"Dziwne" zadrapania na szyi. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA » "Dziwne" zadrapania na szyi.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: "Dziwne" zadrapania na szyi.

Na ciele, szczególnie na szyi pojawiły mi się dziwne zadrapania. Takie spuchnięte kreski, kilka obok siebie. Bardzo mnie swędzą, a po podrapaniu pieką lub bolą. Miałam już tak kilka razy. I tylko na szyi, albo po jednej albo po drugiej stronie. Jestem pewna, że się nie podrapalam. One są równej długości i jest ich zazwyczaj 3-4. Co to może być? Bardzo się martwię... Proszę o pomoc.

Nie warto być dobrym, bo i tak nikt tego nie docenia.. Nie warto być dobrym, bo i tak każdy ma to gdzieś... sad
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: "Dziwne" zadrapania na szyi.

Może się zadrapałaś przez sen.

3

julia3773 napisał/a:

...One są równej długości i jest ich zazwyczaj 3-4. Co to może być?...

Masz kota w domu? smile
Może to kwestia ubrania, pościeli? Zdarza się, że szwy posiadają jakieś plastikowe nitki (ostre jak igła), które - choć niewidoczne - potrafią solidnie zadrapać... Ewentualnie kwestia proszku, płynu do prania - jakieś podrażnienia skóry w miejscu, gdzie tkanina ma zgrubienia (śladowe pozostałości śr. piorących).

Nie czyń priorytetem kogoś, kto ma cie tylko za opcję.

4

No to wygląda na zwykłe zadrapanie.

Najtrudniejszy jest dialog z samym sobą.

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA » "Dziwne" zadrapania na szyi.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018