Czy jest to niedoczynność tarczycy? Proszę o odpowiedzi - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Czy jest to niedoczynność tarczycy? Proszę o odpowiedzi

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Czy jest to niedoczynność tarczycy? Proszę o odpowiedzi

Witam. Mam 20 lat. Moje wyniki:
TSH- 3,5 (norma 0,27-4,7)
FT4- 13,07 (norma 10,6-19,4)
FT3 3,18 (norma 4-8,3).
Dzisiaj pani endokrynolog stwierdziła na podstawie tych badań niedoczynność tarczycy. Czy to możliwe?
Dodam, że bardzo nieregularnie miesiączkuję.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy jest to niedoczynność tarczycy? Proszę o odpowiedzi

Tak, jest to niedoczynność  tarczycy

3

Odp: Czy jest to niedoczynność tarczycy? Proszę o odpowiedzi

Myślałam,że lekarz Ci powie. Poza tym możesz sprawdzić też w necie.

4

Odp: Czy jest to niedoczynność tarczycy? Proszę o odpowiedzi

Skoro endokrynolog stwierdziła zaburzenia tarczycy, to chyba ma rację? Nawet nie chyba, a na pewno.

5

Odp: Czy jest to niedoczynność tarczycy? Proszę o odpowiedzi
monia.92222 napisał/a:

Witam. Mam 20 lat. Moje wyniki:
TSH- 3,5 (norma 0,27-4,7)
FT4- 13,07 (norma 10,6-19,4)
FT3 3,18 (norma 4-8,3).
Dzisiaj pani endokrynolog stwierdziła na podstawie tych badań niedoczynność tarczycy. Czy to możliwe?
Dodam, że bardzo nieregularnie miesiączkuję.

nie mogę bo  endokrynolog postawił diagnozę a tu pyta dziewczyna internautów, szok, magia internetu
skad ja mam wiedzieć na przykład jak nie jestem endokrynologiem

6

Odp: Czy jest to niedoczynność tarczycy? Proszę o odpowiedzi

Tarczyca to zespół objawów,normy są uogólnione.Ostatnio ja miałam podobne odczucia,kiedy wróciłam od endokrynologa,ale kiedy pojechałam prywatnie do lepszego specjalisty diagnoza się potwierdziła,tylko okazało sie ze dawka leku jest niewłaściwie ustalona,endokrynolog na NFZ opierała się na  badaniu TSH przeprowadzonym na jego zlecenie 4 miesiace wczesniej,ze wzgledu na odwołaną wizytę z powodu nieobecnosci lekarza wizyta się przesuneła.Dlatego wynik był niemiarodajny.Wogule leczenie na NFZ to jakaś masakra przynajmniej u mnie w miescie lekarz podnosi dawke i zleca wizytę dopiero za rok,tylko z kontrolnym TSH.

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Czy jest to niedoczynność tarczycy? Proszę o odpowiedzi

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024