Rozdarta między przeszłością a teraźniejszością - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Rozdarta między przeszłością a teraźniejszością

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 13 ]

Temat: Rozdarta między przeszłością a teraźniejszością

Jestem w normalnym związku. Mój mężczyzna mnie kocha choć rzadko to okazuje. Kiedy coś psuje myślę o byłym z którym nudno nigdy nie było. Ostatnio mój były się do mnie odezwał na portalu społecznościowym. Ma dziewczynę od 1,5 roku. Rozstaliśmy się w wielkim gniewie, padło wiele przykrych słów. Od tamtej pory minęły 3 lata a ja nie mogę się pozbierać po tym wszystkim. Często płaczę gdy nikt nie widzi. Obiecał mi gdy się rozstaliśmy że więcej nigdy do mnie się nie odezwie i złamał swą obietnicę... Czuję wielkie rozgoryczenie i ból gdy go widzę i czytam co mi napisał. Byliśmy razem 6 lat... Doradźcie coś bo ja już nie wiem co mam robić :-(...czyżby mój kolega miał rację że wciąż go kocham :-(

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Rozdarta między przeszłością a teraźniejszością

To, kogo kochasz chyba sama wiesz wink
Czy chcesz by wybrano za Ciebie by chcesz sama dokonywać wyborów?

3 Ostatnio edytowany przez Suzan_444 (2013-05-24 13:36:01)

Odp: Rozdarta między przeszłością a teraźniejszością

Zgadzam się z powyższym użytkownikiem. Jak masz o nim zapomnieć , skoro uczucia do niego są non stop żywe?
Zastanów się wink

4

Odp: Rozdarta między przeszłością a teraźniejszością

Wrócisz do niego a za parę miesięcy przyśni ci się twój obecny...
Tak to już jest że jak kogoś obdarzaliśmy przez jakiś czas silnym uczuciem po rozstaniu pozostanie nam w sercu na zawsze a pamiętać będziemy tylko te miłe chwile razem spędzone . Trzeba się ogarnąć i żyć dalej zważywszy że jak piszesz masz kochającego partnera koło siebie . Przeskakiwanie   z ramion do ramion często się źle kończy i często dla wszystkich w to wplątanych.Weź się w garść i raz na zawsze postanów coś sobie ,im szybciej tym lepiej .
Pozdrawiam

5

Odp: Rozdarta między przeszłością a teraźniejszością

Ja nie umiem się postawić i wybrać :-(

6

Odp: Rozdarta między przeszłością a teraźniejszością
Róża 27 napisał/a:

Ja nie umiem się postawić i wybrać :-(

ale nikt Ci nie każe stawać w opozycji! Tu chodzi o twoje życie, Twoje dobrowolne wybory które uważasz za najlepsze dla siebie! Ile masz lat? 10 czy 27 ?

7

Odp: Rozdarta między przeszłością a teraźniejszością

A może idealizujesz wspomnienie o byłym?

8 Ostatnio edytowany przez zagubiona4994 (2013-05-24 14:33:11)

Odp: Rozdarta między przeszłością a teraźniejszością

miałam podobny problem do Ciebie, nie mogłam zapomnieć o pewnym mężczyźnie, ją do niego czułam zauroczenie, on był we mnie szaleńczo zakochany, jednak wybrałam obecnego narzeczonego, jesteśmy że sobą przeszło 3 lata, jednak po roku związku zaczęłam myśleć o tym poprzednim chłopaku, on był sam ponieważ nie chciał mieć zadnej innej dziewczyny, gdzieś przypadkiem czasami się minęlismy "cześć, cześć" no i on czasami się odzywał i pisało nam się świetnie jak kiedyś... Teraz wiem że nie potrzebnie traciłam czas na rozmyślanie co by było gdyby... Przez takie wracanie do tego co było zauważamy więcej wad w tym co jest teraz, a przeszłość pamiętamy dobrze, bo tak chcemy... Nie myśl o byłym, bo przez to go idealizujesz a w obecnym widzisz więcej wad, pomysl o tym jak jest Ci teraz z obecnym partnerem i co mogła byś zrobić żeby było lepiej, pomysl co Cię w nim urzekło bo jednak zakochałas się w nim...
Ją wybrałam obecnego faceta, i nie żałuję, bo strasznie się kochamy..

9

Odp: Rozdarta między przeszłością a teraźniejszością

To jak z tym nic nie zrobisz ,pozostanie ci poinformować jednego jak i drugiego o zaistniałej sytuacji .Niech się spotkają i tłuką o ciebie ,niech wygra silniejszy.Może o to ci chodzi?
A jak nie to kartka na stół przedziel na pół z jednej Mietek z drugiej Franek i zasada + i -
Zostajesz z tym który zbierze najwięcej plusów i finał wink   
O ironio złośliwa smile Zwykle ludzie poszukują tu na forum pocieszenia po stracie ukochanej/go
Czasem samotność doskwiera itp.
A tu? Kopciuszek zgubił pantofelek i najszło dwóch królewiczów z pantoflem w ręku O ZGROZO!

10

Odp: Rozdarta między przeszłością a teraźniejszością

Agnik masz rację ja go idealizuje choć ma więcej wad niż zalet...

11

Odp: Rozdarta między przeszłością a teraźniejszością

Dzięki Ci Zagubiona :-). Drogi Pawle ja w plusy i minusy bawiłam się parę lat temu i wyszło że były ma więcej wad niż zalet a obecny wręcz odwrotnie. Nikt tu nie musi o mnie się bić bo to nie podstawówka. Dziekuję za odpowiedzi

12 Ostatnio edytowany przez 123Annie123 (2013-08-25 18:51:07)

Odp: Rozdarta między przeszłością a teraźniejszością

Po jakim czasie weszłaś w ten związek, w którym teraz jesteś?
Pewnie coś tam jeszcze do niego czujesz. Mętlik w głowie możesz mieć też przez to, w jaki sposób się rozstaliście. Gdyby byłoby to przeprowadzone inaczej, założę się, że nie byłoby teraz takich dylematów. Zapytaj się sama siebie, czego oczekujesz od siebie, innych i życia. A następnie podążaj tą drogą.
Napisz, co postanowiłaś smile

I tak jeszcze.... Czytałam przy okazji inne Twoje posty i powiedz czy dobrze  zrozumiałam. Masz 1,5 roczne dziecko?

Posty [ 13 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Rozdarta między przeszłością a teraźniejszością

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024