Antykoncepcja na 1 raz - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Antykoncepcja na 1 raz

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

Temat: Antykoncepcja na 1 raz

Dziewczyny razem z chłopakiem zdecydowalismy się na ten pierwszy raz, wsłaśnie w noc sylwestrową. Ale jest problem jakiego zabezpieczenia użyć. Czy jeśli w następnym tygodniu poszłabym do lekarza i poprosiła o tabletki lub plastry to pewnie i tak ich nie będę mogła wziąć bo jest obecnie w trakcie miesiączki i byłoby za pożno...A śylwester jest tuż tuż. Co zrobić? prezerwatywy na pewno nie wchodzą w grę, więc co jeszcze? Boję się używać mało skutecznych form antykoncepcji jak. np globulki, srodki plemnikobujcze, kapturki. I czy je mozna w ogole dpostac w aptece bez recepty? Dziewczyny doradżcie mi coś, bardzo Was proszę. Jeśli nic nie wymyślę to termin oczywiście zostanie niestety przełożony. Liczę na Waszą pomoc smile

// Życie poświęcone innym, jest warte przeżycia. //
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Antykoncepcja na 1 raz

Jeżeli tabletki nie wchodzą w grę (a tak jest, bo pierwszą tabletkę z opakowania przyjmujesz pierwszego dnia cyklu, więc jak się domyślam już po Sylwestrze) to najlepsze chyba będą prezerwatywy. Globulki dopochwowe niestety mają to do siebie, że oprócz małej skuteczności pienią się, co nie jest zbyt wygodne dla partnerów...
W temacie recept: prezerwatywy, globulki, środki plemnikobójcze, kapturki itd - żadne z tych mechanicznych/chemicznych środków nie wymagają recepty od lekarza. Na receptę natomiast są wszystkie tabletki antykoncepcyjne/plastry.

... Mam serce w ogniu i niewiele mam w tym życiu czasu, by żałować czegoś...

REGULAMIN Forum Netkobiety.pl - przeczytaj smile

3

A dlaczego prezerwatywy nie wchodzą w grę? Uczulenie czy po prostu facet powiedział, że mu w nich niewygodnie? smile

Are you an idiot? No, sir, I'm a dreamer

Ten pierwszy raz chcemy bez prezerwatyw smile  A powiedzcie mi czy te globulki, kapturki, i srodki plemnikobojcze sa chociaz troszke skuteczne? I jakie polecacie? Jakie są ich ceny ( mniej więcej ) ? i czy używaliście ich? Czy moge ich zamiast np. kapturek i srodek plemnikobojczy razem ?

5

Bez sensu... Prezerwatywa jest najskuteczniejszą metodą zaraz po tabletkach, a globulki są raczej mało skuteczne i do tego ponoć uciążliwe w stosowaniu - pienią się i wypływają. Gumki naprawdę nie są takie tragiczne, a poprawnie założona daje całkiem spore bezpieczeństwo i przez to większy komfort psychiczny.

Ale jeśli będziesz się upierać przy swoim - jeśli masz regularne cykle, oblicz sobie, czy nie będziesz miała wtedy dni płodnych (wypadają na mniej więcej 17-12 dni przed miesiączką).

6

"Ten pierwszy raz chcemy bez prezerwatyw"

ChceCIE czy on chce? dla kobiety to praktycznie bez różnicy czy jest prezerwatywa czy nie - w każdym razie na pewno wygodniej z nią niż z pieniącą się globulką smile

Are you an idiot? No, sir, I'm a dreamer

7

ja zaczełam brac tabletki do pieciu dni po okresie- lekarz powiedział ze moge tak zaczac(jako pierwsze opakowanie oczywiscie) i ja zdecydowałam sie na tabletki od samego poczatku, przed pierwszym razem. czułam sie spokojna, bo pewnie przy prezerwatywie to bym sie bała ze peknie itd.

No my chcieliśmy ten pierwszy raz po prostu zrobić bez prezewatywy, ale bez tego się nie obejdzie, bo na tabletki i plastry jest za późno ( tak mi każdy mówi ) więc wolę nie ryzykować. smile

9

|To nieprawda, że dla kobiety jest bez różnicy czy z gumką czy bez, ja tam wolę bez niej bez względu jak cienka byłaby. Ja mam z takiego seksu większą przyjemność, no ale może to kwestia upodobań. W kązdym bądz razie z gumą nie jest zle więc nie masz się co martwić Natalio:) Powodzenia!

10

A dziękuję dziękuję, na pewno się przyda smile No i ja myślę, żw wszystkiego trzeba spróbować i z gumką i bez ale z rozsądkiem smile Pozdrawiam smile

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Antykoncepcja na 1 raz

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018