Seks przez ubranie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Seks przez ubranie

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 22 ]

1

Temat: Seks przez ubranie

Witam,

Czy według Waszego pojęcia o seksie - uważacie, że coś takiego istnieje? Czy może uważacie to za miłosną grę/ igraszki?
oraz czy przy najlepszych okolicznościach (dni płodne) jest możliwość zajścia w ciążę?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Seks przez ubranie

Jeszcze raz, wolno i wyraznie i po polsku prosze, bo cos mi sie zdaje, ze stracilam zdolnosc czytania ze zrozumieniem. Seks przez ubranie? Czy dzis jest Prima Aprilis?

Ten najwiecej mowi o przeszlosci, kto nie ma planow na przyszlosc

3

chyba chodzi ze kolega z dzieczyna bedac w ubraniu ocierali sie o siebie, wykonywali ruchu seksualne cos alla petting tylko przez ubrania:)
tak to zrozumialam
i teraz kolega sie boi ze zostanie tatusiem.

NIE BEDZIESZ TATUSIEM!
to tak jak lizesz lizaka przez papierek czujesz jego smak?
tak samo z wszelkimi pieszczotami, najpewniejsza forma zajscia w ciaze jest stosunek(wlozenie penisa do pochwy) i dojscie w srodku i to musielibyscie kochac sie w dniach plodnych kobiety i to nie ma 100% pewnosci.
pamietaj jednak ze:
-jesli bedziesz siebie dotykac i np dojdziesz(a nie zawsze czujesz, to co wycieka przy podnieceniu tez posiada plemniki) to nie wsadzaj potem jej palcow bo mozesz jej "zasadzic" plemniczka i jest ryzyko ciazy
-pamietaj ze plemini czuja(jak sie nie myle) 3dni po stosunku wiec to nic ze stosunek byl no 2 dni przed dniami plodnymi moga przezyc do momentu plodnosci.
-aby uniknac steresu, lekow i glupich mysli np jak ciaza przez ubrania idzicie jak dorosli ludzie do ginekologa i niech da wam tabletki antykoncepcyjne, szczegolnie ty kolego badz odpowiedzialny skoro zmierzacie do seksu to badz na tyle dojzaly zeby zadbac o swoja kobeite i zaprowadz ja do lekarza
-gumki musisz zawsze miec, to zaden wstyd ze jestes odpowiedzialny

ja i tak polecam tabletki bo obawiam sie ze w podnieceniu mozesz zapomniec o gumce a tabletki dzialajac caly czas
powodzenia:)

4

Seks przez ubranie?
Nie...to nie jest seks to jedynie "igraszki".
W ciaze przez ubranie dziewczyna nie zajdzie...to jedno jest pewne.
Jednak nie jestem pewna, czy Wy powinniscie juz decydowac sie na seks bez ubran...skoro nie macie zadnego pojecia o nim.
Zgadzam sie z powyzszym postem.
Najpierw wizyta u ginekologa...doedukowanie sie...potem przyjemnosci ewentualnie...

"Mądrego widać, głupiego słychać."

5

Margolinka napisał/a:

Seks przez ubranie?
Nie...to nie jest seks to jedynie "igraszki".
W ciaze przez ubranie dziewczyna nie zajdzie...to jedno jest pewne.
Jednak nie jestem pewna, czy Wy powinniscie juz decydowac sie na seks bez ubran...skoro nie macie zadnego pojecia o nim.
Zgadzam sie z powyzszym postem.
Najpierw wizyta u ginekologa...doedukowanie sie...potem przyjemnosci ewentualnie...

a dla pewnosci jeszcze w worki foliowe niech powchodza. Nie ma to jak 100% pewnosci.
Boze, to teraz juz przedszkolaki na forum pisza?

Ten najwiecej mowi o przeszlosci, kto nie ma planow na przyszlosc

6

Ktoś chyba nie uważał na lekcjach biologii. Dziwne, żeby doszło do zapłodnienia przez 2x majtochy + 2x spodnie (ew. 1x spodnie i 1x spódnica/sukienka).

Kobietą nie jestem ale wygodniejsze są wg mojej opinii plastry. W ciągu miesiąca trzeba (ok) przyklejać je 3 razy a nie łykać pixów po kilkadziesiąt sztuk wink .

7

lakier napisał/a:

oraz czy przy najlepszych okolicznościach (dni płodne) jest możliwość zajścia w ciążę?

Tak. Jeśli będzie akurat pełnia i czarny kot przebiegnie wam drogę tongue

Mussuka napisał/a:

a dla pewnosci jeszcze w worki foliowe niech powchodza. Nie ma to jak 100% pewnosci.

Najlepiej w takie wielkie prezerwatywy jak w "Nagiej Broni" tongue

15.08 - Olek

8

majszter napisał/a:

Ktoś chyba nie uważał na lekcjach biologii. Dziwne, żeby doszło do zapłodnienia przez 2x majtochy + 2x spodnie (ew. 1x spodnie i 1x spódnica/sukienka).

