Blog , potrzebna pomoc Dam. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Blog , potrzebna pomoc Dam.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Blog , potrzebna pomoc Dam.

Witam Drogie Panie smile 
Z oczywistych względów nieswojo czuje się na kobiecym forum więc proszę wybaczyć mi ewentualne uchybienia .

Z miejsca zacznę pisać co mnie tu przywiodło. W związku z częstym, karygodnym wręcz zachowaniem mężczyzn wobec kobiet zacząłem pisać bloga(sygnaturka)  , od razu zastrzegam ze blog pisany jest w atmosferze wynoszenia kobiet ponad wszystko, taki już jestem big_smile . I tu mam pytania do kobiet smile

Co was najczęściej wkurza w mężczyznach? Często rozmawiam z kobietami ale wiadomo, co kobieta to trochę inny punkt widzenia.
Czy podoba wam się ew. idea tworzenia takiego bloga, ew. wskazówek dla mężczyzn jak powinni postępować w Waszym towarzystwie?
Z miejsca mowie ze niestety Blogger nie oferuje dość rozbudowanego narzędzia formatowania tekstu więc żadne interlinie oraz akapity nie występują w notce/notkach smile

Następne tematy będą raczej o zachowaniu się wobec swojej kobiety, tzn. poświęcaniu jej czasu.


Pozdrawiam i proszę Panie o pomoc smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Blog , potrzebna pomoc Dam.

Po pierwsze blogspot oferuje dużo możliwości graficznych i  edytowania tekstów trzeba tylko umieć. Twój blog pod względem technicznym juz mi sie nie podoba. Klikanie na tekst zeby otworzyl sie w nowym oknie jak zdjecie jest bez sensu.

A o czym masz pisac? O wszystkim, tylko czy panowie będą to czytać...?

3

Odp: Blog , potrzebna pomoc Dam.

Akurat bloga tworzylem z aplikacji mobilnej więc muszę poprawić to gdy dostanę się do PC smile

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Blog , potrzebna pomoc Dam.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024