Zerwała ze mną dziewczyne - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Zerwała ze mną dziewczyne

Witam Was , o to moj problem, moja dziewczyna pojechala na erasmus za granica na 4 miesiacy , przez 3 miesiacy bylo bardzo dobre kontakt i relacje milosc i tesknota itp ale jak zaczylo sie ostatni miesiac rerwala zemna owczem mialem do niej pretencji ze skonczyla egzaminy i niech wraca skoro teskni i kocha zaczylem na niej naciskac i wpominac o ona ze chce zostac miesiac dluzej zeby odpoczac jest ładna pogode i postanowila zostac,a miala mozliwosc wracac i byc ze mna ale wolala tam zostac dluzej , zerwala ze mna i drugiego dnia prosila o szanse , powiedzialem ze narazie niech bedzie ten kontakt a jak wrocisz to porozmawiamy co sie wydarzylo ze chcialas zerwac a drugiego dnia prosiesz o szanse , potem bylo kontakt takie sobie przez tydzien i nagle znowu ze ma mieszany uczucia itp i tydzien temu zerwala ze juz zgasly jej uczucia i ze juz nie czuje to co wczesniej do mnie , i od tygodnia ani ona nie ozdywa ani ja do niej i unikamy sobie na fb czy na skype chociaz jestesmy dostepni ale nie piszmy do siebie , a zostalo do jej przyjazdu nie caly 2 tygodnia , co mi radziecie i co o tym myslicie ? zalezy mi na niej a jej na mnie to juz nie wiem .
pozdrawiam

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Zerwała ze mną dziewczyne

Słyszałem, że erasmus, to najgorsze co może się przytrafić związkowi...

Nie ma że mogłeś uniknąć swych błędów, nie ma szans.
Gdybyś ich mógł uniknąć, prawdopodobnie nie był byś ten sam.

3

Odp: Zerwała ze mną dziewczyne

moi znajomi byli ze sobą dwa lata, w momencie kiedy kolega wyjechał na erasmusa postanowili się 'rozstać' ale utrzymywali ze sobą dalej bliski kontakt, moja koleżanka do niego jeździła itd i po powrocie od razu do siebie wrócili, są bardzo szczęśliwi i normalnie im się układa. dlaczego nie mogłeś pojechać odwiedzić swojej dziewczyny, odpoczęli byście sobie razem i problem z głowy, jak miała okazje zostać w innym kraju dodatkowy miesiąc to jej się nie dziwię, że wolała zostać, dziwi mnie, że nie wpadliście na pomysł, żeby się odwiedzić.

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021