SAMA SAMA SAMA SAMA SAMA - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » SAMA SAMA SAMA SAMA SAMA

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 55 ]

Temat: SAMA SAMA SAMA SAMA SAMA

Witam,
Kolejny gorący piękny wieczór a ja go spędzam SAMOTNIE. Już nie będę owijać w bawełnę, brzydka nie jestem a faceci MNIE OMJAJĄ SZEROKIM ŁUKIEM. O co chodzi? Czy tylko ja chodze napalona? Dlczego tak musi być? Dlaczego tyle trzeba na tych facetów czekać? O CO CHODZI ??

Zrozpaczona i samotna jak palec.
sad

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: SAMA SAMA SAMA SAMA SAMA

No nie wiem, moze w zlym srodowisku sie obracasz ? Ale nic na sile, poczekaj, ksiaze przyjedzie...
Wiem,ze jak sie bardzo chce, to sie nie udaje.Wiec nie chciej.Ciesz sie latem, nie siedz sama w domu.I nie badz zrozpaczona.Masz sie usmiechac.

3

ja też czekałam, szukałam, nikogo nie znalazłam. Też jestem ponoć ładna ale ... nikogo nie mam. Dlatego zaczęłam żyć z ludźmi, bawić się i moje samopoczucie jest o wiele lepsze. Ty też tak zrób, to pomaga. A miłość sama przyjdzie ... w swoim czasie smile

gg 11857082

4

Marielle-może jesteś po prostu nieśmiała w stosunku do facetów???

5

czarna169 napisał/a:

Marielle-może jesteś po prostu nieśmiała w stosunku do facetów???

Hej nie, nie jestem nieśmiała. Właśnie lepiej czuje sie w towarzystwie facetów. Zastanawiam sie dlaczego żaden z nich nie może się mną zainteresować? Po prostu do siebie przyciągnąć? Nie wiem czym ich tak zrażam/odstraszam.

6

Witam smile a skąd jesteś ?

7

PIOTREK 83 napisał/a:

Witam smile a skąd jesteś ?

Hej smile

Z Warszawy

8

Może to zabrzmi zbyt banalnie ale ja myślę że miłość przychodzi do nas w najmniej oczekiwanym momencie. Znam to z własnego doświadczenia. Sama widzisz już ktoś zagaduje do ciebie

9

Ja również z Warszawy smile

10

Do autorki- napisałaś zaledwie kilka zdań, ale desperacja wylewa się z każdego. Może faceci to wyczuwają ??

Podobno nasz wygląd tylko w 20% jest odpowiedzialny za to, czy jesteśmy atrakcyjni dla innych. Dalsze 20%to sprawa inteligencji. Za kolejne 60% odpowiadamy my sami, poprzez to jaki mamy stosunek do siebie, czy akceptujemy siebie, lubimy, emanujemy pozytywną energią.

11

ja tez jestem z warszawy i uwierz mi, wiem jak to jest ciężko w wielkim miejscie nie miec nikogo bliskiego

gg 11857082

12

Marielle26 napisał/a:

Witam,
Kolejny gorący piękny wieczór a ja go spędzam SAMOTNIE. Już nie będę owijać w bawełnę, brzydka nie jestem a faceci MNIE OMJAJĄ SZEROKIM ŁUKIEM. O co chodzi? Czy tylko ja chodze napalona? Dlczego tak musi być? Dlaczego tyle trzeba na tych facetów czekać? O CO CHODZI ??

sad

A jakiego faceta chciałabyś poiznać? Cechy, wygląd?

13

hmmmm
nigdy nie dostajemy tego co bysmy chcieli najbardziej...
chyba najwazniejsze to to aby sie nie poddawac, warto sie usmiechac i nie siedziec zamknietym w swojej skorupce ale wychodzic do ludzi.
czasem zwykle wyjscie do parku moze przyniesc nam cos nieoczekiwanego smile

14

onk napisał/a:

hmmmm
nigdy nie dostajemy tego co bysmy chcieli najbardziej...
chyba najwazniejsze to to aby sie nie poddawac, warto sie usmiechac i nie siedziec zamknietym w swojej skorupce ale wychodzic do ludzi.
czasem zwykle wyjscie do parku moze przyniesc nam cos nieoczekiwanego smile

stare i sprawdzone - jeśli będziemy szukać miłości na siłe, nigdy jej nie znajdziemy, potrzeba czasu, spokoju i cierpliwości

gg 11857082

15

onk napisał/a:

...czasem zwykle wyjscie do parku moze przyniesc nam cos nieoczekiwanego smile

W stolycy chyba sprzątają psie kupy w parkach. wink

16

Marielle26 napisał/a:

