Antykoncepcja - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

1

Temat: Antykoncepcja

Dziewczyny jakie stosujecie tabletki antykoncepcyjne?
Jak wasz organizm na nie reaguje?
Macie jakies sprawdzone?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Antykoncepcja

A to tabletek nie powinno się dostawać czasem od ginekologa, indywidualnie, zależnie od potrzeb danego organizmu?

3

Generalnie ginekolog powinien zrobic badania, zeby te tabletki dopasowac do organizmu, ale raczej tego nie robi, przynajmniej z tego co sie orjentuje, moj tez nie zrobil, mam wrazenie, ze dal takie ktore chcial, i powiedzial, ze gdyby sie cos dzialo to zmienimy..
Chcialam zorientowac sie z ktorych wy jestescie zadowolone..

4

Wera pigułki to nie szampon do włosów- a i pytanie o opinię na ten temat jest nacechowane wysokim ryzykiem rozbieżnych odpowiedzi, bo przecież każde włosy są inne- a co dopiero organizm!

Zapamiętaj sobie jedno: KAŻDY organizm reaguje ZUPEŁNIE inaczej na dany preparat!! Zawsze w takim przypadkach podaję znajome mi przykłady: po jednym z preparatów antykoncepcyjnych jednej koleżance poprawiła się cera, włosy, schudła, a inna po tym samym umarła.
Ot tyle warte są opinie na temat tak poważnego preparatu.

5

Rozumiem, ale nie musisz na mnie tak naskakiwac !
Poprostu zdalam zwyczajne pytanie, czysto teoretycznie, nic w tym zlego nie ma, a Twoje wyrzuty s nie na miejscu !

6

Nie naskakuję, tylko tłumaczę z nadzieją, że zrozumiałaś, że takie pytanie nie ma po prostu sensu.

7

Wera90 napisał/a:

Rozumiem, ale nie musisz na mnie tak naskakiwac !
Poprostu zdalam zwyczajne pytanie, czysto teoretycznie, nic w tym zlego nie ma, a Twoje wyrzuty s nie na miejscu !

hehe, wychilluj troche, nikt tu na Ciebie przeciez nie naskakuje... tylko normalnie tlumaczy.

jak dziewczyny pisaly, nie ma sensu pytac o to jakich kto tabletek uzywa i jak dzialaja, bo kazdy organizm przyjmuje inaczej dane tabsy

16.05.2016 2:12 Majeczka, nasz caly swiat <3<3<3

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018