netkobietyWszystkie działy
Seks, seksualność, psychologia

Miesiączka.

2 odpowiedzi1 886 wyświetleńzałożony przez Aga.Maja@, 06.03.2013

Napisz odpowiedź
Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

1 Ostatnio edytowany przez Aga.Maja@ (2013-03-06 23:00:27)

Temat: Miesiączka.

Mam problem. Dokładnie od 21 dni biorę tabletki  antykoncepcyjne Qlaira . Plamienie wystąpiło własnie dziś 21 dnia. Czy mam dalej brac tabletki ? Proszę o szybką odpowiedz...

2

Odp: Miesiączka.

Jeśli czytałaś ulotkę, to jest tam info., że takie plamienie / plamienia może/ mogą pojawiać się przez pierwsze 3 miesiące brania tabletek i nie powinno się przestawać ich brać.

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Twoja odpowiedź

Masz podobne doświadczenia? Zaloguj się albo załóż darmowe konto, żeby odpowiedzieć. Po drugiej stronie jest prawdziwa osoba.

DołączZaloguj się


Mapa strony - Archiwum | O forum | Poradnik | Prawdziwe historie | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2026