Szacunek.. czy da sie naprawic? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Szacunek.. czy da sie naprawic?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 21 ]

Temat: Szacunek.. czy da sie naprawic?

Hej. Jestem z moim facetem 2,5roku.. na poczatku bylo idealne robil dla mnie wszystko, okazywal uczucia, byl poprostu kochany czulam ze jestem najwazniejsza. A od roku.. zaczelo sie od tego ze jego koledzy mnie podrywali od razu konczylam rozmowe z nimi i mowilam o tym mojemu facetowi ale on mnie za to wyzywal jakby to byla moja wina... potem dopiero z nimi sie 'rozprawial'.. jego mama slyszala raz nasza 'rozmowe' na ten temat ja go przepraszalam czulam sie winna a on wyzywal.. i tego dnia zaDZwonila jego mama i tlumaczyla mi ze nie mam na to pozwalac bo w koncu bede sie go bac.. i sie zaczelo. Nie moge nosic butow na obcasie, obcislych spoddni z odkryta pupa o imprezach nie mam marzyc nawet jak beda same kolezanki bo on twierdzi ze kazda z nich to dzi....ka, kolegow nie moge miec urwalam kontakt z kazdym. Od jakiegos czasu bierze sterydy (plakalam i prosilam zeby tego nie robil) i raz spojrzalam na innego chlopaka tak poprostu a on podobno na mnie i moj facet jak wrocilismy do domu zrobil mi awanture.. szarpal mnie, ciagnal za wlosy a nastepnego dnia mmialam siniaki.. kocham go chociaz nie czuje juz szczescia.. kazdy dzien to klotnia..co mam zrobic zeby wrocil szacunek? czy to przez te sterydy? Prosze pomozcie.. nie chce sie go bac chce znow czuc sie kobieta, chce czuc sie szczesliwa ze mam po co zyc.. od jakiegos czasu trace sens zycia..

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Szacunek.. czy da sie naprawic?

Jezu... Okropne... Zakładam że próbowałaś z nim rozmawiać o tym. Rozumiem, że mieszkacie razem?

3 Ostatnio edytowany przez Monia94Monia (2013-04-05 22:25:43)

Odp: Szacunek.. czy da sie naprawic?

Nie nie meiszkamy razem.. pomieszkuje u niego. Jego brat mowil ze nie moge tak robic.. pomagam mu jak moge.. on nic pieniedzy nie ma a  ja kupuje jedzenie iwg. nie mam pieniedzy zeby o siebie zadbac bo pomagam jemu.. on wyzywa od su.., szmat iwg. a ja potem go przepraszam i placze a on sie denerwuje na mnei ze placze bez powodu..

4

Odp: Szacunek.. czy da sie naprawic?

Przecież to woła o pomstę do nieba.. Próbowałaś mu powiedzieć, że jak to się nie zmieni to się wyprowadzisz?

5

Odp: Szacunek.. czy da sie naprawic?

I tu jest problem.. bo mowie ale nic nie zrobie i on mowi ze wie ze i tak nic nie zrobie on tegonie ukrywa.. kazdy mowi mi ze zasluguje na osobe ktora bedzie mnie szanowac.. ale boje sie odejsc nie potrafie. Jak mam sprawic zeby mnie szanowal? zebym poczula sie znow kobieta? nawet silownie mam okreslona gdzie nie ma facetow.. [jak mam kase zeby kupic karnet]

6 Ostatnio edytowany przez s5j (2013-04-05 22:38:14)

Odp: Szacunek.. czy da sie naprawic?

Ok, ale takie wiesz, nawet na powiedzmy tydzień? Przecież koleś jest tak pewny siebie że czuje się panem i władcą, a zobaczysz co będzie później, po ślubie, nie mówiąc już, jak coś wypije...

7

Odp: Szacunek.. czy da sie naprawic?

Pytasz co masz zrobić aby wrócił szacunek. A co zrobiłaś żeby ten szacunek stracić? Ty nic. To twój facet ma problem. Traktuje cię skandalicznie. Pomiata tobą a ty czujesz się winna. To toksyczny związek i powinnaś się z niego ewakuować dla własnego dobra.

8 Ostatnio edytowany przez s5j (2013-04-05 22:39:50)

Odp: Szacunek.. czy da sie naprawic?

I tak btw to poczytaj inne wątki, gdzie Kobiety opisują co przeżyły, przeczytaj, uchroń się przed tym. Odejdź od niego.

9

Odp: Szacunek.. czy da sie naprawic?

W tym problem ze boje sie ze odpusci.. kiedys z nim rozmawialam ze w koncu odejde to swietrdzil ze jak ja bym sie nie odezwala to on by to zrobil.. ale boje sie poznac prawde.. ze odpusci

10

Odp: Szacunek.. czy da sie naprawic?

Jestem swiadoma ze tak nie powinno byc, ze nie powinnam na to pozwalac, ale nie potrafie nie mam tyle sily kocham go. Czytalam inne zwiazki i nie chce tak.. W wakacje chodzil do psychologa i dal mu tabletki i bylo cudownie ale potem sterydy zaczal brac i sie zepsulo.. tak bardzo chcialabym to naprawic..

