Dlaczego zerwała znajomość? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » Dlaczego zerwała znajomość?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 13 ]

Temat: Dlaczego zerwała znajomość?

Dwa miesiące temu poznałem przez internet na pewnym portalu dziewczynę z mojego miasta. Szybko złapaliśmy wspólne flow, aż zdziwiłem się jak bardzo jesteśmy podobni w wielu kwestiach. Zaczęliśmy pisać ze sobą codziennie jednak, gdy zaczęła nową pracę to tłumaczyła się, że teraz nie ma tyle czasu i będzie rzadziej odpisywać. Mówiłem jej, że to rozumiem i mi to nie przeszkadza. Nasz kontakt, choć był bardziej ograniczony to z dnia na dzień, podczas wielu wartościowych rozmów, nawet tych krótkich, zacząłem zdawać sobie sprawę, że jest to mój ideał dziewczyny i chyba się zauroczyłem. Ona też mówiła mi, że mnie bardzo lubi i wcześniej z żadnym chłopakiem tak dobrze jej się nie rozmawiało. Pisaliśmy ponad 2 miesiące i przestawało mi to wystarczać, chciałem ją poznać również w rzeczywistości. Proponowałem spotkanie, raz, drugi ale zazwyczaj mówiła, że jednak nie znajdzie chwili żeby się spotkać. Widziałem, że przeszkadzało jej to, że praca i obowiązki zajmują jej tyle czasu i czuje, że przez to zaniedbuje naszą znajomość i nie jest pewna czy ma to sens, a nie chce żebym czuł się przez nią olewany. Napisała też, że nie chce żebym tracił na nią czas, żebym się na nic nie nastawiał przez to i może poszukał kogoś innego z kim normalnie bym się spotykał i ta relacja by szła do przodu. Problem w tym, że ja nie chciałem już szukać żadnej innej dziewczyny, bo nigdy wcześniej tak wyjątkowej jak ona nie poznałem i wiedziałem, że już nie poznam. Poza tym bardzo mi się podobała i coś do niej czułem. Później pisaliśmy różnie, jednak codziennie inicjowałem ten kontakt, żeby go utrzymać. I w końcu pewnego dnia napisała mi, że wraca z pracy i od razu zaproponowałem, żeby się zobaczyć bo ja też jestem na mieście. Ku mojemu zdziwieniu napisała, żebym w takim razie za nią poczekał to pójdziemy na jakiś spacer. I faktycznie doszło do momentu, w którym się pierwszy raz zobaczyliśmy. Jak to na pierwszym spotkaniu było trochę stresu, jednak myślę, że samo spotkanie było jak najbardziej na plus i około dwóch godzin spacerowaliśmy i rozmawialiśmy. Była taka jaką sobie wyobrażałem i na prawdę cieszyłem się, że trafiłem na taką dziewczynę i może z czasem byłaby szansa, że coś z tego będzie. Po spotkaniu pisaliśmy ze sobą normalnie przez kilka dni, co uświadomiło mnie, że musiałem też jej się spodobać na żywo i jest chętna, żeby to kontynuować. Jednak później znowu pisaliśmy mniej ze względu na jej pracę. Przez następne dni przestała się w ogóle odzywać, nie odpisywała na moje wiadomości, co przed spotkaniem też się zdarzało, więc nic nie podejrzewałem. Jednak po jakimś tygodniu dostałem wiadomość, że dla niej to jednak nie ma sensu, nie jest w stanie utrzymać tej znajomości i mnie w ten sposób traktować i tak jak wcześniej pisała, lepiej będzie jak to zakończymy. Tłumaczyłem jej, że dla mnie to nie stanowi problemu i nie chcę, żeby ta znajomość się skończyła, ale ona już podjęła decyzję.

Nie wiem co zrobiłem źle. Czy nie spodobałem jej się na spotkaniu, czy o co chodzi. Nie chciałem jej zmuszać do tej znajomości, ale bardzo mi na niej zależało pomimo tego, że musiałem długo czekać na odpowiedzi z jej strony czy możliwość spotykania się. W pełni akceptowałem jej styl życia i jej to mówiłem, więc czemu ona przez taką głupotę to wszystko przekreśliła? Skoro mnie lubiła i mówiła mi to wprost to dlaczego tak łatwo odpuściła znajomość, na którą jakby nie patrzeć, też poświęciła dużo swojego czasu? W końcu doszło do długo wyczekiwanego spotkania, więc powinniśmy starać się teraz bardziej, a nie kończyć taką wspaniałą znajomość. Nie wiem co mam o tym myśleć.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Dlaczego zerwała znajomość?

To nie nowa praca, ale nowy chłop.

Praca, choćby nie wiem jak absorbująca, nie jest powodem do odcięcia się w taki sposób. Byłeś fajną psiapsi na chwilę, ale potrzebowała bolca i znalazła. Grunt, że nie ciągnie zabawy na dwa baty.

