Nadpotliwość-sprawdzone sposoby - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Nadpotliwość-sprawdzone sposoby

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 45 ]

1 Ostatnio edytowany przez undecided (2013-05-06 16:44:10)

Temat: Nadpotliwość-sprawdzone sposoby

Hej smile Czy któraś z Was, zna domowe lub w formie różnych specyfików SPRAWDZONE metody na nadpotliwość? (głównie w okolicach pach) Korzystałam kiedyś z Antidralu, ale nie do końca udało mi się pokonać problem. Bardzo mnie krępują mokre plamy pod pachami zwłaszcza, że muszę zrezygnować z ulubionych bluzek. Z góry dziękuję!

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Nadpotliwość-sprawdzone sposoby

Na pewno zastrzyki z kwasu hialuronowego pomagają na potliwość rąk więc może i pach. Znajoma ma taki problem i używa tylko męskich antyperspirantów.

3

Odp: Nadpotliwość-sprawdzone sposoby

skoro antydrol Ci nie pomaga sprobowalabym z etiaxilem. na mnie antydrol dzialal, ale ja mialam angielski i byl naprawde rewelacja.

4

Odp: Nadpotliwość-sprawdzone sposoby

ja polecam bloker z ziaji ! smile

5

Odp: Nadpotliwość-sprawdzone sposoby

Jak ja rozumiem ten problem;] niestety na mnie nie działały żadne blokery, a że miałam już dość tego problemu to zaczęłam rozglądać się za jakimś zabiegiem. Koleżanka poleciła mi zabieg z toksyny botulinowej, ona też go sobie robiła i poszłam do polecanej przez niej lecznicy spam. Zabieg nie był dla mnie tani, ale po czasie stwierdzam, że było warto, bo efekty utrzymują się już 8 miesiąc i mam nadzieję, że jeszcze trochę pociągnę na tym 1 zabiegu:) Sama procedura nie jest może super przyjemna, ale ja dałam radę i do tego właściwie od razu mogłam wrócić do codziennych obowiązków. Efekt mogłam zauważyć już po kilku dniach. Jeżeli ktoś ma taki problem jak ja, nie działają na niego dostępne w aptekach specyfiki to zabieg jest chyba najlepszym (i możliwe, że jedynym) wyjściem.

6

Odp: Nadpotliwość-sprawdzone sposoby

Ja chyba bardziej byłabym za dobrym antyperspirantem jak Etaixil. Chyba na zadne botoksy jeszcze bym sie nie zdecydowała. No chyba ze nie miałabym już wyjscia.

7

Odp: Nadpotliwość-sprawdzone sposoby

Ja mam od jakiegoś czasu problem z nadmiernym poceniem się sad Żadne antyperspiranty typu kulki czy spray itp. nie działają niestety.

8

Odp: Nadpotliwość-sprawdzone sposoby

No właśnie nic nie pomaga... sad Jestem załamana... Do jakiego lekarza muszę iść z nadmiernym poceniem, wie ktoś?

9

Odp: Nadpotliwość-sprawdzone sposoby
arya1 napisał/a:

Jak ja rozumiem ten problem;] niestety na mnie nie działały żadne blokery, a że miałam już dość tego problemu to zaczęłam rozglądać się za jakimś zabiegiem. Koleżanka poleciła mi zabieg z toksyny botulinowej, ona też go sobie robiła i poszłam do polecanej przez niej lecznicy (Melitus - jeżeli ktoś jest z Warszawy to też polecam:)). Zabieg nie był dla mnie tani, ale po czasie stwierdzam, że było warto, bo efekty utrzymują się już 8 miesiąc i mam nadzieję, że jeszcze trochę pociągnę na tym 1 zabiegu:) Sama procedura nie jest może super przyjemna, ale ja dałam radę i do tego właściwie od razu mogłam wrócić do codziennych obowiązków. Efekt mogłam zauważyć już po kilku dniach. Jeżeli ktoś ma taki problem jak ja, nie działają na niego dostępne w aptekach specyfiki to zabieg jest chyba najlepszym (i możliwe, że jedynym) wyjściem.

a ile taki zabieg kosztuje?