Witam,

sad

O co chodzi?? a ma mamy wiedziec po kilkunastu znaczkach zwanych literkami o co chodzi ...WTF ??
Ja tez brzydki nie jestem... big_smile ale siedze teraz przy kompie, a nie przy jakiejś dziewoi w jakieś oberży... wink i nie krzyczę: "oberżysto wina"...:D

17

N4VV napisał/a:
onk napisał/a:

...czasem zwykle wyjscie do parku moze przyniesc nam cos nieoczekiwanego smile

W stolycy chyba sprzątają psie kupy w parkach. wink

Ach ta Wawa. I pałac kultury i palma i metro i....psie kupy w parkach big_smile

18

czas zacząc krzyczeć......../:P

19

Metro, które w dodatku chodzi jak chce... wrrr..
No i też jestem sama w wielkim mieście i też przy kompie ale wina bym się napiła, a co! wink

PS. Fajnie to zabrzmiało "Czy tylko ja chodze napalona?" big_smile Podejrzewam, że nie tylko Ty big_smile

?W życiu chodzi o to, by być trochę niemożliwym.? Oskar Wilde
http://www.youtube.com/watch?v=5DmYLrxR0Y8 smile

20

BlackWitch napisał/a:

Metro, które w dodatku chodzi jak chce... wrrr..
No i też jestem sama w wielkim mieście i też przy kompie ale wina bym się napiła, a co! wink

PS. Fajnie to zabrzmiało "Czy tylko ja chodze napalona?" big_smile Podejrzewam, że nie tylko Ty big_smile

BlackWitch dawaj do Krk, pełno tu oberży, pełnych oberżystów i oberżystek big_smile Wpadniemy jak hunowie z okrzykiem na ustach OBERŻYSTO WINA !! big_smile bo to napalenie (zapalenie smile ) trzeba jakoś ugasić, aby płomyk nie zmienił się w ogień...później się o pożarach słyszy smilebig_smile

21

.BlackWitch dawaj do Krk, pełno tu oberży, pełnych oberżystów i oberżystek big_smile Wpadniemy jak hunowie z okrzykiem na ustach OBERŻYSTO WINA !! big_smile bo to napalenie (zapalenie smile ) trzeba jakoś ugasić, aby płomyk nie zmienił się w ogień...później się o pożarach słyszy smilebig_smile

Ojesusie słodki, chyba mi tam metro nie dojedzie, do tego Krakowa, czemuż tak daleko znowu? Heh... nie pozostaje mi nic innego, jak tylko udać się pod blok, na trzepak, tam ciągle walą wino o wątpliwym pochodzeniu i śmietnikowym bukiecie ale co tam tongue wink

22

BlackWitch napisał/a:

.BlackWitch dawaj do Krk, pełno tu oberży, pełnych oberżystów i oberżystek big_smile Wpadniemy jak hunowie z okrzykiem na ustach OBERŻYSTO WINA !! big_smile bo to napalenie (zapalenie smile ) trzeba jakoś ugasić, aby płomyk nie zmienił się w ogień...później się o pożarach słyszy smilebig_smile

Ojesusie słodki, chyba mi tam metro nie dojedzie, do tego Krakowa, czemuż tak daleko znowu? Heh... nie pozostaje mi nic innego, jak tylko udać się pod blok, na trzepak, tam ciągle walą wino o wątpliwym pochodzeniu i śmietnikowym bukiecie ale co tam tongue wink

Podblokowe wino patykiem pisane big_smile...ale za to klimaty smile. Widzisz niby dwie stolice a tak mizernie połączone ze sobą, że nawet metro nie dojedzie big_smile...to wszystko wina metra....:D:D ...a tak razem moglibyśmy się udać na trzepak popić wina, porobić wymyki i inne przyjemności trzepakowe big_smile...tylko, że wtedy juz nie jak Hunowie, z okrzykiem na ustach OBERŻYSTO WINA...