11

Odp: Szacunek.. czy da sie naprawic?

mam podobną sytuacje do twojej z ta różnicą ze moj chlopak nigdy mi nie zrobił krzywdy . Ale jak zaczął mnie obrazac i wyzywac zapalila mi sie czerwona lampka ostrzegawcza i go zostawiłam a byłam w związku 5 lat. Nie powinnas dopuścić do takich sytuacji w których pojawia sie przemoc! Planujesz z nim przyszlosc? A on z tobą? Pomyśl co będzie gdy wezmiecie ślub! Zostaw go jak najprędzej tu nie ma żadnej twojej winy nie bądź jego popychadlem!!! Nawet nie wiesz jak cie rozumiem... Ale pomyśl o sobie. Sama pozwoliłam swojemu ex za wiele rzeczy których zaluje do tej pory. Sterydy mogą mieć duży wpływ na jego zachowanie. A jak sie zachowywał wczesniej przed ich zażywaniem?

12

Odp: Szacunek.. czy da sie naprawic?

On chce wziac ze mna slub, miec dzieci i mowi zejak sie czasem sie rozstaniemy to juz nigdy nie bedzie chcial innej bo lepszej nie znajdzie a czy ja chce? kiedys chcialam bardzo ale od czasu tej klotni zaczynam watpic. Przed sterydami idealny nie byl, ale duzo lepszy niz teraz wtedy czulam sie szczesliwa, nie byl tak zazdrosny, moglam czuc sie kobieta.. a jest sposob zeby to naprawic a nie konczyc?

13

Odp: Szacunek.. czy da sie naprawic?

Wątpię. Twój facet taki jest i już. Nikt nie przyjdzie z czarodziejską różdżką i go nie odczaruje. Nie obraź się ale twój chlopak to pasożyt. Sama piszesz że nie ma kasy i to ty jesteś jego sponsorką. A jednocześnie jego popychadłem. Naprawdę chcesz tak żyć?

14

Odp: Szacunek.. czy da sie naprawic?

to jest mega toksyczny związek! Ktory nie ma racji bytu. Pytasz czy mozesz sprawic zeby jego szacunek wrocil. Powiem ci ze nie wroci bedzie tylko gorzej i gorzej... Pomagasz mu finansowo? Gdzie jego męskość? nie czujesz ze traktuje cie jak bankomat??? W jakim celu bierze te sterydy??

15

Odp: Szacunek.. czy da sie naprawic?

Nie chce.. ale caly czas wierze ze sie zmieni. Zawsze wierzylam ze mu pomogle od poczatku jak sie poznalismy kazdy mowil ze przy mnie sie zmienil ale tylko ta 'zmiana' trwala 1,5roku..

Jemu nie jest na reke ze ja mu daje kase ale nie moze pracy znalesc a jego brat gra... a nie chce zeby glodny chodzil.. bo mi zle ze ja sie najem w domu a on glodny.. Sterydy bo chce mi sie bardziej podoba.. fakt wyglada lepiej ale chyba  wolalam go taki jak byl jak go poznalam..

16

Odp: Szacunek.. czy da sie naprawic?
diandra1982 napisał/a:

A co zrobiłaś żeby ten szacunek stracić? Ty nic.

A ja się nie zgodzę. Autorka straciła szacunek w momencie, w którym po raz pierwszy:
-zaczęła utrzymywać swojego partnera (sterydy też mu kupujesz, Moniu?)
-przeprosiła go, będąc niewinną, tylko po to, by skończyć kłótnię
-przestała ubierać się tak, jak lubi
-dała obrażać swoje koleżanki i zerwała kontakt z kolegami
-pozwoliła się pobić.

Nikt nie szanuje ofiar.


Monia94Monia napisał/a:

mowi zejak sie czasem sie rozstaniemy to juz nigdy nie bedzie chcial innej bo lepszej nie znajdzie

No pewnie. Inna nie będzie go utrzymywać i przepraszać za to, że żyje...

17

Odp: Szacunek.. czy da sie naprawic?

Nie wierz w to ze sie zmieni... Naprawde taka jest szara rzeczywistosc toksycznych zwiazkow. Rozumiem ze martwisz sie o niego ale czy on jest tego godzien? Nie jest dzieckeim poradzi sobie Ty mu serce oddajesz a on cie bije? Sorki ale nie moge tego pojac. Skoncz to jak najszybciej.

18

Odp: Szacunek.. czy da sie naprawic?

BaboOsiadła, w sumie masz rację.

19

Odp: Szacunek.. czy da sie naprawic?

chciał przez te 1,5 roku być lepszym i był. odwidziało mu się. i Ty nic z tym nie zrobisz.

błędem jest naprawianie czy zmienianie faceta/kobiety. ogromnym błędem.

20

Odp: Szacunek.. czy da sie naprawic?

Dziewczyno uciekaj od niego ile sił w nogach!
Po kilku latach będzie Cię prał za co się tylko da, Ty będziesz go przepraszać, Wasze dzieci będą na to patrzeć i na koniec Cię znienawidzą (tak właśnie Ciebie!), że na to pozwoliłaś i spieprzyłaś im dzieciństwo.

Posty [ 21 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Szacunek.. czy da sie naprawic?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024