10

Odp: Nadpotliwość-sprawdzone sposoby

Jeżeli chodzi o zabiegi z botoxu czy kwasu hialuronowego to powinnaś szukać u dermatologów - zazwyczaj takie troszkę lepsze kliniki czy gabinety mają to w swojej ofercie i z tego co słyszałam od znajomego to naprawdę pomagają. A na nim nawet Antidral nie robił żadnego wrażenia smile A po ostrzykiwaniu botoxem podobno sytuacja się poprawiła smile Chociaż sama byłam zdziwiona, że robią coś takiego.
W cenach się nie orientuję, ale poszukaj na stronach jakichś gabinetów prywatnych - na pewno będą mieli orientacyjne cenniki smile

11

Odp: Nadpotliwość-sprawdzone sposoby

Cześć!!!Jeżeli nic Ci nie pomaga,to nadmierna potliwość może byc związana z nad lub niedoczynnością tarczycy,może w Twoim przypadku trzeba udać się do endokrynologa?Pozdrawiam serdecznie!!!

12

Odp: Nadpotliwość-sprawdzone sposoby

A co sądzicie o etiaxilu? Słyszałam, że jest skuteczny.

13

Odp: Nadpotliwość-sprawdzone sposoby

Używałam zarówno Antidralu, jak i Etiaxilu i na mnie nie było widać u mnie różnicy. Ja co prawda nie mam jakichś naprawdę strasznych dolegliwości związanych z nadpotliwością. Jest to trochę wkurzające, bo zwykłe antyperspiranty nie pomagały, ale nie ma tragedii. Oba te środki rozwiązywały problem na czas ich stosowania, więc do takich przypadków jak mój się sprawdzają świetnie smile

14

Odp: Nadpotliwość-sprawdzone sposoby

Kupiłam Etiaxil i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona smile Efekt był już po jednym użyciu, stosuję dwa razy w tygodniu, przestałam się tak pocić a i zniknął niemiły zapach.

15 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2013-06-24 17:41:16)

Odp: Nadpotliwość-sprawdzone sposoby

undecided - w spam udało mi się załapac na promocję i za zabieg zapłaciłam 1900 (normalnie kosztuje chyba 2400). Z tego co widziałam ostatnio na ich stronie to teraz też mają jakąś promocja, więc może zorientuj się, może to jakaś podobna kwota. To niby nie są malutkie pieniądze, ale myślę, że warto to przemyśleć, bo jak dla mnie toi było warto, po co mam się męczyć z tanimi specyfikami czy zabiegami, które nie działają, to tylko marnowanie pieniędzy. A tutaj wszystko sprawdziłam i właściwie miałam pewność, że podziała. I wszystko się udało:)

16

Odp: Nadpotliwość-sprawdzone sposoby

Bardzo drogi ten zabieg.... no mi na szczęście nie jest potrzebny, działa na mnie ten antyperspirant i nie szukam niczego innego. Dla mnie jest rewelacyjny.

17

Odp: Nadpotliwość-sprawdzone sposoby

Ponawiam wątek.
A mianowicie, miałam badanie krwi i mam niedoczynność tarczycy, więc można wykluczyć problemy związane z tarczycą. Więc załóżmy moje nadmierne pocenie jest związane z silnymi emocjami, jakie byście mi poleciły antyperspiranty, tabletki, itp? Używałam kiedyś Antidralu, ale częściowo mi tylko pomógł. Zastanawiam się nad tabletkami Perspi Block, używała któraś z Was i czy może powiedzieć czy się sprawdziły? smile

18

Odp: Nadpotliwość-sprawdzone sposoby

Ja szczerze polecam bloker z ziaji.Naprawdę.Kiedyś miałam ten problem,ubrałam bluzkę,a nawet jak było zimno to po niedługim czasie miałam okropne plamy na ubraniu.Dłuższy czas temu kupiłam bloker,jednak jakoś bez większych nadziei ale on naprawdę działa!:) Nie mam już tego wstydliwego problemu,nie martwię się że będę miała jakieś plamy.Naprawdę polecam.

