Szatynki z długimi naturalnymi włosami. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » Szatynki z długimi naturalnymi włosami.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

1 Ostatnio edytowany przez Madziusia (2013-05-09 17:18:41)

Temat: Szatynki z długimi naturalnymi włosami.

Jak dbacie o swoje włoski, żeby pięknie wyglądały i szybko rosły ? Ja nigdy nie miałam krótszych włosów niż do ramion, a najdłuższe do połowy tyłka :-)

Kiedyś często je farbowałam na jasny blond, ale wieczne odrosty, częste dofarbowywanie, utrzymywanie blondu, żeby z czasem nie żółkł i strasznie zniszczone włosy, skłoniły mnie z powrotem do zapuszczania swoich, naturalnych, zdrowych, długich włosów. Od pół tora roku nie farbuję. Obecnie mam z tyłu włosy do łopatek, a z przodu do ramion. Na mniejszej połowie widać jeszcze trochę blondu.
Nie mogę się doczekać całych swoich i długości do ok. połowy pleców. Myślę, że po mimo wszystko i tak jestem wytrwała :-)

Muszę przyznać, że ogólnie włosy jakby odżyły, są dużo zdrowsze, gęstsze, nie wypadają i w ogóle.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Szatynki z długimi naturalnymi włosami.

O, a co to ? Nie ma tu żadnych naturalnych, długowłosych szatynek ?
No tak teraz to same farbowane, a o długie włosy to ciężko...

3

heh wink ja jestem na etapie wychodzenia z farbowania wink nie mogę dobrać brązu do moich... i tak widać odrosty (wiadomo w sumie że zawsze będzie widać odrost mimo wszystko) wink mam jakiś bliżej nie określony kolor naturalny wink kiedyś się wkurzałam że mysi, brzydki wink Jak próbuję ciemniejszego brązu to mi się zmywa... Chyba muszę przeboleć ten co mam wink Ciekawe jak długo wytrzymam wink A mam włosy też tak w sumie do łopatek tyle że skusiłam się na trójkąt wink

4

Witajcie smile
Jestem długowłosą szatynką (włosy sięgają za talię). Kłaczki mam lekko falowane, dlatego je prostuję, aczkolwiek używam doskonałej na nawilżenie i odbudowę maski WAX oraz szamponu i odżywki z granatem i aloesem. Wcześniej używałam tylko Pantene Pro-V na zniszczone włosy, lecz nie zauważyłam poprawy, włosy stały się wręcz bardziej suche.
Obecnie używane przeze mnie szampony i odżywka są z firmy Alterra, zawierają mnóstwo składników roślinnych, nie zaś chemicznych (kosztują naprawdę grosze). Już po pierwszym umyciu widziałam znaczną różnicę.

Włosy zawsze szybko mi rosły i były gęste, ale zaczęłam łykać Skrzypovitę i nie dość, że rosną szybciej (paznokcie także), to są błyszczące.

Szczerze polecam i pamiętajcie: im mniej chemii, tym lepszy efekt! smile

BTW: Do niedawna również chciałam farbnąć się na blond, ale po konsultacji z fryzjerem uświadomiłam sobie, ile z tym roboty (szczególnie, że włosy są długie) i zniszczonych włosów, więc sobie daruję.

Czasem używam szamponetek celem pogłębienia koloru. Nie zawierają amoniaku, także nie są bardzo szkodliwe. Ja nie zauważyłam destrukcyjnego wpływu na moje włosy.

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » Szatynki z długimi naturalnymi włosami.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021