Niebezpieczne zawody - jak wpływają na życie osobiste? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » STYL ŻYCIA I SPOŁECZEŃSTWO KOBIECYM OKIEM » Niebezpieczne zawody - jak wpływają na życie osobiste?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

1

Temat: Niebezpieczne zawody - jak wpływają na życie osobiste?

Temat jest o zawodach, ale w gruncie rzeczy głównie męskich, stąd nie umieszczam go w dziale ,,kobieta i kariera", a tutaj.

Czytając wątek Catwoman o policjantach, nasunęła mi się refleksja i pytanie - a co z innymi zawodami, w których pracownicy codziennie narażają się na niebezpieczeństwo i wynikający z niego stres? Czy żołnierze, strażacy, górnicy borykają się z tymi samymi problemami, co przedstawiciele Policji? Czy przychodząc do domu odreagowują emocje, przenoszą nawyki i niektóre zachowania na grunt życia prywatnego? Czy żyją pracą? Czy codziennie myślą, że to może być ich ostatnie wyjście z domu?

Na pewno niejedna z nas ma w domu mężczyznę pracującego w jednym z tych zawodów - jak wygląda Wasze życie rodzinne? Czy Wasi mężczyźni potrafią grubą kreską oddzielić pracę od całej reszty, czy jednak żyje się z nimi ciężko?

Dużo tych pytań, ale temat wydaje się ważny.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Niebezpieczne zawody - jak wpływają na życie osobiste?

mój narzeczony choc nie pracuje w policji itp tylko w troche mniej stresujacej pracy czasem przynosi ze soba zle emocje ze tak to nazwe, wiec na pewno w kazdym zawodzie i pracy jest duzo stresu ktorego nie sposób wyrzucic. to samo jest z moja bratowa kierowniczka sklepu. im wieksza odpowiedzialnosc i stres w pracy tym wiecej takich emocji w domu. mimo to jednak tak teraz mysle ze moj narzeczony i tak jest spokojnym mężczyzną na tyle stresu i ciezkich przepracowanych godzin na mnie tego nie odreagowuje tongue

3

Mam kilku znajomych pracujących w Policji, w Straży,  w Wojsku, czy w ochronie - każdy z nich po jakimś czasie staje się bardziej nerwowy, przychodząc do domu trochę wyładowuje emocje - albo jest przygnębiony tym co się stało w pracy. Oczywiście to nie jest codzienność i nie w każdym przypadku tak. Ale jednak to stresująca praca - a długotrwały stres prędzej czy później zacznie wychodzić...

4

mój chłopak pracuje w armii , jest to jego pasja i siłą rzeczy żyje pracą , co prawda widujemy się tak rzadko, że przy naszych spotkaniach stara się tego nie okazywać. Jest to również stresujące dla mnie , staramy się kontaktować ze sobą codziennie , ewentualnie wiem kiedy nie będziemy ze sobą rozmawiać ale zdarza się, że coś mu wypada i wtedy denerwuje się strasznie czy wszystko OK. Na razie nic więcej nie mogę napisać bo nie żyjemy ze sobą na co dzień.

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STYL ŻYCIA I SPOŁECZEŃSTWO KOBIECYM OKIEM » Niebezpieczne zawody - jak wpływają na życie osobiste?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2023