19

Odp: Nadpotliwość-sprawdzone sposoby
Patrycja1990 napisał/a:

Ja szczerze polecam bloker z ziaji.Naprawdę.Kiedyś miałam ten problem,ubrałam bluzkę,a nawet jak było zimno to po niedługim czasie miałam okropne plamy na ubraniu.Dłuższy czas temu kupiłam bloker,jednak jakoś bez większych nadziei ale on naprawdę działa!:) Nie mam już tego wstydliwego problemu,nie martwię się że będę miała jakieś plamy.Naprawdę polecam.

Miałam ten sam problem, ale ktoś mi polecił też bloker z ziaji i go kupiłam. Rzeczywiście działa i także polecam. Cenowo też to fajnie wygląda, bo chyba kosztuje poniżej 10 zł.

20

Odp: Nadpotliwość-sprawdzone sposoby

z tego co pamiętam to kosztuje 5 zł z groszami smile

21

Odp: Nadpotliwość-sprawdzone sposoby

Od dawna mam problem z nadmiernym poceniem. Poczytałam na forum o różnym środkach radzenia sobie z tym problemem i na początek zdecydowałam się na ANTIDRAL. Zastosowałam wczoraj na noc i dziś - nawet przy 30. stopniowym upale - u mnie pod pachami sucho! Tak więc pomogło po pierwszym zastosowaniu! Faktycznie po nałożeniu odczuwałam lekkie swędzenie, pieczenie, ale później usnęłam i dziś rano odczuwam już tylko dobre efekty. Polecam!

22

Odp: Nadpotliwość-sprawdzone sposoby

Patrycja1990 oraz Tamarka: dzięki za rady! Wczoraj kupiłam Bloker z Ziaji i mam nadzieję, że mi pomoże smile

23

Odp: Nadpotliwość-sprawdzone sposoby

Patrycja1990 oraz Tamarka: dzięki za rady! Wczoraj kupiłam Bloker z Ziaji i mam nadzieję, że mi pomoże smile

24

Odp: Nadpotliwość-sprawdzone sposoby
malgorzata146 napisał/a:

Od dawna mam problem z nadmiernym poceniem. Poczytałam na forum o różnym środkach radzenia sobie z tym problemem i na początek zdecydowałam się na ANTIDRAL. Zastosowałam wczoraj na noc i dziś - nawet przy 30. stopniowym upale - u mnie pod pachami sucho! Tak więc pomogło po pierwszym zastosowaniu! Faktycznie po nałożeniu odczuwałam lekkie swędzenie, pieczenie, ale później usnęłam i dziś rano odczuwam już tylko dobre efekty. Polecam!

Używałam kiedyś Antidral i przez pewien czas mi pomógł, ale z czasem stracił na swojej skuteczności. Przerzuciłam się tańszy odpowiednik-Bloker z Ziaji. Malgorzata146-mam nadzieję, że w Twoim wypadku Antidral będzie skuteczny cały czas smile

25

Odp: Nadpotliwość-sprawdzone sposoby

także polecam Etiaxil! big_smile to jest dopiero chemia, prawie wypala pachy u mnie, ale jest świetny. Nareszcie moge żyć jak normalny człowiek wink

26 Ostatnio edytowany przez Olinka (2013-11-08 01:36:32)

Odp: Nadpotliwość-sprawdzone sposoby

słyszałam o zabiegu Infini. podobno genialny na problemy z nadmiernym poceniem się. Można go wykonać w spam