Kobietą nie jestem ale wygodniejsze są wg mojej opinii plastry. W ciągu miesiąca trzeba (ok) przyklejać je 3 razy a nie łykać pixów po kilkadziesiąt sztuk wink .

pewnie ze plastry wygonijesze, na 7 dni i zmiana, w cenie podobnie tylko ze plastry widac a tabletki nie

9

Antykoncepcja nie powinna być tematem tabu w tych czasach, przed podjęciem decyzji o antykoncepcji rozmawialiśmy z narzeczoną już o tym, co wybrać, co wygodniejsze, jakie plusy i minusy. Wyszło, że plastry mają więcej zalet niż wad. Udało też się dobrać odpowiednie plastry pod jej organizm (Evra): nie przytyła, na samym poczatku trochę źle się czuła ale jest ok. Najgorsze jest z libido ehh ale jestem pewniejszy, że nie będziemy rodzicami niż gdybym miał używać gumek.

10

Chciałem wyjaśnić trochę ten wątek. Nie napisałem, że tak było ze mną. Czytałem kilka artykułów i taka mnie naszła refleksja

11

Jesli chlopaku nachodza Cie takie refleksje...to tak samo jakby to bylo z Toba zwiazane.
Nie masz pojecia o seksie, wiec poczytaj troche, doedukuj sie...bo to nawet nie jest smieszne...to tragiczne...
"Dzieci" nie maja pojecia o podstawowych sprawach zwiazanych z seksem, a zabieraja sie za to...

12

Seks przez ubranie?.. no chyba ze masz dziury w garderobie big_smile..

13

lakier, w sylwestra czytaleś ten artykuł w Brawo Girl ? Piszesz jak dzieciak i tak sie zachowujesz,piszac , że to wyczytaleś. Żenada.

14

No wlasnie...co do "edukacji seksualnej"... oby to nie bylo "brawo girl" albo jedynie fora internetowe. Warto zdobyc jakas ksiazke. To zaden wstyd...a napewno mniejszy, niz wiara w to ze w ciaze mozna zajsc "przez ubranie"...

15 Ostatnio edytowany przez Robcio73 (2013-01-02 16:29:10)

no nie mozna go tak krytykowac.. młody jest.. nie wie to pyta.. a kto pyta nie bładzi.. Margola w necie tez sa ciekawe artykuły madrych ludzi.. nie musi do biblioteki isc smile

16

lakier napisał/a:

Chciałem wyjaśnić trochę ten wątek. Nie napisałem, że tak było ze mną. Czytałem kilka artykułów i taka mnie naszła refleksja

Ja poprosze o zrodlo tych artykulow...Mam ochote szczerze sie posmiac big_smile

Zreszta co za przemyslenia...kto to sie zabiera do seksu w ubraniu!? big_smile

Kiedy się urodziłam, diabeł spojrzał, skrzywił się i mruknął...szlag konkurencja big_smile

17 Ostatnio edytowany przez Margolinka (2013-01-02 16:54:21)

Robcio...pewnie ze w necie tez mozna wiele madrego znalezc. Tylko trzeba wiedziec gdzie szukac, bo widac po tym watku na co mozna trafic, jak sie pojecia nie ma co jest prawda a co bzdura. W bibliotece wieksza pewnosc, ze na rozwazania o "seksie w ubraniu" nie trafi...
Do tego...nie rozumiem jaki to wstyd pojsc do biblioteki...
Wstyd to zajsc w ciaze majac 14 lat, bo wiezylo sie, ze "na stojaco" sie nie zajdzie...
...a takie rzeczy tez czytalam...

18

lakier napisał/a:

Czy według Waszego pojęcia o seksie - uważacie, że coś takiego istnieje? Czy może uważacie to za miłosną grę/ igraszki?

Tak -- można dostać orgazmu przez ubranie.

Tak -- np. włożysz rękę z plemnikami do pochwy. Ale jak nie dałeś plemników do pochwy to raczej niemożliwe.

19

Margolinka napisał/a:

Robcio...pewnie ze w necie tez mozna wiele madrego znalezc. Tylko trzeba wiedziec gdzie szukac, bo widac po tym watku na co mozna trafic, jak sie pojecia nie ma co jest prawda a co bzdura. W bibliotece wieksza pewnosc, ze na rozwazania o "seksie w ubraniu" nie trafi...
Do tego...nie rozumiem jaki to wstyd pojsc do biblioteki...
Wstyd to zajsc w ciaze majac 14 lat, bo wiezylo sie, ze "na stojaco" sie nie zajdzie...
...a takie rzeczy tez czytalam...

Sama prawda. Ja jeszcze słyszałem mity pod tytułem "dziewica nie zajdzie w ciąże". Wciąż te durne przekonania mnie niemiłosiernie bawią big_smile

Trust me, when I woke today I had no plans to be so sexy...but shit happens !

Deep in my soul there is a warrior that I'm afraid of...

20

Seks przez ubranie - kojarzy mi się z człowiekiem ubranym całym w lateks plus maska przeciwgazowa na głowie i jakieś białe gumowe rękawice. Być może kogoś to nakręca...;)

Raz się żyje, więc przestań patrzeć, na to co powiedzą inni tylko :
Rób to co uważasz za stosowne !

21

Ale sluchajcie niedawno byla pelnia big_smile
To tez zapobiega ciazy. W razie gdyby 4 warstwy ubrania zawiodly big_smile

Kiedy się urodziłam, diabeł spojrzał, skrzywił się i mruknął...szlag konkurencja big_smile

Posty [ 22 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Seks przez ubranie

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021