chlopak ktory woli swoja matke ode mnie i naszego synka - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » chlopak ktory woli swoja matke ode mnie i naszego synka

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 22 ]

1

Temat: chlopak ktory woli swoja matke ode mnie i naszego synka

mój chłopak ma 23 lata jesteśmy że sobą 2 lata. między nami się układało było super. wszystko się zmieniło kiedy 14 października urodziłam synka. nie chce u mnie zamieszkać tylko u siebie siedzi. cały czas mówi że nie ma czasu bo ma robotę. a jak jest u mnie to zaraz dzwoni do swojej mamusi i wszystko jej opowiada.

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: chlopak ktory woli swoja matke ode mnie i naszego synka

Następny, co nie odciął pępowiny.
Wątpię czy odetnie.
Szkoda dziecka, że ma chłopczyka za ojca.
Chcesz jakiejś rady? Spuść go w kanał i zacznij nowe życie.

3 Ostatnio edytowany przez bags (2013-02-04 14:28:10)

Witaj...

Glebokie wyrazy wspolczucia... mowie szczerze, bo znam do szpiku kosci ten temat.
Wpakowalas sie w cos, co sie zwie toksycznym trojkatem gdzie on jest uzalezniony - tak sadze, co jest standardem w obecnych czasach - od matki emocjonlnie i finansowo a ona od niego emocjonalnie.

Masakra na dzien dobry i dziecko na dokladke...
Przykre ale prawdziwe co pisze Anik a nieodcieta pepowina to nie tyle tzw raczej co z pewnoscia kropla w morzu problemow jakie teraz czekaja na Ciebie.
Skad to wiem? Z autopsji zwanej malzenstwem...

Mogę być w każdym miejscu na świecie, ale fragment mnie zawsze będzie jezdził opustoszałą autostradą zwaną życiem, sprawdzajac w tylnym lusterku, jak rozmywają się na horyzoncie miejsca i ludzie, których poznałem.
Reklama

4

W takim razie masz  bardzo duży problem, to jest mężczyzna, który ucieka od odpowiedzialności i wciąż  buja w obłokach. Czy to jest wasz synek?

5

tak proszę Was doradzcie co ją mam zrobić? jesteśmy od roku zareczeni. było dobrze kiedyś płakał bo jego rodzice wyzywali go i wogóle. i bardzo chciał żebyśmy zamieszkali razem. a teraz odkąd mały jest to on całkowicie się zmienił. teraz jego rodzice są dobrzy zapomniał co było kiedyś. kocham go ale z drugiej strony nie chce tak żyć. i boję się że zostanę sama bo jaki chłopak będzie chciał dziewczynę z dzieckiem a ją nam dopiero 20 lat:-(

Reklama

6

anetus - nie martw się, niejeden się znajdzie taki, któremu to nie będzie przeszkadzać. Sam znam jedną - i to bardzo udaną parę. Ona nie dość, że ma synka, to jeszcze jest o 9 lat starsza od swojego partnera. Ale powiem szczerze, że naprawdę się nieźle dobrali. Da się? No da. Tylko zamiast szukać przeszkód, to trzeba szukać rozwiązań.

A wracając do tematu - nic nie zrobisz, póki twój partner nie będzie tego chciał. Moja była narzeczona była i jest dalej uzależniona od swojej mamy. Byliśmy razem niemal 7 lat. Cały czas mówiła jak to dobrze byłoby zamieszkać razem i tak dalej i tak dalej. Znasz to na pewno. Kiedy pojawiła się taka opcja to milion powodów na 'nie' nagle znalazła. Kiedy w późniejszym czasie rozmawialiśmy jeszcze na ten temat to była gadka, że tak, ale....i milion takich obwarowań, że nie dało się ich spełnić. Bo mieszkanie musiało być duże, aby w razie potrzeby koledzy/koleżanki/znajomi/rodzina miała gdzie przenocować, bo jej mama finansowo sama sobie nie poradzi, bo jest sama i nie będzie miała z kim porozmawiać (choć zawsze się wkurzała na wieczne dziamgolenie matki).

Trust me, when I woke today I had no plans to be so sexy...but shit happens !

Deep in my soul there is a warrior that I'm afraid of...

7

Tak rozumiem Cię doskonale i właśnie to jest najgorsze. tylko dlaczego oni to robią? nie rozumiem tego. jeszcze tutaj mój chłopak co robi żeby się własnym synem nie interesować. a nie mógł się doczekać. tak się cieszył. nawet on imię wybrał. nie wiem dlaczego tak się zmienił. wydaje mi się że go w domu ktoś buntuje. jak myślicie?

8

Anetus, nawet jesli ktos probuje go buntowac to powinien miec na tyle rozumu, azeby sie temu przeciwstawic. Najwdoczniej rozumu tego mu brak. Zreszta, pokazal to juz swoim zachowaniem wzgledem Ciebie i waszego dziecka.
Chce byc synkiem swojej mamusi? A niech sobie bedzie. Tylko niech Tobie glowy nie zawraca jak juz bedzie za pozno.
Trafilas na zwyklego, nieodpowiedzialnego du...

