Powroty-jak rozpoznac szczere intencje? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Powroty-jak rozpoznac szczere intencje?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Powroty-jak rozpoznac szczere intencje?

Czesc, jestem samotna matka wychowujaca szesciolatke. Jakis czas temu probowalam ulozyc sobie zycie na nowo z mezczyzna, ktory postanowil jednak skonczyc nasz "zwiazek", po 2 latach. Powodow jak sie okazalo mial cale mnostwo (moje wady), a jednym z najwazniejszych byl brak uczuc wobec mojego dziecka. Minelo poltora miesiaca i on pomieszkawszy osobno, tak sie zatesknil, ze zrozumial co stracil, doszedl nawet do wniosku, ze kocha nas obie.
Czy to ma sens?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Powroty-jak rozpoznac szczere intencje?
To osa-czy-ona napisał/a:

Czesc, jestem samotna matka wychowujaca szesciolatke. Jakis czas temu probowalam ulozyc sobie zycie na nowo z mezczyzna, ktory postanowil jednak skonczyc nasz "zwiazek", po 2 latach. Powodow jak sie okazalo mial cale mnostwo (moje wady), a jednym z najwazniejszych byl brak uczuc wobec mojego dziecka. Minelo poltora miesiaca i on pomieszkawszy osobno, tak sie zatesknil, ze zrozumial co stracil, doszedl nawet do wniosku, ze kocha nas obie.
Czy to ma sens?

Jak mieszkaliście razem, to jak partner traktował dziecko?
Jakie Twoje wady wymienił, które tak bardzo mu przeszkadzają?
Sama jestem samotną matką i wiem  jak ważne dla Ciebie jest szczęście dziecka.

3 Ostatnio edytowany przez Margolinka (2013-04-01 19:19:39)

Autorko, zawsze istnieje możliwość, że facet zrozumiał swoje błędy, że zrozumiał iż jego "powody" były przesadzone, i tak na prawdę źle zrobił odchodząc. Ja myślę, że bardziej niż brak uczuć do Twojego dziecka, chodziło o to, że wystraszył się samej odpowiedzialności. Zrozumiał, że dziecko jest przecież coraz starsze i z czasem również on będzie musiał się włączyć do opieki nad nim, do pomocy w wychowaniu, utrzymaniu... Jaki on jest na prawdę, Ty sama wiesz najlepiej. Jeśli jest osobą na której mogłaś polegać, z którą się rozumiałaś, którą kochałaś i która okazywała Tobie uczucia, to może warto spróbować.

Zgadzam się też z postem powyżej... że równie ważne są uczucia dziecka i jeśli mimo "braku uczuć" traktował dziecko dobrze, to wtedy warto spróbować. Jednak jeśli ten brak uczuć okazywał wobec dziecka, w kontaktach z nim, to musisz się zastanowić czy warto ryzykować. Bo takie odejścia i powroty, na dzieciach tez się odbijają... nie tylko na nas dorosłych.

"Mądrego widać, głupiego słychać."

4

a wiesz, że skoro już raz tak zrobił, to teraz znowu może 'zobaczyć twoje wady'  po kolejnych dwu latach waszego 'związku" a dziecko sie do niego przywiąże? nie szkoda ci dziecka?
Pan wydaje się zatęsknił, bo zaczełaś mu się nagle podobać, w jego samotności albo przebilaś swoją fajnością inne kobiety, które mialy  jednak więcej wad od ciebie.

5

Za odkopanie tematu sprzed 6 lat platynowa łopata, + 10 punktów za odpowiedź osobie z jednym postem ;)

Ale zasadniczo się zgadzam.

6

"Platynowa łopata" big_smile big_smile

"[...]po raz kolejny upewniłem się w od dawna nurtującej mnie idei, iż życie składać się też może z kilku zdań. Kilka zdań może krążyć wokół ciebie przez całe życie. Od czasu do czasu będą ci je przypominali najzupełniej przypadkowi rozmówcy. Przeczytasz je w codziennej gazecie, w przypadkowo otwartej powieści. Reszta zaś - wszystko, co powiesz i usłyszysz - będą to wariacje na ich temat."

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Powroty-jak rozpoznac szczere intencje?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018