27

Odp: Nadpotliwość-sprawdzone sposoby

Witam:) widzę, że nie tylko ja mam taki problem... Od dawna już zauważyłam, że pocę się nieco bardziej niż inni, ab szczególnie dokuczliwe jest to latem. Najbardziej denerwuje mnie pocenie na...brzuchu! Wsiadam do nagrzanego samochodu, wystarczy 2 minutki a ja mam mokrą bluzkę!! Jest to strasznie irytujące, no i krepujące. Wysiadam z samochodu z mokrą bluzka, na plecach, pod pachami, na brzuchu... Koszmar.. Nie mówię już o przejażdżce rowerem, czy szybkim spacerku..Nie zauważyłam dotychczas żeby ktoś z mojego otoczenia miał podobny problem, nie wiem jak to zwalczyć, jakies rady??

28 Ostatnio edytowany przez Olinka (2013-11-08 01:39:03)

Odp: Nadpotliwość-sprawdzone sposoby

Ja również z czystym sumieniem polecam BLOKER z ZIAJI.
Jest tani bo około 8-10 zł i bardzo wydajny.
Można założyć każdą bluzkę bez obawy, że pojawią się mokre plamy czy brzydki zapach.

Trzeba go jednak stosować zgodnie z treścią zawartą na opakowaniu.
Wtedy działa najskuteczniej.

Coola24, a może będą w stanie pomóc Ci tabletki?
Na D.O.Z. znalazłam np. taki ziołowy specyfik na bazie szałwii:
spam
Nie są drogie, tabletek starczy na miesiąc kuracji i może Ci pomogą.
Poczytaj na ten temat i rozważ taką opcję. smile
I tu masz słynny Perspi Block. Z tym, że jest 60 tabletek i bierze się 3x dziennie po 1 tabletce.
spam

Aha, a Etiaxil jest cholernie drogi bo ok. 40 zł za roll-on i z tego co słyszałam, to nie jest aż tak świetny.


Przypominam, że wklejanie linków do komercyjnych stron internetowych jest niezgodne z regulaminem forum.

29

Odp: Nadpotliwość-sprawdzone sposoby

Ja używam kulki z vichy przeciw intensywnemu poceniu, może nie jest rewelacyjna ale zabija przykry zapach (pachnie dla mnie pięknie), zauważyłam że się mniej pocę. Wydaję mi się, że jeżeli masz taki problem to nie można go w 100% zredukować bo przecież chyba po coś ten organizm się poci inni wytwarzają mniej potu bo tyle akurat organizm potrzebuje a inni więcej i różne zabiegi typu botox powinny być tylko dla osób mające super problem i na pewno nie powinny redukować go w 100%. Zawsze się tego wstydziłam, ale teraz uważam, że chyba tak już jest i tak musi być najwidoczniej mój organizm tego potrzebuje i o smile Jasne ciągle w sklepie kupując nową sukienkę bluzkę zastanawiam sie czy będzie widać ślady potu czy nie bo wiadomo wygląda to mało atrakcyjnie, ale przecież zawsze moża kupować takie ubrania na których nie będzie tego aż tak widać smile

30

Odp: Nadpotliwość-sprawdzone sposoby

Post przeniesiony

Kapsaicyna napisał/a:

Pomimo że mamy jesień zauważyłam u siebie ostatnio problem z nadmiernym poceniem się sad sama do końca nie wiem co może być przyczyną bo ostatnio jak byłam u "lekarza" wyniki badań itd mam w normie mam wrażenie że źle dobieram sobie antyperspiranty a wy jakie wybieracie ? czy zwracacie na coś szczególnie uwagę ? czy możecie coś polecić ? smile

31

Odp: Nadpotliwość-sprawdzone sposoby

Hej też miałam problem z poceniem sie pod pachami. Blokeru już używam jakieś 2 lata. Jest super, ale od jakiegoś czasu zaczełam sie strasznie pocić na całym ciele. Pachy mam suche ale co z tego jak plecy całe mokre. Może pelecicie mi jakieś dobre tabletki na pocenie całego ciała.

