zazdrosc o meza w kotaktach w pracy - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » zazdrosc o meza w kotaktach w pracy

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: zazdrosc o meza w kotaktach w pracy

Moj maz jest lekarzem pierwszego kontaktu.  Niestety ma obowiazek badania kobietom piersi.  bardzo mi to nie daje spokoju ze oglada i bada piersi.  Oczywiscie ja mam maly biust i wydaje mi sie ze moj maz lubi patrzec na ladny biust.  On oczywiscie zapewnia mnie ze to nie wywoluje zadnych uczuc i emocjii.  Jakkolwiek twierdzi ze jest wzrokowcvem i zwraca uwage na ksztltne , ladne kobiety na ulicy, no wiec w pracy chyba tez.  Te moje rozmyslania sa moze nieracjonalne, ale jak do tego sie przyzwyczic?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: zazdrosc o meza w kotaktach w pracy

a co ma powiedzieć ginekolog? gdzie zajmuje się tylko kobietami? a kobieta urolog?

lekarz jest po to by leczyć! i jego zadanie polega na zbadaniu piersi, a nie ocenianiu ich jędrności, wielkości czy co tam jeszcze.

wiedziałaś jaki fach ma mąż, wg mnie powinnaś być dumna z niego, lekarz to świetny zawód i jaki użyteczny. a obawy są bezpodstawne smile jest facetem więc patrzy na inne kobiety, tak samo jak kobiety patrzą na innych mężczyzn. jeśli mu ufasz to powinnaś się pozbyć wszelkich zastrzeżeń i życ spokojnie dalej wink i okazywać mu dużo czułości i miłości by był pewien tego!

"Jesteś tym, czym wierzysz, że jesteś." Paulo Coelho

3

Owszem twój mąż jest także mężczyzną i masz prawo  tak myśleć, lecz po co zadręczać się takimi sprawami spójrz na to z innej perspektywy twój mąż pomaga ludziom w ich problemach, obawach mają do niego zaufanie żadna z pań nie patrzy na niego jak na mężczyznę one idą do lekarza więc więcej zaufania a będzie dobrze. Pozdrawiam serdecznie.

4

Maz wybral taki zawod..a lekarz wiadomo aby zbadal trzeba sie rozebrac.zgadzam sie z dziewczynami,nie ma co zadreczac sie takimi myslami..

5

Spkojnie dziewczyno. To jest jego zawod. A to, ze sie patrzy na inne kobiety... Jest facetem i zawsze bedzie sie ogladal. Nic na to nie poradzisz, wiec nie walcz z tym, tylko zmien swoje podejscie. Przestan sie po prostu tym przejmowac.

6

Dziewczyny mają rację.Taki ma zawód i to jego praca.Nie powinnaś się tym przejmować.Zaufanie to podstawa związku,więc jeżeli mu ufasz to odrzuć od siebie te myśli.

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » zazdrosc o meza w kotaktach w pracy

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018