23

Wtedy byłoby... "wina, wina wina wina dajcie..." big_smile tongue

24

Ej, ale jak załatwisz na ten trzepak jeszcze Nicholsona, to ja napiszę do Hanki Gie, żeby to metro do Krakowa budowała big_smile

25

BlackWitch napisał/a:

Ej, ale jak załatwisz na ten trzepak jeszcze Nicholsona, to ja napiszę do Hanki Gie, żeby to metro do Krakowa budowała big_smile

Zadzwonię do niego i zapytam, czy nie miałby ochoty na małe co nieco na trzepaku. On lubi takie eskapady...:D a i winem nie gardzi. Kiedys za czasów LO piłem z nim w plenerze Owocowe Beczki za 5 zeta big_smile:D:D...ależ on zachwalał te siarkofruty big_smile:D:D:D miał nawet pomysł rozpocząć własną produkcje...ale przepił kasę na jabcokach...:D....Ale cóż z kolegą się nie napije...:D:)

26 Ostatnio edytowany przez cloyzy.p (2013-07-24 18:02:57)

BlackWitch napisał/a:

No, niech do Krk buduje, a nie się pierniczy z tą pragą...:D smile

27

Zadzwonię do niego i zapytam, czy nie miałby ochoty na małe co nieco na trzepaku. On lubi takie eskapady...:D a i winem nie gardzi. Kiedys za czasów LO piłem z nim w plenerze Owocowe Beczki za 5 zeta big_smile:D:D...ależ on zachwalał te siarkofruty big_smile:D:D:D miał nawet pomysł rozpocząć własną produkcje...ale przepił kasę na jabcokach...:D....Ale cóż z kolegą się nie napije...:D:)

A widzisz, my tylko z De Niro na studiach chodziliśmy na bilard do Iron Horsea, zamiast na zajęcia, bo w licełum się jeszcze łuczyłam wink tongue

28

BlackWitch napisał/a:

A widzisz, my tylko z De Niro na studiach chodziliśmy na bilard do Iron Horsea, zamiast na zajęcia, bo w licełum się jeszcze łuczyłam wink tongue

Kurcze, to nieźle smile. Ja pamiętam, na pierwszym roku poszedłem z Alem Pacino na partyjkę pokera...co tam się działo ....i kogo tam nie poznałem...pamiętam był jakiś człowiek z blizną, jakiś, jak mu tam było...aaa Serpico, który opowiadał o jakimś Carlito i jego życiu, jakby to kogoś obchodziło... jakiś Carlito i jego życie, kurde mam własne big_smile ale De Nira nie spotkałem, musisz mnie zapoznać z tym jego mością big_smile

29

...i wyobraź sobie ten człowiek z blizną chciał mnie zabrać na wycieczkę do Blair, bo tam jakaś czarownica podobno była...i chciał tam jakiś Project robić...ale jaki to już nie zdradził, bo nie pojechałem...

30

cloyzy.p napisał/a:

...i wyobraź sobie ten człowiek z blizną chciał mnie zabrać na wycieczkę do Blair, bo tam jakaś czarownica podobno była...i chciał tam jakiś Project robić...ale jaki to już nie zdradził, bo nie pojechałem...

Zrobiliśmy Project wyobraź sobie a potem wszyscy się mnie bali, zupełnie nie rozumiem dlaczego big_smile tongue

31

cloyzy i blackwitch - to kiedy spotykacie się na tym trzepaku? lol

Panie losie daj mi kogoś, kto nie zerwie róż w mym ogrodzie. Kogoś, kto nie zeżre jabłek wszystkich i ucieknie za morze....

32

BlackWitch napisał/a:

Zrobiliśmy Project wyobraź sobie a potem wszyscy się mnie bali, zupełnie nie rozumiem dlaczego big_smile tongue

To Wy jednak robiliście tej Project !! WOW big_smile No wiedźma z Blair była niczego sobie i te kamienne kopczyki...to teraz wiem skąd się tam wzięły przy namiocie tych nieszczęśników ... Myślę sobie, że  mogłaby być niezapomniana przygoda z Tobą na tym trzepaku...albo pod trzepakiem big_smile...w sumie wygodniej i więcej rzeczy można zrobić big_smile smile

33 Ostatnio edytowany przez cloyzy.p (2013-07-24 22:02:15)

kama13 napisał/a:

Na trzepaku to ....chyba zależy od Pani Hani i tego kiedy metro z Wawy do Krk zajedzie big_smile

Ale ja chyba wolę pod big_smile
Zdecydowanie wolę pod... nie tylko pod trzepakiem big_smile HAHAH wink

34

cloyzy.p napisał/a:
kama13 napisał/a:

Na trzepaku to ....chyba zależy od Pani Hani i tego kiedy metro z Wawy do Krk zajedzie big_smile

Ale ja chyba wolę pod big_smile
Zdecydowanie wolę pod... nie tylko pod trzepakiem big_smile HAHAH wink

Się chłopcze nie zapędzaj, bo Cię wsadzę na miotłę i wywiozę w jakieś zło, zobaczysz tongue big_smile
Kama, no właśnie należałoby jakieś coś na trzepaku wykombinować, tylko to metro trzeba wybudować wink