32

Odp: Nadpotliwość-sprawdzone sposoby

Teraz są różne ciekawe zabiegi na nadpotliwość i warto o nie pytac lekarzy




http://www.garou.pl/forum/member.php?u=5166

33

Odp: Nadpotliwość-sprawdzone sposoby

Szerok ą ofertę z zakresu medycyny estetycznej znajdziesz w klinice Beauty Skin . Leczyłam w niej nadmierną potliwość systemem MiraDry i zabieg naprawdę pomógł mi pozbyć się problemu (inne metody nie były skuteczne). Zabieg robiłam w Warszawie, ale widziałam, że w Galerii Słonecznej otworzyli swój oddział.

34

Odp: Nadpotliwość-sprawdzone sposoby

Bez wątpienia Bloker ziaji. Genialny preparat i nie jest drogi. I bardzo wydajny. smile

35 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-03-09 22:02:50)

Odp: Nadpotliwość-sprawdzone sposoby
undecided napisał/a:

Hej smile Czy któraś z Was, zna domowe lub w formie różnych specyfików SPRAWDZONE metody na nadpotliwość? (głównie w okolicach pach) Korzystałam kiedyś z Antidralu, ale nie do końca udało mi się pokonać problem. Bardzo mnie krępują mokre plamy pod pachami zwłaszcza, że muszę zrezygnować z ulubionych bluzek. Z góry dziękuję!


Na początek warto przestrzegać kilku zaleceń ogólnych dbać o higienę, można stosować kąpiele ziołowe (kora dębu, mięta, liście orzecha włoskiego, szałwia, rumianek, kora brzozy) – 2 razy w tygodniu moczyć przez ok. 30 minut, w miarę możliwości nosić ubrania z włókien naturalnych, o luźnym fasonie, często zmieniać ubrania, często wietrzyć miejsce pracy, zredukować stres, napięcie i lęk, unikać kawy, alkoholu, ostrych przypraw, stosować antyperspiranty zawierające chlorek aluminium - czasowo zamykają one przewody potowe. Stosuje się je na noc, początkowo codziennie, następnie aplikacje zmniejsza się do 1 na 2-3 tygodnie. Skuteczność wynosi do 90%, ale z czasem mogą powodować podrażnienia skóry.

Jeśli to nie pomoże to alternatywą w leczeniu nadpotliwości jest wykonanie zabiegów jontoforeza rozrywania kanałów jonowych w gruczołach potowych z użyciem prądu. Zabieg jontoforezy może być: wodny lub z dodatkiem środków cholinergicznych,

A jak to już nie pomoże to pozostają konsultacje mogę polecić gabinet umieszczanie reklamy na forum jest płatne jeśli nie jesteś z Wrocławia zawsze możesz zadzwonić i się skonsultować

36 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-06-19 11:02:28)

Odp: Nadpotliwość-sprawdzone sposoby
mazur25 napisał/a:

Teraz są różne ciekawe zabiegi na nadpotliwość i warto o nie pytac lekarzy

Też się zgodzę, że w tym przypadku medycyna estetyczna daje nam wiele możliwości. Nie ma sensu faszerować się chemią, skoro można się udać na jeden zabieg i po problemie. Oczywiście, takie zabiegi nie są tanie, ale patrząc na to, ile się wydaje na różne preparaty chemiczne chyba i nawet się to ostatecznie wyrównuje. Słyszałem o zabiegu ThermiDry,  ale niestety nie wiem, która z klinik to wykonuje.

37

Odp: Nadpotliwość-sprawdzone sposoby

czasem pomaga zwykly puder w roznej postaci

38 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-06-20 13:46:15)

Odp: Nadpotliwość-sprawdzone sposoby

ThermiDry wykonują między innymi w klinice SPAM. Jest to rzeczywiście kosztowny zabieg, ale warto. Mój mąż był i żałowaliśmy, że natrafiliśmy na informację o tym tak późno.