Nie marnuj zycia w oczekiwaniu na cud, jakim bedzie przemiana Twojego faceta. Szkoda Ciebie, malenstwa i szans ktore zapewne jeszcze przed Toba, Wami.
Powodzenia smile

Logika serca jest niedorzeczna.

9

dziękuję Wam za rady. cieszę się że mogę z kimś o tym porozmawiać. napewno masz rację. musimy się rozstać i tyle. wczoraj mu powiedziałam że w środę ma przyjechać i już z podjęta decyzja albo my albo jego dom i rodzice. zobaczymy jaką decyzję podejmie. kiedyś był naprawdę innym człowien. wspaniałym czułym i wogóle. jeszcze przed urodzinami naszego synka był inny i właśnie tego nie rozumiem. moja rodzina każe go zostawić i podać o alimenty. nie wiem sama

10

Urodziłaś w połowie października - może on jeszcze potrzebuje trochę czasu, aby pogodzić się z faktem, że musi dojrzeć do ojcostwa? Może spróbuj z nim porozmawiać na ten temat...

11

tak tylko ją z nim rozmawiałam i tłumaczyłam ale do niego nic nie dociera albo po poprostu nie chce żeby dotarło. to ile on musi mieć czasu żeby dojrzeć? ta ciążą to była tak niespodziewanie. dopiero w 6 miesiącu ciąży dowiedziałam się że wogóle jestem. dla mnie to był szok a on właśnie się ucieszył. był że mną na usg słyszałak jak serduszko biło. nie wiem czy on tylko tak udawał czy teraz się przestraszył.

12

Raczej teraz się przestraszył i wycofał, bo zdał sobie chyba sprawę z odpowiedzialności. Przyciśnij go. Jak nic się nie zmieni to alimenty i radź sobie sama, bo z nim to najpewniej same problemy by cię czekały.

13 Ostatnio edytowany przez simpleKarolina (2013-02-05 14:57:06)

Dojrzec nie dojrzec, olal ja wtedy, kiedy najbardziej go potrzebowala. Jak facet po narodzinach dziecka ucieka od odpowiedzialnosci to znaczy, ze musi dojrzec albo jeszcze lepiej, ze moze w jakims szoku jest. Jesli kobieta postapilaby w ten sposob, od razu by ja zlinczowano.

Dlaczego tylko dla facetow jest taka "taryfa ulgowa"?

... a niby z nas taka slaba plec.

14

tak zgadzam się z Tobą. Faceci to są tchórze, jak w innych sprawach to są co to nie oni. Wszystko wiedzą i wogóle a jak dojdzie co do czego to już ich nie ma. Mi też nie jest łatwo ale co zrobić. Uwiazal mnie w domu a on robi co chce i jeździ. dziewczyny nie wierzcie facetom. bo oni tylko umia ładnie czarowac a potem uciekają.

15

anetus - zdajesz sobie sprawę z faktu, że robisz z siebie ofiarę w tym momencie?

16

Anetus, nie generalizujmy. Nie mozna wszystkich facetow wkładac do tego samego wora.

17

Może wszyscy faceci nie są tacy ale większość tak. Ja właśnie na takich wpadałam niestety. I znam kilka koleżanek które też mają podobne sytuację z facetami. więc może kiedyś trafie na normalnego odpowiedzialnego faceta. zobaczymy.

18

Anetus, jak tam sprawy z maminsynkiem?

19

anetus napisał/a:

tak tylko ją z nim rozmawiałam i tłumaczyłam ale do niego nic nie dociera albo po poprostu nie chce żeby dotarło. to ile on musi mieć czasu żeby dojrzeć? ta ciążą to była tak niespodziewanie. dopiero w 6 miesiącu ciąży dowiedziałam się że wogóle jestem. dla mnie to był szok a on właśnie się ucieszył. był że mną na usg słyszałak jak serduszko biło. nie wiem czy on tylko tak udawał czy teraz się przestraszył.

Po tym poście odpadłam!
Dzieci maja dzieci!

20

witaj. trochę lepiej ale czy wszystko wróci do normy to nie wiem. Nie dzwoni do mamusi już tak jak kiedyś bo mu powiedziałam. Nawet wcale ale czy ją wiem czy na długo będzie? I czy wogóle coś się zmieni w tej kwesti. Byliśmy w sobotę u księdza w sprawie chrzcin. Powiedziałam mu że do chrzcin ma się zmienić i przemyśleć. Bo nie chce żeby dziecko miało taki życie. Obiecał że się zmieni. okaże się:-)

21

Zwracam się do MONIA która napisała posta że dzieci mają dzieci... Co miałaś na myśli?

Posty [ 22 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » chlopak ktory woli swoja matke ode mnie i naszego synka

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018