Strach przed reakcja ludzi na moje zachowanie.... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Strach przed reakcja ludzi na moje zachowanie....

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Strach przed reakcja ludzi na moje zachowanie....

Witam, od zawsze mam problem z tym ze boje sie niektorych ludzi, naprzyklad moja wspołlakatorka jest mlodsza odemnie od dwa lata jest straszna meda maruda i caly czas narzeka , niby powinnam miec wywalone na to co ona mowi ale mimo to boje si enieraz nawet zamknac okno czy cos powiedziec bo sie boje ze jej to sie to nie spodowa. Boje sie jej pytan i tego ze musze sie tlumaczyc. Nie wiem jak odzyskac pewnosc siebie, mam podobne problemy na uczelni ale mam tak z osobami ktore czuja to ze ja jestem slabsza psychicznie oni tak jakby to wykorzystuja. Juz niedlugo si ewyprowadze od tej dziewczyny ale co mam zrobic aby kolejna wspolalkatorka nie rzadzila si emna i nie zauwazala moich lekow ? Prosze pomozcie ....

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Strach przed reakcja ludzi na moje zachowanie....

Dzień dobry Marcelo smile

Nie jestem fachowcem w dziedzinie Psychologii i tym
podobnym.Ale z racji że miewam wzloty i upadki
jak każdy człowiek.A swego czasu miałam
pewne problemy i niską samoocenę,zaczęłam
od najprostszej sprawy. Czyli od swojej pasji
hobby.Czyli to co potrafię robić najlepiej i to
pomaga mi ,dodaje odwagi...i powoduje uśmiech
na twarzy. A i również podoba się innym.

I tak krótko powiem,moją pasją jest malowanie
na szkle. Kiedyś to były robótki ręczne...
To tak dla przybliżenia tego co chciałam Tobie
przekazać. smile

Życzę powodzenia smile

3

Pamiętaj, że masz takie same prawa w tym mieszkaniu jak Twoja współlokatorka, jesteś tam na takich samych zasadach. Nie ma żadnego powodu, dla którego ona miałaby się tam panoszyć, a Ty siedzieć cicho. Nie podoba jej się zamknięte okno? To niech sobie otworzy. Tobie też ma prawo coś się nie podobać. "Przerobiłam" już wielu współlokatorów w ciągu trzech lat i wiem, że jak jest się tak uległym, to ludzie to wykorzystują. Przecież można się jakoś dogadać, chyba nikomu nie zależy na jakiś większych konfliktach w mieszkaniu. Tak naprawdę nie musisz nawet utrzymywać większego kontaktu ze współlokatorką (chyba, że macie wspólny pokój). Po prostu rób swoje. Teraz będzie ciężko, ale gdy będziesz miała nową współlokatorkę to będzie dobra okazja do zmiany.

4

Chodzi o to ze ja od 13 roku zycia mam przyjemnosc mieszkac z kims w pokoju i wsyztsko zalezy od tej drugiej osoby , ale gdy wyczuwam ze ta osoba jest z charakteru sucza i nadodatek rozpieszczona lalunia to ja wole siedziec cicho zeby ni ebylo konfliktu. Nie umiem sobie radzic z takimi osobami a tym bardziej mieszkac , to jest bardzo trudne dla mnie ale staram sie tego po sobie nie pokazywac , ale nawet jak jestesmy z nia w jednym pokoju to nie czuje sie spokojnie ,nie wiem skad sie bierze ten strach bo przeciez nic mi nie zrobi ewentualnie zawsze sapie jak cos jej nie pasuje. Eh dziwna jestem ale dziekuje za wasz porady smile

5 Ostatnio edytowany przez Milionek (2013-05-27 12:50:33)

Podzielam zdanie Talvi , ja zaczęłam od innej strony.
Ale najlepiej jest nie zwracać uwagi na to co
współlokatorka marudzi ,jeśli jest zanadto zrzędliwa
i nieprzyjemna.

No tak w takiej sytuacji czas na popracowanie
nad sobą,na tyle ile możesz. Z czasem Sama
się zdziwisz,że można inaczej żyć,nie bacząc
na spojrzenia innych,czy też zachowania
niedopuszczalne zresztą.

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Strach przed reakcja ludzi na moje zachowanie....

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021