Siemie lniane - dobra maska na włosy ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » Siemie lniane - dobra maska na włosy ?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Siemie lniane - dobra maska na włosy ?

Hej dziewczyny, mam mega problem z włosami.
Kiedyś miałam naprawde GĘSTE i piękne włosy niestety podkusiło mnie aby farbowac na czarno przez kilka lat .
Jakieś pół roku temu postanowiłam dążyc do brązowego koloru włosów, poszłam do fryzjera, który zrobił mi dekolaryzacje . Włosy były nadal godne uwagi ale nie uzyskałam koloru takiego jak oczekiwałam, postanowiłam więc podziałac troszke na wlasna reke, eksperymentowałam z rozjasniaczami, zrobilam sobie tzw. ombre hair. To bylo najgorsze co moglam zrobic , z włosów po pas straciłam w wyniku łamania się aż do łopatek . Teraz fryzjer zrobil mi z nimi porządek , mam brąz jaki chciałam, niestety włosy są duużo krótsze ale wygladaja zdrowiej.
Mój problem jest teraz taki,że przy każdym myciu włosów gubie strasznie duzo włosów, gdy je czesze równiez, łamią sie i wypadaja.
Przeczytałam w internecie ze SIEMIE LNIANE dobrze działa na nie oraz przyśpiesza porost.
Zdecydowałam się je kupic, jednak nie zabardzo wiem jak je używac. Z tego co wyczytałam mam robic tak :

* Codziennie rano zaparzyc do 3 lyzeczek siemia gorącą nie wrzącą wodą, po 10-15min wypic ( mozna dodac lyzeczke cukru )
* maska na wlosy - w garnuszku do gorącej wody wsypac kilka lyzeczek siemia lnianego, gotowac do 5 min , odstawic az zrobi się żelista maź po czym nalożyc ja na wlosy na ok 1h. ( mozna owinac folia badz recznikiem )

Jeżeli ktoś stosował już tego typu kuracje, prosze o wiecej wskazówek.
I czy można od tego przytyc? slyszalam ze nie powinno sie pic na wieczor tylko z rana aby nie utyc.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Siemie lniane - dobra maska na włosy ?

echhh - farba to najgorsze co można sobie zrobić. potem trzeba dużo czasu poświęcić aby same odrosły - przez jakiś czas się oczywiście nie wygląda najlepiej - wiadomo - odrosty itd. Ja stosuję od czasu do czasy maski na włosy - jak nie mam maski to nakładam zwykłą odżywkę i chodzę w niej przez np: godzinę. Dobra też jest sauna na włosy. trzeba oczywiście powtarzać te czynności - wtedy i efekty będą.

3

Siemię lniane to dobry pomysł. Nawet bardzo. Stosuj też serum na końcówki włosów.

Niezależność- cudowna sprawa.

4

Stosowałam żel lniany dodając go do maski i trzymałam na głowie, super efekty daje. polecam smile nie piłam nigdy tego, bo kojarzy mi się jak w dzieciństwie mama zmuszała mnie, żebym to jadła i nie mogę na to patrzeć teraz. Pamiętaj, że włosy to nie tylko zewnętrzna pielęgnacja, dbaj o nie też od wewnątrz wink

5

Bardzo dobry pomysł smile Codziennie dodaję swojemu psu łyżkę zmielonego siemienia lnianego do żarcia i tak mu się sierść świeci, że biegając po podwórku oślepia kierowców! Myślę, że na włosy też zadziała smile

Nobody Is Born Gay - GOD

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » Siemie lniane - dobra maska na włosy ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021