Po spotkaniu z dziewczyna na zywo co dalej - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » Po spotkaniu z dziewczyna na zywo co dalej

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Po spotkaniu z dziewczyna na zywo co dalej

Witam, mój problem polega na tym, ze  poznałem  dziewczynę  na  jednym z portali  rozmawialismy sobie i rozmawialiśmy , na różne tematy trochę żartów i  ogólnie na luzie (bardzo mi się spodobała ) i zrobił się z tego rok  podczas  tych rozmów wiele razy  mówiłem, ze może wpadnie j a odwiedzic(ŁÓDŹ-POZNAŃ)  potem ona mówiła ze będzie przejazdem . Jednak nie doszło do spotkania aż tu pewnego dnia (właściwie  nocy ) dostaje smsa , ze jest u mnie w mieście z koleżankami i gdzie znajdują się jakie fajne kluby , po chwili  umowilem  się z nią  no i pojechałem do miasta do niej podczas tej imprezy było bardzo fajnie, bardziej się  spodobała od pierwszego zobaczenia przetanczylsmy pół nocy poprzytulalismy  się  miło no i  pojechała do siebie  a ja zostałem napisała  obrazu, ze mam przyjechać do niej i jak będę to mam dać znać i tym razem piszemy tylko, ze  smsy  znów żarty itp próbowałem  z  2 razy spytać czy mogę przyjechać, ale jakoś  tak średnio z odpowiedzią  zbywala. Doddam, ze ma powodzenie u facetów. Nie wiem czy jest sens starać się i przyjeżdżać do niej . Bo mam wrażenie jakby tamtego wieczoru tylko alkohol zrobił swoje, ze była taka  przyklejona  do mnie . :-)

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Po spotkaniu z dziewczyna na zywo co dalej

Różnie może być... Może faktycznie ucieszyć się z odwiedzin, ale może być i tak jak napisałeś na końcu postu. Spróbuj raz jeszcze, żebyś potem nie żałował że nie wykorzystałeś danej szansy. Powiedz jej, że danego dnia (zaplanuj sobie wycieczkę w wakacje) będziesz u niej w mieście i chciałbyś się spotkać z nią, i co ona na to? Jeśli się zgodzi, to super, jeśli zacznie kręcić, to daj sobie już spokój. Spróbować, zawsze warto, ale nie warto się narzucać jeśli ktoś nie jest zainteresowany.

"Mądrego widać, głupiego słychać."

3

Albo po prostu zrób tak jak ona: napisz, że będziesz np za tydzień u niej i po prostu przyjedź. Po czym jej napisz, że jesteś i czy ma ochotę się spotkać. Jeśli nie będzie miała to trudno, wrócisz do domu, ale myślę, że ona doceni to, że w ciemno do niej pojechałeś.;)

Widzi się tylko sercem, najważniejsze jest niewidoczne dla oczu.

4

Skoro sam wyczuwasz, że coś kręci, to nie warto do niej jechać. Na Twoim miejscu ochłodziłbym ta znajomość, ograniczył kontakt. Jak coś się dzieje to lepiej nice zdystansować się, niż podejmować działanie, które może zostać odebrane jako desperackie.

lubię poznawać nowe cycki

5

Jedz i spróbuj potem nie bedziesz żałował. Jeśli nie spróbujesz to będziesz myslal co by bylo gdyby. Pojedziesz nie bedzie chciala sie spotkac to bedziesz pewny i bedziesz mogl zajac sie jakas inna dziewczyna.

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » Po spotkaniu z dziewczyna na zywo co dalej

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018