39

Odp: Nadpotliwość-sprawdzone sposoby

A kto wykonywał ten zabieg Twojemu mężowi? To coś z zakresu laseroterapii? Mój mężczyzna również męczy się z nadmierną potliwością i myślimy w końcu o tym, aby zdecydować się na wizytę w gabinecie medycyny estetycznej.

40 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-06-28 15:34:02)

Odp: Nadpotliwość-sprawdzone sposoby

Mojego męża prowadziła lekarka SPAM  - bardzo sympatyczna kobieta, byłam na pierwszej wizycie z moim mężem (aby dodać mu otuchy) i od razu wiedziałam, że znalazł się w dobrych rękach. smile Sam zabieg nie jest z zakresu laseroterapii. Urządzenie, które jest tam wykorzystywane, czyli ThermiRF, działa wykorzystując fale radiowe i wysoką temperaturę. Poprzez odpowiednie podgrzanie następuje blokada gruczołów odpowiedzialnych za wydzielanie się potu. Nie ma żadnych powtórzeń - jeden zabieg i po sprawie. Wiadomo, że nie jest to zupełnie bezbolesne, bo np. pachy to dość wrażliwe miejsce, a więc przy traktowaniu ich wysoką temperatuję może nieco zaboleć, ale warto.

41

Odp: Nadpotliwość-sprawdzone sposoby

Witajcie, Jestem studentką psychologii. W zasadzie od dzieciństwa zmagam się z nadmierną potliwością. Niestety mało skutecznie.
Postanowiłam poświęcić tej dolegliwości moją pracę magisterską. Chciałabym wykazać jak istotne są dla nas konsekwencje i wpływ na nasze życie tej choroby. Mam nadzieję, że wyniki badań zwrócą uwagę lekarzy na powagę naszego schorzenia.
W związku z badaniem szukam osób z Warszawy, które chciałyby mi pomóc i wypełnić kwestionariusze. Niestety muszę je przekazać osobiście, dlatego w grę wchodzi Warszawa i okolice.
Będę wdzięczna za pomoc. Osoby, które tak jak ja cierpią na hyperhydrozę i chciałaby mi pomóc proszę o kontakt mailowy.
Z góry bardzo dziękuję - Dorota

42 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2019-01-23 09:36:31)

Odp: Nadpotliwość-sprawdzone sposoby

Udajcie się do lekarza specjalisty, który rozpozna wasz przypadek i zacznie dobre leczenie aby skutki były widoczne. Z moich okolic - Bytom polecam ci dobry gabinet, który leczy nadpotliwość to jest -SPAM - Pani Ewa to świetny lekarz, polecam

43 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2019-05-03 19:44:45)

Odp: Nadpotliwość-sprawdzone sposoby

Domowe sposoby raczej omijać, antyperspiranty tez, o botoxie brzydze sie mowic. Polecam takie cudo jak s p a m, kto juz wie to moze potwierdzic jaki jest skuteczny, kto jeszcze nie., niech sprawdzi. Da sie go zastosowac na rozne partie ciala z tego co wiem.

44 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2019-08-24 10:32:48)

Odp: Nadpotliwość-sprawdzone sposoby
undecided napisał/a:

No właśnie nic nie pomaga... sad Jestem załamana... Do jakiego lekarza muszę iść z nadmiernym poceniem, wie ktoś?

Spróbuj może u dr spam. To specjalista z Warszawy, który wyleczył z nadmiernej potliwości już niejedną osobę. Doświadczony lekarz i bardzo uprzejmy. Na pewno doradzi Ci coś. Jakby co pisz do mnie to podpowiem.

45

Odp: Nadpotliwość-sprawdzone sposoby

Jeśli chodzi o nadpotliwość to polecam zabieg w Centrum Esderm we Wrocławiu. Mąż zmagał się z tym problemem, ale dzięki specjalistom z Esderm problem został zażegnany.

Posty [ 45 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Nadpotliwość-sprawdzone sposoby

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024