dlaczego tak sie dzieje - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » dlaczego tak sie dzieje

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: dlaczego tak sie dzieje

Witam. Jestem z Warszawy. Mam 26 lat i moim największym problemem jest samotność:( Całe dotychczasowe życie spędziłam w samotności bez żadnego ,, chłopaka " a dlaczego hmm nie wiem może mam pecha do facetów a faceci z którymi się spotykałam chcieli już od samego początku jednego a jak mówiłam nie to przestawali się odzywać nie wiem co robię źle mam parę znajomych z którymi się od czasu do czasu spotykam wyjdziemy gdzieś ale to nie jest to samo.. A nawet z nimi jak się spotkam to tak naprawdę mówią tylko o sobie o swoich problemach dzwonią do mnie po to aby się wygadać a jak ja chcę coś powiedzieć to zawsze zmieniają temat. eh naprawdę zastanawiam się co ja takiego robię źle w czym tkwi problem ???

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Tomek87 (2013-05-05 19:35:30)

Odp: dlaczego tak sie dzieje

Ludzie myślą tylko o sobie. Chcą się wygadać z problemów, ale nie interesują ich problemy innych, mają je gdzieś. Tak już jest...

Nie martw się, ja również mam 26 lat i nigdy z nikim nie byłem. Smutne to, ale taka prawda. Jak chcesz, to chętnie z Tobą porozmawiam. Lubie rozmawiać z ludźmi, często słucham ich problemów. Jak masz ochotę pogadać, to odezwij się na gg. Mój numer to 1313383 smile

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » dlaczego tak sie dzieje

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018