Mam taki mały dylemat, otóż niedługo organizuje domówke z okazji moich urodzin.
Czy wypada i w ogóle jak może to zostac odebrane jakbym zaprosiła kolege poznanego przez internet?
Zaznaczam, że to tylko kolega. Nigdy sie jeszcze nie widzieliśmy, ale jesteśmy z jednego miasta.
Mamy bardzo dobry kontakt od marca. Tylko właśnie, czy to jest odpowiednia sytuacja na pierwsze spotkanie?! Czy nie byłoby to dla nas jakieś niezreczne?

P.S. Przepraszam za brak e i c(tego z ogonkiem i kreską big_smile)

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Zaprosic?!

Poznanie się przez internet a na żywo to dwie różne rzeczy... Uważam, że powinnaś najpierw z nim się spotkać gdzieś na sam na sam na mieście a dopiero potem go zapraszać... Dziwne, że żadne z was nie wyszło jeszcze z inicjatywą spotkania...

3

Odp: Zaprosic?!

Nie chodzi o to, czy wypada zaprosić, tylko o to, czy naprawdę chcesz to zrobić. Bo co zrobisz jak się okaże świrem, jakich w internecie sporo? Wstyd przed przyjaciółmi. Spotkajcie się najpierw gdzie indziej.

4

Odp: Zaprosic?!

Jestem tego samego zdania co przedmówczynie.
Piasać o sobie można różne rzeczy, przedstawiać się w jak najlepszym świetle. Ja byłabym ostrożna.

5

Odp: Zaprosic?!

Moim zdaniem czemu nie, jak jest okazja wreszcie poznac sie na zywo, ja bym zaprosila. Nie wiem czy wypada czy nie ale ja bym zaprosila, jak dobrze sie dogadujecie;)

6

Odp: Zaprosic?!

Też sądzę, że najlepiej  byłoby poznać najpierw tego kolegę gdzieś w innej sytuacji. Impreza to chyba jednak nie to

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024