Co wnosi w życie rock - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » KULTURA » Co wnosi w życie rock

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

1 Ostatnio edytowany przez Blueberry79 (2013-07-16 21:43:28)

Temat: Co wnosi w życie rock

Od jakiegoś czasu słucham głównie rock'a .Podobają mi się teksty ,że nie są o niczym i wykonawca nie śpiewa w kółko tego samego.A co wam daje słuchanie rocka ,czy wnosi coś ważnego do waszego życia i co lubicie w tej muzyce najbardziej ?

Im wyżej nauczysz się latać ,tym mniejszy się stajesz dla tych co zostali na dole
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Co wnosi w życie rock

Muzyki rockowej słucham często. I również cienię ją za teksty, aczkolwiek nie jest dużo piosenek (polskich przynajmniej) których teksty są "o czymś" i są sensowne i z pewnym przesłaniem. Z piosenek "z tekstem" cenię utwory Dżemu, Budki Suflera, Perfectu oraz Kultu. Z niezrównaną płytą "Tata Kazika" gdzie teksty piosenek odznaczają się prawdziwą wirtuozerią w używaniu języka.
Poza tym muzyka rockowa budzi miłe wspomnienia lat minionych oraz przywołuje pamięć o fajnych ludziach. Oraz ogólnie jako muzyka rytmiczna i zazwyczaj dosyć energiczna i głośna budzi cheć do życia smile

"W związku z tym, że wraca moda na rzeczy retro mam nadzieję, że zdrowy rozsądek i inteligencja znowu wrócą do łask."

3

Odp: Co wnosi w życie rock

Oj tak, jak dla mnie gitarowe brzmienia są jedynymi, ew.jednymi z baaardzo niewielu, które mają sens, przesłanie, no i ambitną warstwę liryczną. Lubię zarówno polskiego rocka, jak i zagranicznego. Jeśli chodzi o polski współczesny rock, to mało co mnie przekonuje, ale np.Myslovitz dobrze mi się słucha. Niesamowite są stare hity, takie, które każdy zna, tylko nie wie skąd, np. Sztywny Pal Azji - Wieża radości, wieża samotności, Łoże w kolorze czerwonym, Tilt, Republika... Lubię też zespoły typu właśnie Kult, Budka Suflera, Coma.

Co do rocka zagranicznego, to np. Coldplay, Linkin Park (nu-metal raczej czy coś w ten deseń) i sporo innych.

Nie muszę wspominać, że w klimatach okołorockowych znajdują się takie kawałki wszechczasów jak np. The Wall Pink Floyd, Deep Purple i różne różności, teraz sobie nie przypomnę, ale mnóstwo tego jest.

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » KULTURA » Co wnosi w życie rock

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018