3

Nic nie zrobiłeś źle, dziewczyna po prostu nie była zainteresowana dalszą znajomością. Nie ma stuprocentowej metody której zastosowanie zapewni Ci rozwój relacji. Możesz stawać na rzęsach a druga strona powie "nie" i jest koniec imprezy.

Nie wiadomo o co jej chodziło - czy praca, czy jednocześnie pisała z kilkoma facetami na raz, czy po prostu nie jesteś w jej typie.

Poza tym strasznie mocno się zaangażowałeś jak na tak krótką i w sumie bardzo powierzchowną znajomość - nie masz chyba dużego doświadczenia w relacjach romantycznych, no nie?

4

Jeżeli dała Ci jasno do zrozumienia, że nie chce ciągnąć tej relacji to odpuść. Najpewniej pisała z kimś innym/spotykała się a Ty byłeś tylko czasoumilaczem .

5

Nie zrobiłeś niczego złego
Możesz być najlepszym chłopakiem na świecie a mimo to ona ne widzi w Tobie swojego partnera.
Bywa i tak.

Dziewczyna nie chce tracić swojego ani Twojego czasu.
Trudno tak wprost powiedzieć  drugiej osobie, że nie jesteście z jednej bajki. Szuka się różnych "miłych" usprawiedliwień i powodów do zerwania znajomości.

Szukaj dalej wink

6

Czytając już sam tylko post otwierający temat odniosłem nieodparte wrażenie, że jesteś po prostu męczący z tą swoją pisaniną i najprawdopodobniej tym ją właśnie do siebie zniechęciłeś. Jak ci laska pisze otwartym tekstem, że "nie będzie miała tyle czasu, bo zaczyna nową pracę" to powinien być dla ciebie jasny znak sygnał, że przeginasz pałę z wypisywaniem do niej ścian tekstu jak to powyżej, gdzie 2/3 historii jest całkowicie zbędne, a zajmuje czas odbiorcy. Nie każdy lubi być zasypywanym wiadomościami, na które ich autor pewnie jeszcze oczekuje odpowiedzi, żeby móc pociągnąć dalej gadkę o niczym i mędzić aż do całkowitego wyczerpania pomysłów na podtrzymanie zainteresowania dziewczyny, zmuszaniem jej do rozmowy, której ona nie chce. Rada na przyszłość - w ten sposób nie zbudujesz atrakcyjności w oczach laski, nawet jeśli ci się wydaje, że odpisuje ochoczo na twoje smęcenia. Ona ma być ciebie ciekawa i autentycznie ma ją pociągać twoja tajemniczość, to czego o tobie nie wie, a chciałaby wiedzieć, masz być facetem, którego to ona chce poznać, a nie męczybułą, który nie rozumie prostych komunikatów "przestań tyle pisać, to nie jest atrakcyjne i zaczyna mnie już wkurwiać" ani nie szanuje jej czasu.
No nic, tutaj raczej już zjebałeś, ale teraz przynajmniej już wiesz co robisz źle. Powodzenia następnym razem. Do niej już nie pisz najlepiej nic. Jak zatęskni, to sama się odezwie, a jeśli nie... takie życie.

7

klipozor napisał/a:

Rada na przyszłość - w ten sposób nie zbudujesz atrakcyjności w oczach laski, nawet jeśli ci się wydaje, że odpisuje ochoczo na twoje smęcenia. Ona ma być ciebie ciekawa i autentycznie ma ją pociągać twoja tajemniczość, to czego o tobie nie wie, a chciałaby wiedzieć, masz być facetem, którego to ona chce poznać, a nie męczybułą, który nie rozumie prostych komunikatów "przestań tyle pisać, to nie jest atrakcyjne i zaczyna mnie już wkurwiać" ani nie szanuje jej czasu.

Czy tylko mi to śmierdzi "słynnym" redpillowo-puasowym ciągłym "trzymaniem ramy" i udawaniem kogoś kim się nie jest? No ale cóż, taka jest prawda - jak jesteś atrakcyjny z wyglądu i się dziewczynie spodobasz to nie zależnie jak się będziesz zachowywać nie zepsujesz nic. Jak nie masz wyglądu to możesz spróbować włożyć wysiłek w grę, ale jest bardzo duże ryzyko, że i tak skończy się to pajacowaniem z twojej strony i nic ci nie da.

Co do tego rzekomego komunikatu od dziewczyny to też by nie był taki pewien. Nie wiemy przecież jak to było konkretnie sformułowane, ani jaki był konkretny kontekst tego komunikatu. Natomiast doszukiwanie się wszędzie treści podprogowych zakrawa trochę o paranoję.

8 Ostatnio edytowany przez madoja (2023-07-29 11:11:38)

To przecież oczywiste że chodzi o innego faceta.

"jak jesteś atrakcyjny z wyglądu i się dziewczynie spodobasz to nie zależnie jak się będziesz zachowywać nie zepsujesz nic. Jak nie masz wyglądu to możesz spróbować włożyć wysiłek w grę, ale jest bardzo duże ryzyko, że i tak skończy się to pajacowaniem z twojej strony i nic ci nie da."