35 Ostatnio edytowany przez cloyzy.p (2013-07-25 16:43:57)

BlackWitch napisał/a:

Się chłopcze nie zapędzaj, bo Cię wsadzę na miotłę i wywiozę w jakieś zło, zobaczysz tongue big_smile

Złego diabli nie biorą, jak to się przystało mówić big_smile i.... zaley jakie zło masz na myśli smile

A Ty nie mów o tej miotle, bo jak ja Cię na niej posadze to dopiero bedzie jazda, jak Biała Gwiazda big_smile big_smile a może... ulecielibysmy pod chmury ... I prawie do nieba zabiore Cię , tylko zeby wtedy deszcz nie padał big_smile

36

cloyzy.p napisał/a:
BlackWitch napisał/a:

Złego diabli nie biorą, jak to się przystało mówić big_smile i.... zaley jakie zło masz na myśli smile

A Ty nie mów o tej miotle, bo jak ja Cię na niej posadze to dopiero bedzie jazda, jak Biała Gwiazda big_smile big_smile a może... ulecielibysmy pod chmury ... I prawie do nieba zabiore Cię , tylko zeby wtedy deszcz nie padał big_smile

Jak znam życie, głową zaryję w śnieg i skończą się harce ;P

37

BlackWitch napisał/a:

Jak znam życie, głową zaryję w śnieg i skończą się harce ;P

Raczej w kałużę... chyba, że masz inny śnieg na myśli big_smile big_smile

Oj Ty Ty muszisz taki pesymistyczny scenariusz pisać. Moze tym razem wyglądałoby to inaczej... A moze nie śnieg tylko trzepak smile

38

A poza tym harce na śniegu... muszą byc fajne, takie inne big_smile

39

cloyzy.p napisał/a:

Wsadź głowę do zamrażarki tongue wink

40

BlackWitch napisał/a:
cloyzy.p napisał/a:

Możecie sobie założyć własnego czata i stad po prostu SPADAĆ???????????
wypad z mojego wątku skoro nie macie nic mądrego do przekazania.

Byeeeeeeeeeeeeeee

41

Marielle26 napisał/a:
BlackWitch napisał/a:
cloyzy.p napisał/a:

Możecie sobie założyć własnego czata i stad po prostu SPADAĆ???????????
wypad z mojego wątku skoro nie macie nic mądrego do przekazania.

Byeeeeeeeeeeeeeee

I moze dlatego jestes samotna jak palec. Zamiast popisać z nami to ciskasz gromy i fochy....a można Sie przy takiej luźnej "rozmowie" rozluznic, moze nawet pośmiać ale Tobie przeszkadza. Lepiej Sie dolowsc i pisać jak to do doopy jest wszystko i jak to strasznie byc samemu. Nie dziwię Sie ze jestes sama, ja nie chciał bym takiej znajomej. Mialem taka na studiach i chyba nikt jej nie lubił przez to jej boczenie i fochy. Wszystko bylo nie tak jk Sie smialismy i zartowalismy to ona wiecznie niezadowolona i nadąsana.

Ale żal.........WTF.  Ściska doope big_smile

42

BlackWitch napisał/a:
cloyzy.p napisał/a:

Z Tobą to wsadze nawet do pieca big_smile

Ale nam koleżanka pojechała. Chyba w nocy nie usne... Ale coz, nie wszyscy ludzie lubią się bawić. Ach to polskie zawistne, złośliwe społeczeństwo big_smile i zazdrosne w dodatku...to mój post nie Twój KU..A JAK W PRZEDSZKOLU ...

ACHTUNG ACHTUNG.
gimboza na forum big_smile big_smile big_smile

43

Bardzo mądrze przekazałaś, że chodzisz napalona, nie ma co ... Heh.. Nie chce mi się tego komentować, siedź sobie w swoim wątku i pisz do siebie. Powodzenia w uprawianiu samotności. A... i nie zapomnij się pożalić na forum wink Byeeee smile

44

cloyzy.p napisał/a:
BlackWitch napisał/a:
cloyzy.p napisał/a:

Z Tobą to wsadze nawet do pieca big_smile

Ale nam koleżanka pojechała. Chyba w nocy nie usne... Ale coz, nie wszyscy ludzie lubią się bawić. Ach to polskie zawistne, złośliwe społeczeństwo big_smile i zazdrosne w dodatku...to mój post nie Twój KU..A JAK W PRZEDSZKOLU ...

ACHTUNG ACHTUNG.
gimboza na forum big_smile big_smile big_smile

Podpisuję się pod Twoją opinią i spadam. Nie mój cyrk, nie moje małpy smile

45

No to lecim na szczecin big_smile SPADAM big_smile big_smile

Ale gdzie ja teraz czarowniczke spotkam hmm ...

