zaparcia.... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » zaparcia....

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

Temat: zaparcia....

Witajcie wszystkie szczęśliwe przyszłe mamusie smile

To moja pierwsza ciąża smile Coś cudownego. Jestem w 8 tygodniu +3 dni, smile tak prawie jestem pewna smile
Do niedawna czułam się cudownie dobrze smile lecz.... od 4 dni codziennie na mdłościach się nie kończy sad i nie pamiętam kiedy byłam w toalecie... mam straszne zaparcia, nie chodzi o to że wszystko ucieka góra.... bo w zasadzie to wymiotuje jak nagle złapie mnie ostry głód, a żołądek jest wtedy pusty. 

Jakie macie sposoby na zaparcia? Czy to może zaszkodzić dzidziusiowi?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: zaparcia....

Tez się męczę z zaparciami a jestem już w 27 tygodniu. Co moge Ci polecić to dużo jogurtów i jabłek, suszone owoce zwłaszcza morele i śliwki smile A na wymioty sprawdzony i dobry patent moge zdradzić smile  do mineralnej wkrój sobie kawałki imbiru i popijaj cały dzień. Na prawde działa !

3

o..... muszę spróbować tej wody imbirowej....  smile jem dużo owoców, ananasa, śliwek, jogurt jeden dziennie, przed snem a po kolacji jem tylko owoce, czyli miedzy 18-19 a 23 jak muszę coś zjeść to są to owoce.... i efekt nie zadowalający.... a to dopiero początek ciąży...

inna.... 27 tydzień super smile to coś wyjątkowego, cudownego, brakuje mi słów aby opisać to uczucie i radość.... nie mogę sie doczekać jak zacznę czuć ruchy, fizycznie czuć że dzidzia jest.... tzn ja "czuje" że jest, dokucza mi trochę.... ale mam nadzieje że wiesz/wiecie o jakim czuciu mówię....

4

Ja tez polecam imbir na mdlosci i zgage ;-)

Co do zaparc - nie chce Was martwic, ale te w ciazy, to nic w porownaniu z tymi po porodzie sad
Takze przygotujcie sie zawczasu.

W ciazy jadlam codziennie rano jogurt z dwoma lyzeczkami otrebow. Do tego sliwki wedzone, jablka.
W pologu stosuje syrop duphalac - jest bez recepty i naprawde pomaga.

5

Oj tak ruchy dziecka to fantastyczne uczucie, chociaż bywa ciężko jak wsadzi kończynę tam gdzie nie trzeba he he smile
Jeszcze chwile i Ty poczujesz, pamiętam jak ja dopiero byłam na Twoim etapie a to już 27 smile

A tak w ogóle to zapraszam do tego wątku http://www.netkobiety.pl/t43043.html. Jest tu wiele przesympatycznych dziewczyn spodziewających się dziecka lub już po porodzie. Zawsze można dostać odpowiedź na pytanie a nawet pogadać o sprawach osobistych smile

6

mi pomaga sok ze śliwek nie wiem czy jest z suszonych czy nie.kupuje go w 0, 5l  butelkę w Lidlu.pomaga mi zjedzenie jabłka przed snem i popicie lekko przegotowana lub surowa wodą.powodzenia w walce z tym paskudztwem:-]

Gracjanek ur.4.12.2009r:*
Liliana ur.8.09.2013r:*

7

Witam!
Musisz jeść dużo jogurtów i owoców (jabłka i suszone sliwki). Chcesz mieć prawdziwą rewolucję to zmieszaj śliwki z mlekiem po godzinie pomaga. Ja początkowo byłam z tym u gin. i przypisal mi lek Metoclopramidium ale to jest bezpieczne w II i III trymestrze ciąży- na kłopoty trawienne. miałam silny atak kolki jelitowej tak, że nie mogłam normalnie funkcjonować:(

8

Mnie na lekkie zaparcia pomaga woda niegazowana wypita rano na czczo

21.12.2011- ...You're My Life now...
20.09.2013- happy event
20.04.2014- wedding
08.08.2014-Emily,

9

W sumie nie mam zaparć, ale jak zjem np płatki czekoladowe z mlekiem( z lodówki) to do godziny czasu lecę do łazienki. A szybsze działanie (10 minut może) na mnie mają jabłka z kompotu....  Przy zaparciach czytałam trzeba uważać bo hemoroidów można się nabawić no ale przy częstym chodzeniu do łazienki także.....

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » zaparcia....

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021