Potwierdzam.
Ale to przecież działa w obie strony. Faceci tez wiele wybaczą pięknej kobiecie, podczas gdy brzydka może mieć najlepszy charakter, a i tak kopną ją w dupę.
Nie ma co się oburzać, rządzi nami biologia i ewolucja, a wygląd partnera jest decydujący w kwestii związku.

Dlatego ja uważam,, że spotkała faceta, który bardziej ją kręci.

9

Coś tam można wskazać, co zrobiłeś źle. Ale to tu bez znaczenia. Byłeś jakimś tam znajomym z netu. Nikim ważnym, który w końcu stał się męczący.

10

Thomas29 napisał/a:
klipozor napisał/a:

Rada na przyszłość - w ten sposób nie zbudujesz atrakcyjności w oczach laski, nawet jeśli ci się wydaje, że odpisuje ochoczo na twoje smęcenia. Ona ma być ciebie ciekawa i autentycznie ma ją pociągać twoja tajemniczość, to czego o tobie nie wie, a chciałaby wiedzieć, masz być facetem, którego to ona chce poznać, a nie męczybułą, który nie rozumie prostych komunikatów "przestań tyle pisać, to nie jest atrakcyjne i zaczyna mnie już wkurwiać" ani nie szanuje jej czasu.

Czy tylko mi to śmierdzi "słynnym" redpillowo-puasowym ciągłym "trzymaniem ramy" i udawaniem kogoś kim się nie jest?

Na przykład kim?
Poznawanie dziewczyn w internecie bardzo szybko mnie nauczyło, że im więcej o sobie opowiadasz i trujesz dupę wypisując codziennie, tym szybciej rosną szanse na to, że straci tobą zainteresowanie zanim w ogóle dojdzie do jakiegokolwiek spotkania. I to nie ma nic wspólnego z jakimś  "słynnym" redpillowo-puasowym ciągłym "trzymaniem ramy" cokolwiek to znaczy, tylko jest wynikiem ponad 15-letnich obserwacji oraz doświadczeń na żywych organizmach. Dwa miesiące pisania o niczym dzień w dzień zmęczą każdego, zresztą ta laska wyraźnie zakomunikowała, że już jej się ulewa i wtedy należało odpuścić z pisaniem do niej dzień w dzień bez sensu, czekając spokojnie na rozwój wypadków, gdzie tu widzisz udawanie kogoś kim się nie jest? Udawanie kogoś kim się nie jest, to właśnie zasypywanie wiadomościami osoby, której koniecznie chcemy pokazać, jacy jesteśmy fajni, a wciągając w jałowe gadki o dupie maryni sprawić, żeby ciągle o nas myślała. I skutki tego są właśnie takie jakie są, a potem ciężkie zdziwienie co zrobiłem nie tak...

11 Ostatnio edytowany przez Agnes76 (2023-07-29 16:05:02)

Oj tam, oj tam.
Chłopak może wyglądać jak młody Bóg i stwarzać aurę tajemniczości, a jednak jak nie odpowiada na głębszym poziomie to nic z tego nie będzie.
Wiem coś o tym wink
Każdy z nas ma jakiś wzorzec partnera, coś nas w ludziach pociąga albo nie.
Nie chcę żeby to zabrzmiało wyniośle, niemniej jeśli chłopak nie mieści się w jakichś przedziałach akceptacji, to prędzej czy później wszystko o nim stanie się oczywiste i przestanie nam odpowiadać. To  działa w obie strony, zarówno chłopak jak i dziewczyna może chcieć czegoś innego.
Mnie np. uderzyło, że on  niemal natychmiast chciał już z nią być na stałe, nie chciał szukać żadnej innej. To może wskazywać, że ona to dużo wyższy target niż on. Jemu w niej odpowiadało niemal wszystko, natomiast z jej strony były działania wychładzające relację.
Każdy z nas ceni coś innego. jednemu spodoba się taki partner a drugiemu zupełnie nie będzie odpowiadał. Piszę to po to, żeby chłopak nie poczuł się gorszym czy mniej wartościowym, tylko po prostu może być tak, że jej nie odpowiada.
Na siłę nie da się ciągnąć znajomości byle tylko nie zrobić drugiej osobie przykrości. Jakiś czas dasz radę a potem zaczynamy się dusić i trzeba to zakończyć.

Jak nie chciałam robić chłopakowi przykrości to też wymyślałam różne powody żeby zakończyć znajomość. Bardzo fajnie się sprawdzało " nie zasługuję na Ciebie" tongue

12 Ostatnio edytowany przez Klaryssa (2023-07-30 08:46:16)

Zamęczyłeś ją wiadomościami. Teraz Tobie źle, bo wyidealizowałeś ją i Waszą relację. Tak bywa czasami. Kilka dni i minie.

13 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2024-02-03 19:46:18)

Troll z kłopotami z pamięcią.

Posty [ 13 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » Dlaczego zerwała znajomość?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2023