Wydanie tomiku - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Wydanie tomiku

Jak wydać tomik poezji?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Wydanie tomiku

Poszukaj regionalnych wydawnictw one często zajmują się takimi sprawami.
Zazwyczaj jest tak, że drukuje się powiedzmy 50 egzemplarzy, jeżeli jest popyt, albo potrzebujesz więcej to dodrukowujesz. Teraz stosuje się druk cyfrowy i nie ma problemu z dodrukiem po kilkadziesiąt sztuk.

3

Oczywiście, musisz za to zapłacić, ale dla własnej satysfakcji, ....myślę, że każdy autor chciałby mieć swój tomik na półce smile

4

Jeżeli aż tak bardzo nie zależy Ci na czasie, to spróbuj może najpierw poszukać wydawnictwa, które wydałoby Ci je własnym kosztem. Sama wydać możesz w każdej chwili (wpisz w google "jak wydać książkę" i wyskoczy Ci wiele wydawnictw, które wydadzą prawie wszystko, ale na koszt autora).

Tysiąc razy mówiłam ludziom, że jestem miła. Krzyczałam, groziłam, biłam... Bez skutku. Nikt mi nie wierzy.

5

Możesz wydać tomik poprzez wydawnictwo ale zazwyczaj i tak musisz się liczyć z kosztami...

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018