Jak znaleźć swoje hobby? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Jak znaleźć swoje hobby?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Jak znaleźć swoje hobby?

Podobno nie ma ludzi, którzy nie mają żadnych zainteresowań. A jednak kłaniam się wam wszem i wobec tongue Może zacznę od tego, że mam 25 lat i większość z tych 25 lat spędziłam w marazmie, dołując się jaka to jestem beznadziejna och i ach, a także inne 'słodkości' pod moim adresem. W każdym bądź razie przez tak długi okres czasu nie znalazłam nić interesującego w mym życiu. I teraz pytanie. Czy można na siłę znaleźć swoje hobby? Mam strasznego doła z powodu tego, że jestem taka nijaka i nie mam zainteresowań. Jestem taka nudna. Staram się w miarę swoich skromnych możliwości finansowych poznawać nowe rzeczy, ale absolutnie nic nie potrafi mnie zaabsorbować na dłużej niż 1 tydzień. Macie może jakieś porady jak znaleźć coś swojego? W jaki sposób wy natknęliście się na pasję swojego życia? Za każdą odpowiedź będę bardzo wdzięczna i zobowiązana :-) Pozdrawiam.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jak znaleźć swoje hobby?

Hej  Anuszka smile

U mnie pasja , czy też hobby zaczęła się od dziecka.
Nie wiem czy dobrze to ujęłam,po prostu od
Przedszkola lubiłam, rysować ,szkicować... smile
Nawet na Bajkach były moje rysunki i kwiatuszki.
I tak rozwijało się ...
Akurat moim zawodem zaraz po  Szkole nie była
Plastyka,bo w tamtym czasie , nie było  aż
tyle Szkół Artystycznych.A stopień trudności
aby dostać się tam,był ogromny.

Także mam zawód Krawiec Odzieży Damskiej - Lekkiej.
Ale zaraz po nim jest Dekorator Szkła, w którym
pracowałam przez 13 lat. Zajmowałam się dekoracją
bombek choinkowych , wazonów...

To na razie tyle. Pozdrawiam.

Ps. A co do Ciebie...pewnie jeszcze  nie wiesz.
Ale na pewno jest coś  co lubisz robić  po za pracą.

3

Milionek dzięki za odpowiedź. Cieszę się, że Twoja pasja dostarcza Ci tyle radości co można wyczytać z posta :-) Sama zawsze chciałam pięknie rysować. Niestety po smutnej przygodzie ( Pełna pasji, z ogromną ekscytacją naszkicowałam kiedyś ślicznego kotka. Siostra zapytała się po co szkicuję pająka tongue) zaprzestałam działać. A już prawie zostałam Rembrandtem!

4

Ja od dziecinstwa uwielbiałam ciac wszystko nozyczkami. Dziekuje mojej mamie za cierpliowosc, ze nie poucinała mi lap.
30 lat pozniej skonczylo sie na tym ze tne dalej:) Uwielbiam rekodzielo, zakochalam sie w szyciu filcowych ozdob i zabawek. Lubie tez szyc ozodby do domu, aniolki, poduszki. Szycie reczne sprawia mi ogrmna radosc. Ze starej pocietej bluzki mozna uszyc naprwde ciekawe pierdolki:)
Lubie tez spiewac, wiec wyje w nieskonczonosc po pracy... tu podziekowania dla mojego meza za wytrwałosc.
Frajde sprawia mi tez piecenie ciast. Z tym roznie w zaleznosci od nastroju, ale dogadzanie innym sprawia mi przyejmnosc, wiec pieke i pieke.
W wolnym czasie biegam ale aby nie tracic czasu (bo mam fioła na tym punkcie) słucham audiobookow.
OGolnie uwielbiam jak w kazdej minucie cos sie dzieje. Odpoczynek mnie meczy.
Swoje hobby znajdywalam przez przypadek. Po prostu chcialam zabic czas i szulakalam pomyslu na siebie, od jednego do drugiego pomyslu i tak oto skonczylo sie na tych kilku zajeciach.
Smakuj wszystkiego, gdzies tam czeka na Ciebie TWoje wymarzone hobby!:) zapewniam Cie. I nie jest powiedziane ze musi byc tylko jedno:)

5

Bieganie jest bardzo fajne. Od kilku dni jakoś się przemogłam i choć co prawda biegam w tempie babcinym to udało mi się pierwszy raz w życiu przebiec 9 km :-) Rekord to to nie jest, ale uważam, że i tak przyzwoicie. I czuję nawet potrzebę, by od czasu do czasu powtórzyć bieg w zawrotnym tempie :-)

6

Hej Dziewczyny smile

Ale mnie ubawiłaś Kitka. smile Od razy przypomniał mi się film.
Był co prawda dawno temu,ale właśnie tam córcia
wycinała u siebie w pokoju  coś z papieru kolorowego.
Z tym że zaraz po tym złapała parasolkę,Mamusia tego
nie widziała smile bo była w kuchni. A córcia "Mamusiu ja sobie
wycinam" ale nie powiedziała co. A Mamusia " Tak tak Córciu
wycinaj sobie..." smile  ..........  smile big_smile 

Ja szyć też lubiłam,a zwłaszcza projektować coś nowego.
Także zaraz po Szkole,miałam mnóstwo uszytych przez siebie
rzeczy. Bluzki ,kurtki,spódnice...:) Kitka  to super że pieczesz. Mniam. smile

Anuszko smile No  widzisz i już jest coś , co chcesz  robić. smile
Oby tak dalej...zobaczysz że pojawi się coś,co będziesz
chciała robić w wolnej chwili,kiedy zrobisz w domciu
to co jest obowiązkiem...itd.. smile

7

Najlepiej probowac wszystkiego po trochu i sprawdzic co ci najbardziej sprawia radosc ;-)

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Jak znaleźć swoje hobby?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021