Całkiem sama.. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Całkiem sama..

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

1 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2013-07-20 17:24:17)

Temat: Całkiem sama..

Hej
Dziś przyznałam się przed samą sobą, że nie radzę sobie z samotnością. Nie lubię wychodzic z domu. To dlatego, że obawiam się, że będę musiała z kimś porozmawiac, miec kontakt z ludzmi. Nie lubię ludzmi, ale tak samej jest mi ciężko. Kiedyś wydawało mi się, że samotnośc to dla mnie rodzaj wybawienia. Jednak tak nie da się życ. Próbuję zatracic się w internecie, ale nie udaje mi się. Kiedyś tak umiałam. Wchodziłam na czaty internetowe, ale zbyt szybko się przywiązują. Straciłam wszystkie osoby na których mi zależało. Z resztą to i tak tylko internet. Rodzice chyba mają mnie w dupie. Za każdym razem kiedy choc próbuję sprowokowac ojca do rozmowy kończy się kłótnią. To przezemnie. Mam dziwne poglądy.. A poza tym to do niego nie docierają żadne argumenty. Czasem czuję się tu jak wariatka. Może nie powinno mnie tu byc? Mam jedną przyjaciółkę. Mówi, że jestem inteligentnym, wartościowym człowiekiem. Noi co z tego? Co mi z tego, że wiem, ze jestem inna niż moi rówieśnicy kiedy nie umiem znalezc sobie tutaj miejsca.. Nie mam znajomych. Jedynie tych ze szkoły, ale to idioci. Nie będę z nimi rozmawiac. Nie wiem co ze sobą zrobic.. Może faktycznie nie ma dla mnie tutaj miejsca.

PS:Sorry za błędy, ale mam wulgaryzm klawiaturę.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Całkiem sama..

Brutal już się nie rób takim unikatem bo przez ten narcyzm faktycznie zwariujesz smile Oto sposób: mniej się skup na sobie, bardziej na innych. Zastanów się nad tym nie co świat może dać Tobie, ale co Ty możesz dać światu; nie jakiemuś dalekiemu; najbliższemu otoczeniu smile

3

Brutal, czyżbyś była skorpionem? smile
Ja mam podobnie jeśli chodzi o kontakty międzyludzkie. Niby jesteś sam, niby jest dobrze a jednak nie jest dobrze. Ciągle trafiasz na kretynów, ekstrawertyków po publiczkę, tzw dusze towarzystwa które za bycie chwilę na górze sprzedałyby swoich rodziców na parówki do miejscowej masarni. Ciężka jest taka koegzystencja zwłaszcza jeśli jest się dobrym obserwatorem...

Pamiętaj, nigdy nie jedz żółtego śniegu.

4

Chyba pora otworzyć sie na swiat, co? smile Życie to ciągła praca nad samym sobą. Ja też wielu rzeczy/ sytuacji nie lubię, ale sie z nimi mierzę, bo co mi pozostaje? Przecież nie mogę zrezygnować z normalnego egzystowania tylko dlatego, ze czegoś nie lubie smile

5

mam podobnie jak ty BRUTAL ... może możemy pogadac? jak mam 19 lat i jestem z woj.war-maz a TY?

...Pamiętaj, że serce człowieka kocha, tęskni i czeka...

6

BRUTAL napisał/a:

Hej
Dziś przyznałam się przed samą sobą, że nie radzę sobie z samotnością. Nie lubię wychodzic z domu. To dlatego, że obawiam się, że będę musiała z kimś porozmawiac, miec kontakt z ludzmi. Nie lubię ludzmi, ale tak samej jest mi ciężko. Kiedyś wydawało mi się, że samotnośc to dla mnie rodzaj wybawienia. Jednak tak nie da się życ. Próbuję zatracic się w internecie, ale nie udaje mi się. Kiedyś tak umiałam. Wchodziłam na czaty internetowe, ale zbyt szybko się przywiązują. Straciłam wszystkie osoby na których mi zależało. Z resztą to i tak tylko internet. Rodzice chyba mają mnie w dupie. Za każdym razem kiedy choc próbuję sprowokowac ojca do rozmowy kończy się kłótnią. To przezemnie. Mam dziwne poglądy.. A poza tym to do niego nie docierają żadne argumenty. Czasem czuję się tu jak wariatka. Może nie powinno mnie tu byc? Mam jedną przyjaciółkę. Mówi, że jestem inteligentnym, wartościowym człowiekiem. Noi co z tego? Co mi z tego, że wiem, ze jestem inna niż moi rówieśnicy kiedy nie umiem znalezc sobie tutaj miejsca.. Nie mam znajomych. Jedynie tych ze szkoły, ale to idioci. Nie będę z nimi rozmawiac. Nie wiem co ze sobą zrobic.. Może faktycznie nie ma dla mnie tutaj miejsca.

PS:Sorry za błędy, ale mam wulgaryzm klawiaturę.

Nie to nie twoja wina, każdy jest indywidualnością i powinien wyrażać swoje poglądy. Druga osoba może się z tym nie zgadzać ale powinna wysłuchać. Problem u Ciebie z takim podejściem do ludzi jest tak naprawdę brak rozmowy z rodzicami bo kiedy w takowej sytuacji dochodzi do kłótni to uświadamiasz sobie że każdy tak jak twoi rodzice postąpią z twoimi poglądami czyli nie zgodzą się i poprzez krzyki, kłótnie będą chcieli Ci je wyperswadować. Umiejętność słuchania to coś co niektórzy ludzie nie posiadają bo siedzą w swoich przekonaniach i nie dopuszczają do siebie sytuacji gdy ktoś ma inne poglądy. Nie znam Cię ale zapamiętaj jedno a mianowicie to że warto dać szansę samej sobie i otworzyć się na ludzi, spotkasz różnych ludzi, nie podłamuj się gdy będą chcieli Cię stłamsić i utrzymuj swoje poglądy bo najlepszą rozmową są właśnie takie gdy ktoś ma inne zdanie, można poznać inny tok myślenie na dany temat co daje według mnie tylko pozytywne efekty:) bynajmniej u mnie:)

7

To ja się tu też dopiszę big_smile
Więc Cześć jestem z Gliwic szukam znajomości również z Gliwic i okolic..
Potrzebuję rozmowy porady i wygadać się.. Chętnie Cię wysłucham służę radą i jeśli tego zażądasz powiem co myślę.
Ale chcę by wszystko to było rozmową szczerą..
Jeśli jest tu ktoś kto mieszka blisko i ma podobne potrzeby wobec ludzi to pisz.. Bo z dnia na dzień jest mi Ciężko i przytłacza mnie to tak bardzo...

Płynę.. po wodach naiwności z żaglem nadziei na tratwie zbudowanej z ludzkiej szczerości... x3

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Całkiem sama..

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018