kolejne stacje do miłosci....... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » kolejne stacje do miłosci.......

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

1

Temat: kolejne stacje do miłosci.......

To było dokładnie rok temu i cztery dni, kiedy powiedział mi jak usłyszał głosy, powołanie, nazwijcie to jak chcecie. Pamiętam to bardzo dokładnie.. niedziela, dzień dziecka. Byłam po zajęciach na uczelni siedzieliśmy u niego w kuchni i wiedziałam że coś jest nie tak. Zaczęłam drążyć temat i powiedział wszystko.. w pierwszej kolejności poczułam pustkę w głowie, potem tysiące myśli nawet pt. co on k.. gada. Ale szybko przyszło opamiętanie i rozmowa. Rozmowa, która nie była łatwa ale przemówił zdrowy rozsądek? pozwoliłam mu iść swoja drogą. No bo jak można wałczyć z siłami, tam u góry. Jeszcze rozumiem kobieta ale cos takiego nie ma szans.
Nie było mi łatwo tym bardziej że myślałam że to jest to?. Dokładniej mówiąc to czułam taki wewnętrzny spokój i na myśl że on jest i zawsze mogę do niego zadzwonić, poradzić. Robiło mi się ciepło wokół narządu zwanego sercem. Myślałam i czułam ale najwidoczniej czasami to za mało. Najgorsze było to że on jakby nigdy nic. Jakby go to w ogle nie dotyczyło. Zdaje sobie sprawę, że są takie osoby, które były kiedyś w związku teraz spotykają się, przyjaźnią. Ale na to potrzeba trochę czasu a nie po dwóch tygodniach iść jakby nigdy nic na piwo. Ja tak nie potrafię. Najdziwniejsze dla mnie tez było to jak dowiedziałam się od mojej przyjaciółki że on z nią rozmawiał na temat zaręczyn!!!!! Po niecałych dwóch miesiącach. Wiem że brzmi to kretyńsko ale z drugiej strony jak to się może dziać że raz mówi się tak a drugi raz tak. Mówiąc o tak diametralnie różnych
Płęta tego etapu- idzie po roku dziwnych historii ,o których nie chce pisać:) do seminarium jak mnie pamięć nie myli. Czuję się oczyszczona i życzę mu jak najlepiej. W końcu powróciła mi wiara w moją kobiecą stronę. Nauczka na przyszłość - wiem że koleżanka miała dobre intencje i chciała jak najlepiej ale teraz wiem z perspektywy czasu że nie jest dobre , nie jest zdrowe gdy masz informacje o byłej stronie?. Najlepiej się odciąć??
Po nim, obiekcie chyba numer  14:) poznałam Tomka z Warszawy na imprezie w klubie w pięknym mięście na K. Wydawał mi się fajny chociaż na pierwszy rzut oka jesteśmy zupełnie inni. Było fajnie do momentu gdy nie zaprosiłam go na drinka do kuzynki a ten IDIOTA bo inaczej się go nie da nazwać wypalił przy mojej rodzinie ? ?Na mojego kulasa nadziewa się więcej lasek tutaj niż w stolicy. W Warszawie nie jest tak prosto jak tutaj?- wybaczcie wulgaryzmy ale cytuje:). No i  koniec końców zerwałam z nim przez smsa. Metodą bardzo dziecinna, idiotyczna ale jak najbardziej adekwatna do delikwenta. Oczywiście nie dał za wygrana i przez tydzień a może i dłużej wydzwaniał do mojej przyjaciółki i opowiadał czego on mi to nie chciał dać, jaki on jest i itp. Ale najbardziej ubawiła mnie sytuacja gdy wysłał mi zaproszenie na naszej klasie z wiadomością ? okłamałem Cię tylko co do jednego- wieku. I co wyszło że nie miał lat 30 ale 36!!!!! Co nie jest dla mnie ważne ale sam fakt okłamania mnie na początku znajomości związku. A na pytanie dlaczego nie powiedział od razu, usłyszałam ? bo nie chciałem polec na polu walki o Ciebie:)  Romantyczne, prawda?

To był październik zeszłego roku. W grudniu jechałam z przyjaciółmi do Lwowa na sylwestra. To był raj? najlepszy wyjazd sylwestrowy na jakim byłam ?pisząc tak w wielkim skrócie. Byliśmy na zabawie u znajomego od mojej przyjaciółki i kto się do mnie doczepił?. Burak. A dokładnie mówiąc to są takie typy, które nie pasują ni w pięć ni w dziesięć a nawet nie pokazałabyś zdjęcia gdzie stoicie z nim. Ale nie wygląd tylko chodzi ale również o styl bycia i zachowania. Doczepił się do nas jak bawiliśmy się na rynku. Koleżanka go sprawdzała czy mówi prawdę nawet o narodowość- każąc mu śpiewać polskie piosenki. Tak czy inaczej trzeba mieć szczęście że nawet po tym jak starałam się odgonić od niego na zabawie dwa dni później wracała z tym samym busem do Polski?.

Później to były przypadki  na gg- o których jakbym, zaczęła pisać to myślę że zaczęłybyście myśleć że zmyślam.  Tak czy inaczej od jakiegoś czasu mam menedżer miłości, który zajmuje się ta sferą?.. ja już przestałam wierzyć w swój instynkt:)

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: kolejne stacje do miłosci.......

Yyyyy... Szybko napisane, bardzo skrótowo. Tak naprawdę ten Twój ksiądz najbardziej przypadł mi do gustu. Reszta widzę, że same porażki-zdarza się. "Szukaj" dalej, aż znajdziesz smile
:*

3

nie skrotowo ale rzeczow, chcesz zebym napisała książke. a czy same porażki ja bym to nazwała ciekawe przypadki:)

A czemu ksiadz??

4

Bo Jego opisałaś najcieplej.

5

mchhh, może....

6

Hmm...widać, że jesteś osobą wyrozumiałą i dojrzałą, bo zapewne niejedna dziewczyna całkowicie inaczej by zareagowała na wieść, że jej chłopak "poczuł powołanie". Gratuluję Ci Twojej postawy. smile Co do tego drugiego kolesia, to ja bym mu się wyśmiała w twarz, bo takie zachowanie na Twojej przyjaciółce po incydencie z rodziną, tylko go pogrążało...

O miłości wiemy niewiele.
Z miłością jest jak z gruszką.
Gruszka jest słodka i ma kształt.
Spróbuj zdefiniować kształt gruszki

7

No tak... mnie również ksiądz najbardziej przypadł do gustu...

W końcu kogoś znajdziesz... każdy związek i znajomość nas czegoś uczą, ale jak będzie czas to spotkasz i swoją miłość smile

'Każdą sekundę mojego życia nazywam Twoim imieniem, bez Ciebie moja dziecino świat dla mnie nie istnieje.'

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » kolejne stacje do miłosci.......

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018