46

I Marielle26 ... jestem ku..a Słodka Czarodziejka big_smile  spójrz na ma rangę ...

47

cloyzy.p napisał/a:

Słodka Czarodziejko, dobrze poszukasz to znajdziesz i moją piaskownicę wink big_smile <frrruuuuu... i poleciała!>

48

BlackWitch napisał/a:
cloyzy.p napisał/a:

Słodka Czarodziejko, dobrze poszukasz to znajdziesz i moją piaskownicę wink big_smile <frrruuuuu... i poleciała!>

A przy piaskownicy trzepak bedzie ? big_smile ...ale ja mówię od razu, ja jestem pod smile ...no czasem mozemy zrobić wyjątek i ja bede na trzepaku big_smile

49

A koleżanka jak zobaczy posta SWOJEGO to zagotuje Hahaha ONI nie SPADLI z niego big_smile

ZŁO I CZARNA MAGIA big_smile i koty i żaby i węże ...

50

na moja  1 prosbe tyle postow? smile kogo tu ruszylo.. po prostu nie bawia mnie wasze posty i tyle...nie sa smieszne dla mnie , ale skoro dobrze sie bawicie ... smile

51

Marielle26 napisał/a:

Witam,

sad

Nic sie nie przejmuj. Po prostu zagadywanie obcych osob nie nalezy do rzeczy latwych. Dobrze by bylo gdybys miala cos co Cie wyroznia. Cos o czym mozna pogadac. Ja czasem zagaduje laske jak ma fajnego psa.
Ogolnie to dziewczyny ubieraja sie bardzo szablonowo i trudno jest cos wychwycic zeby podejsc i pogadac.

Dodam jeszcze,ze 2 lata temu kupilem sobie Jeepa Wranglera. Efekt byl gwarantowany. Mialem bardzo duzo pozytywnych opinni i pytan (o silnik, moc, skrzynie biegow i inne parametry) niestety glownie przez facetow...

52

Tom_26 napisał/a:
Marielle26 napisał/a:

Witam,

sad

Nic sie nie przejmuj. Po prostu zagadywanie obcych osob nie nalezy do rzeczy latwych. Dobrze by bylo gdybys miala cos co Cie wyroznia. Cos o czym mozna pogadac. Ja czasem zagaduje laske jak ma fajnego psa.
Ogolnie to dziewczyny ubieraja sie bardzo szablonowo i trudno jest cos wychwycic zeby podejsc i pogadac.

Dodam jeszcze,ze 2 lata temu kupilem sobie Jeepa Wranglera. Efekt byl gwarantowany. Mialem bardzo duzo pozytywnych opinni i pytan (o silnik, moc, skrzynie biegow i inne parametry) niestety glownie przez facetow...

hej dzięki za odpowiedz smile w końcu ktoś z podobnymi przeżyciami wink
Zastanawiam się nad tym czyms co mnie wyroznia,  kazda z nas czyms się wyroznia...wiec może trzeba po prostu WYCHODZIC WYCHODZI I JESZCZE RAZ WYCHODZIC? tylko jak to zorganizować jak po 10 godzin siedzi się w ppracy (korpo) + weekendy studia?

Pozdrawiam!

53

Marielle26 napisał/a:

tylko jak to zorganizować jak po 10 godzin siedzi się w ppracy (korpo) + weekendy studia?

Podziwiam Cie, ze tak sobie dajesz rade..

a z facetami to sprawa jest bardzo prosta. Wczesniej napisalem troche ogolnie jak zaczepic kogos nieznajomego na ulicy (spontaniczne),
Rowniez wazne jest miejsce i dostosowanie do niego pytania np w Fitness Clubie mozesz bez oporow zapytac kogos (sporo jest fajnych studentow) o to na jakie miesnie jest dane uzadzenie lub przy treningu cardio mozesz zapytac gdzie jest wskaznik predkosci, obciazenia, pulsu, cokolwiek..

Wcale nie jest tak, ze dziewczyna ma stac w innym rogu i wysylac jakies tam znaki. Ja sam czesto nie wiem czy dziewczyna sie usmiecha czy ze mnie smieje, poprawia sobie wlosy czy cos tam jej sie przyczepilo.

Kazde miejsce jest inne. Najwaniejsze jest to ze 100'u procentowy facet lubi jak go kobieta prosi o jakas pomoc, moze wtedy sie wykazac i dalej przejac innicjatywe.

54

zycie smama praca to nie zycie

Posty [ 55 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » SAMA SAMA SAMA SAMA SAMA

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018