Uzależnienie od leków - pernazyna - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Uzależnienie od leków - pernazyna

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Uzależnienie od leków - pernazyna

Witam,
mam pytanie czy ktoś może wie jak to wygląda z uzależnieniem od leków, dokładnie od pernazyny. Cierpię na bezsenność, udaje mi się już normalnie zasypiać, ale co 1,5h i tak się budzę, bardzo często później nie mogę zasnąć i łykam pernazyne a jak ta nie pomaga to dorzucam neurotop. Następnie do południa mam straszny oczopląs, przedawkowanie? Dzisiejszej nocy tak sobie pomyślałam o uzależnieniu... Jak myślicie?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Uzależnienie od leków - pernazyna

To co piszesz nie brzmi optymistycznie sad Próbowałaś całkowicie odstawić leki nasenne? Bo to może być uzależnienie

3

Odp: Uzależnienie od leków - pernazyna

Uzależnienie to może nie, ale prawdopodobnie  początki uzależnienia. Radziłabym Ci zadzwonić do dobrej kliniki lub lekarza od uzależnień. Ja akurat znam tylko klinikę Inventiva pod Łodzią, bo kuzynka tam przebywała, aczkolwiek takich miejsc pewnie jest multum, trzeba tylko poszukać.  Na pewno w okolicy Twojego miejsca zamieszkania coś się znajdzie.

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Uzależnienie od leków - pernazyna

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018