kiedy miesiączka? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

Temat: kiedy miesiączka?

Witam:) Mam dość nietypowe pytanie. Od dzisiaj zaczynam przyjmować tabletki antykoncepcyjne Cilest. 10 czerwca mam planowany zabieg, podczas ktorego nie mogę miec miesiączki. Musze odstawić Cilest. Pytanie, kiedy mam go odstawić tak, aby w czasie opobytu w szpitalu nie mieć krwawienia. Pozdrawiam

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: kiedy miesiączka?

Musisz po prostu zaobserwować, kiedy będzie się pojawiać krwawienie z odstawienia - tj. którego dnia 7-dniowej przerwy (to może się wahać, niektóre kobiety dostają drugiego dnia, inne czwartego czy piątego itd.). Potem to już będzie bardzo proste do wyliczenia.

3

Anemonne napisał/a:

Musisz po prostu zaobserwować, kiedy będzie się pojawiać krwawienie z odstawienia - tj. którego dnia 7-dniowej przerwy (to może się wahać, niektóre kobiety dostają drugiego dnia, inne czwartego czy piątego itd.). Potem to już będzie bardzo proste do wyliczenia.

z tego co obliczylam wynika, ze trzeciej dawki leku juz ni emoge wziac bo idac na oddzial ni emoge brac tych lekow. drugie opakowanie konczy sie 15 maja, po tym powinno pojawic sie krwawienie z odstawienia i po tym nie bede juz brac tabletek wiec martwie sie zeby nie dostac miesiaczki przed szpitalem ani w trakcie..:(

4

Jeśli odstawisz tabletki 15 maja, to nie ma raczej szansy na to, żebyś miała krwawienie aż do 10 czerwca - powinno Ci się skończyć w granicach 27-28 maja najpóźniej. Ale powiedz, czemu w ogóle zdecydowałaś się brać tabletki antykoncepcyjne, skoro wiesz, że po dwóch opakowaniach będziesz musiała je odstawić? Przecież to mija się z celem i tylko rozreguluje Twój organizm. Chyba, że takie było zalecenie lekarza - wtedy nie wnikam.

5

Anemonne napisał/a:

Jeśli odstawisz tabletki 15 maja, to nie ma raczej szansy na to, żebyś miała krwawienie aż do 10 czerwca - powinno Ci się skończyć w granicach 27-28 maja najpóźniej. Ale powiedz, czemu w ogóle zdecydowałaś się brać tabletki antykoncepcyjne, skoro wiesz, że po dwóch opakowaniach będziesz musiała je odstawić? Przecież to mija się z celem i tylko rozreguluje Twój organizm. Chyba, że takie było zalecenie lekarza - wtedy nie wnikam.

tak rozkazał lekarz, tabletki na ten czas musza byc odstawione zeby nie bylo komplikacji w czasie zabiegu:)

6

Mnie chodziło o to, czy lekarz kazał Ci zacząć brać te tabletki (ze względów zdrowotnych), czy też sama chciałaś zacząć je brać dla działania antykoncepcyjnego wink

7

Anemonne napisał/a:

Mnie chodziło o to, czy lekarz kazał Ci zacząć brać te tabletki (ze względów zdrowotnych), czy też sama chciałaś zacząć je brać dla działania antykoncepcyjnego wink

aaaa ;d sorx;d ja chcialam;)

8

Więc ja bym na Twoim miejscu w ogóle się w branie tabletek nie bawiła, bo to absolutnie nie ma sensu. Tabletki antykoncepcyjne to nie witamina C, to poważna ingerencja w gospodarkę hormonalną i niedobrze jest je brać 2 miesiące a potem odstawiać, a następnie po miesiącu nie daj Boże znowu zacząć je łykać. Lepiej odpuść sobie i zacznij je przyjmować dopiero po czerwcowym zabiegu.

9

Anemonne napisał/a:

Więc ja bym na Twoim miejscu w ogóle się w branie tabletek nie bawiła, bo to absolutnie nie ma sensu. Tabletki antykoncepcyjne to nie witamina C, to poważna ingerencja w gospodarkę hormonalną i niedobrze jest je brać 2 miesiące a potem odstawiać, a następnie po miesiącu nie daj Boże znowu zacząć je łykać. Lepiej odpuść sobie i zacznij je przyjmować dopiero po czerwcowym zabiegu.

yyy...troche mnie nastraszylas..
wzielam juz ta pierwsza..

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018