Poszukiwana osoba znająca angielski do wyjazdu do pracy za granicę - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » EMIGRACJA I ŻYCIE ZA GRANICĄ » Poszukiwana osoba znająca angielski do wyjazdu do pracy za granicę

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

Temat: Poszukiwana osoba znająca angielski do wyjazdu do pracy za granicę

Witam,
piszę to w imieniu pana,którego próbowałam uczyć angielskiego.Niestety,z racji tego,że jest zapracowanym człowiekiem i mieszka dość daleko ode mnie- nauka idzie mu z trudem.
Pan jest pod pięćdziesiątkę- ale nie wygląda na swój wiek- bardzo aktywny fizycznie i inteligentny.Jest rolnikiem ekologicznym.Z racji tego,że chce otworzyć własną działalność musi trochę zarobić.
Pracował już za granicą w Belgii i Holandii.
Zależy mu na tym by pojechać za granicę z osobą znającą angielski.
Dodam,że jest kawalerem:)
Jeśli ktoś byłby chętny by z nim wyjechać proszę kontaktować się za pomocą mojego maila.

Tylko czasem wśród mroku,straszy i krąży wokół zamyślony marabut, w lepkich błotach błądzący ptak
Lecz dzień lęki wymiecie,wiec spokojnie możecie drzwiami trzasnąć i zasnąć gdy "dobranoc" powiemy wam
Zobacz podobne tematy :

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » EMIGRACJA I ŻYCIE ZA GRANICĄ » Poszukiwana osoba znająca angielski do wyjazdu do pracy za granicę

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021