CZY ON COŚ PRZEDEMNĄ UKRYWA??? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » CZY ON COŚ PRZEDEMNĄ UKRYWA???

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

Temat: CZY ON COŚ PRZEDEMNĄ UKRYWA???

Mam 25 lat. Od roku jestem mężatką i mam śliczną półroczna córkę. Chodzi o mojego męża. Jest dla mnie dobry, kochany itd.,naprawdę. Przed ślubem znaliśmy się rok. Potem ciąża, szybki ślub i wszystko było cudnie. Od momentu jak wzieliśmy ślub, ktoś nam grozi. Mąż opowiedział mi historię ze swojej młodości. 7 lat temu poznał dziewczynę przez internet, byli ze sobą , spotykali się itd., ta dziewczyna straciła z moim mężem dziewictwo, potem było wszystko w porządku, ale jednak się rozstali, ponieważ ona tego chciała. Po tym rozstaniu mój mąż zaczął otrzymywać smsy z pogróżkami,że niby strasznie skrzywdził te dziewczynę, były listy też z pogróżkami, mój mąż wszystkie te listy znalazł w piwnicy i dał mi przeczytać. Od momentu jak tylko mąż założył rodzinę ktoś próbuje go zastraszać, że najpierw on zginie a potem się zajmą mną. Ostatnio mąż dostał zdjęcie( śledzi go ktoś) i postawił na nim krzyżyk. Ta gehenna trwa do dziś, już prawie rok. Wynajęliśmy detektywa, sprawa jest też w toku na policji, ale nikt nic jeszcze nie wie. Bardzo boje się o życie męża, córeczki i moje. Nie wiem gdzie już zwrócić się o pomoc. Może któraś z Was dziewczyny podpowie mi co mam robić. Jestem bardzo silną kobietą, ale to mnie przerasta. Chciałam inaczej żyć. Nie mogę zostawić męża samego, wiem,że on jest dobrym człowiekiem.
Pomóżcie mi jakoś ,bo nie wiem jak długo tak wytrzymam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: CZY ON COŚ PRZEDEMNĄ UKRYWA???

Macie bardzo trudną sytuację. Nie wiem, czy umiem Wam doradzić.
Nie rozumiem tytułu postu - dlaczego uważasz, że Twój mąż może coś przed Tobą ukrywać?

... Mam serce w ogniu i niewiele mam w tym życiu czasu, by żałować czegoś...

REGULAMIN Forum Netkobiety.pl - przeczytaj smile

3

może jest coś co przede mną ukrywa i to ma związek z tymi groźbami. sama nie wiem, już chyba wariuję i dlatego mam takie myśli.
no właśnie, chyba nikt mi nie może pomóc.

4

Jest możliwe, że oprócz tej kobiety może coś przed tobą ukrywa jakieś sprawy z przeszłości lub też trafił na jakąś wariatkę która chce zniszczyć wasz związek. Był już podobny wątek kobieta nie dawała spokoju dręczyła będących razem w związku ludzi i pragnęła rozbicia tego związku, może wy jesteście w tej samej sytuacji? Nic konkretnego ci nie doradzę.

5

jesli myslisz że jeszcze coś ukrywa.. to wynajmij drugiego detektywa, żeby dowiedział sie wszystkiego o twoim mężu.

It's the little imperfections it's the sudden change in plans
When he misreads the directions and we're lost but holdin' hands
Yeah I live for little moments like that

6

a gdybyście np gdzieś na jakiś czasy wyjechali?

7

Moze ta sprawa nie ma zadnego zwiazku z ta dziewczyna, moze chodzi o jakies ciemne sprawy twojego meza, moze cos z przeszlosci, moze juz z tym skonczyl, ale jednak to sie ciagnie za nim. Czy twoj maz jest przekonany, ze to ta kobieta?

8

A może Twój mąż powinien skontaktować się z tą dziewczyną i poważnie z nią porozmawiać?

9

mój mąż próbował się z nia dawno temu kontaktować jak zaczęły się te groźby, bo to już się długo ciągnie. Ale ona zmieniła numer komórki, zadzwonił więc do jej matki, a ta nawyzywała meża. Potem mąz dostawał smsy z grozbami, aby nie wydzwaniac do jej matki. na dzień dzisiejszy wiemy, ze ta dziewczyna mieszka teraz we francji.  maz chce napisać list do niej, bo znamy adres, ale ja nie wiem czy to ma sens, moze tylko ja rozzłościć... ufam męzowi, napewno nie prowadził ciemnych interesów itd., ktoś czuje się pewnie i bezkarnie, bo jest dla nas anonimowy...... juz nie mam sił na tą sytuację, nie chce mi się już żyć przez tę sytuację!! Wyjechać...myśleliśmy o tym, ale gdzie??? Nie chce uciekać, chce wyjaśnić tę chorą sytuację,ale nikt nam nie chce pomóc, ani policja, ani prokuratura, detektyw nas oszukał, wział kasę i nic..........jestesmy sami .................

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » CZY ON COŚ PRZEDEMNĄ UKRYWA???

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021