Jak założyć sklep medyczny? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Jak założyć sklep medyczny?

Moja siostra 40plus ,ma wykształcenie medyczne,17lat pracy w szpitalu na OIOMie,ale od pięciu lat opiekowała się ciężko chorą mamą w domu,więc musiała się zwolnić.Teraz niestety straciła prawo wykonywania zawodu,ale chce zalożyć własną firmę-sklep medyczny..Czy ktoś może mi pomóc?Od czego zacząć,czy to się opłaca?Będę wdzięczna

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jak założyć sklep medyczny?

w Krakowie Akademia  Medyczna przeprowadza ponoć szkolenia np z zakresu zielarstwa ,jesli ma byc to sklep zielarski, tez potrzebna jest wiedza medycznai zioloznastwo,z czym mial by byc ten sklep z jakims sprzętem ? sklep medyczny kojarzy sie mi np z okulistyka,mozna okulary sprzedwac,z apteka,lub sprzetem do rehabiltacji ... w tym ostatnim pracuje moja kolezaanka,jej szef nie skonczyl studi rehabiltacji i otworzyl sklep, bo zawodu wykonywac nie moze jako rehabilitant...kolezanka po calkiem innym kierunku ,pomaga w wyborze protez,osoba starszym ,czy sprzecie do rehabilitacji, peruki dobiera itp...
mysle ze otwarcie takiego sklepu to jak kazdego innego ,zlwaszcza ze jest doswiadczenie... ale warto poszperac w necie odnosnie szkolen medycznych do otwarcia takiego sklepu.

3

Na pewno zależy to co dokładnie chcesz sprzedawać. Czy artykuły rehabilitacyjne, specjalistyczne czy inne. Dużo informacji na ten temat na pewno znajdziesz w internecie.

[tu był nieregulaminowy link i został usunięty przez moderatora]

4

Odpowiadasz na temat sprzed kilku lat !

5

Takie wykształcenie daje sporo możliwości, ale otwarcie sklepu medycznego wcale nie jest złym pomysłem. Społeczeństwo się starzeje, coraz więcej osób woli funkcjonować samodzielnie, niż polegać na pomocy innych, a taki sprzęt często bardzo to ułatwia. Myślę, że na początek największą przeszkodą może być zdobycie środków na zakup asortymentu, z czasem jednak powinno być o wiele łatwiej. Rozejrzyj się też dokładnie, jak działają takie sklepy. Możesz wybrać szeroki asortyment, lub też wąską grupę, a następnie stopniowo go rozszerzać. Możliwości jest tak naprawdę wiele.

[tu był nieregulaminowy link i został usunięty przez moderatora]

6 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2019-10-02 19:15:55)

Jeżeli chodzi o sklep medyczny z prawdziwego zdarzenia z profilaktyką zdrowotną to tylko w SPAM i nieregulaminowy link. Pani właścicielka nie tylko interesuje się dietetyką osobą ale również wszystkimi nowościami z dziedziny rehabilitacji. Można śmiało polecić tą firmę i jej właścicielkę :-)

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018