chuda... czy to przeszkoda?? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » chuda... czy to przeszkoda??

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 53 ]

1

Temat: chuda... czy to przeszkoda??

czesc.... jestem szczupla... niemam dózych piersi i chude nogi,ale wlasnie na tym punkcie mam fiola... wydaje  mi sie ze mam za male cycki i ze przez to zaden facet nie bedze mnie chcial... mam chude nogi wstydze sie zalozyc spudniczke bo niechce ich pokazywac bluzki z dekoldem tez odpadaja bo jak juz ja zaloze to ciagle sie zakrywam... nie wiem czemu tak mam ale mam juz tego dosyc,w lato nie nosze ani krótkich spodenek ani zadnych spudniczek,, nie kapie sie nad zadna woda i ciagle mam na sobie długie spodnie i jakis golf zeby nie pokazywac swoich piersi... powiedzcie mi cio mam zrobic aby pozbyc sie tych kompleksów;-(

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: chuda... czy to przeszkoda??

nie masz się czym przejmować!
na pewno znajdzie się chłopak, który pokocha Cię taką jaka jesteś. Faceci, którzy zwracają uwagę jedynie na wygląd są płytcy. Sama powiedz, chciałabyś być z kimś takim?
Ja mam podobną sytuację jak noelle87. Też nie należę do szczupłych, a mimo to znalazłam partnera (a raczej on znalazł mnie!), a wydaje mi się że to raczej pulchniejsze mogą mieć większy problem niż te szczupłe smile)
Grunt to uwierzyć w siebie! W pokoju pełnym facetów i pięknych kobiet, twoją rywalką nie jest ta, która ma największy biust czy najdłuższe nogi.. ale ta, która jest najbardziej pewna siebie!

"Ukradnij mnie Julio koszmarom i śmierci"

Co mam zrobić?

3

Jest przysłowie każda potwora znajdzie swego amatora, bez obrazy. Myślę że każda kobieta w swojej postaci znajdzie jakąś niedoskonałość więc nie przejmuj się tak wyglądem bo to nic nie da zaakceptuj siebie taką jaką jesteś i ciesz się z życia. Pozdrawiam.

4

ana,kobieto co Ty sie tak dolujesz.Wiesz ile grubasow chcialoby byc chudymi?
Ja tez jestem szkielet.Cycorow brak,chude raczki,nozki...
No i co mam zrobic?Swiat jest tak skonsruowany,ze nie ma idealow,zycie byloby nudne.wioem,ze jest problem z ubieraniem i faceci patrza sie na te cycate,ale tak jak przedmowczyni napisala-i na chudzizny przyjdzie czas.
glowa do gory!!!

5

Ania, Monika opisujecie modelki? mi modelki się podobają smile Ale możliwe, że nie wszystkim facetom podobają się modelki. Niektórzy nawet wolą modeli wink
Więc jak chcecie być pożądane przez jakąś wąską grupę osób to rzeczywiście jest to problem wink

6

teraz sie zaczelam dolowac tak naprawde... chlopak??wlasnie o to chodzi ze mialam go przez 3 lata... zdradzal mnie.... i dlatego zaczelam sie zastanawiac czego jest wemnie za malo....i dochodze wlasnie do takich wnisków rozstalam sie z nim nie dawno... ale jak chcecie wiecej wiedziec na ten temat to opisalam to wszystko w watku''miłosc zaufanie'' tam mozecie pczytac o tym palamcie z którym byłam..... i dzieke za radny;-)

7

Palant! Kurcze, dlaczego faceci podkopują w nas poczucie własnej wartosci?
Niczego Ci nie brak - on po prostu był idiotą!

"Ukradnij mnie Julio koszmarom i śmierci"

Co mam zrobić?

8

Każda potfora znajdzie swojego amatora , chyba tak to leci. Faceci mają różne ideały.A po za tym to zdaje mi się że wygląd nie ma takiego dużego znaczenia , jak dla mnie

Jestem jaki jestem i nic tego nie zmieni

9

no ja tez tak myslalam.... ale wychodzi na to ze jednak ma.... chcialabym miec faceta który by mnie pokochal za to jaka jestem a nie za to jak wygladam;-( ale z 2 strony po tamtym cholernie sie boje jakiego kolwiek zwiazku ... nie potrafie zaufac...;-(

10

chuda..z kompleksami..ja za to nie mam tez figury modelki,ciut za duzo tych kilogramow mam..smiech.a to ze czasem ,ktos krytycznie spojrzy?trudno,jego problem nie twoj.odpowiedni stroj,wiara w siebie to dziala cuda.

11

mi sie podobaja laski skate chodza w takich  luznych bluzach z kapturem ze piersi to i tak nie widać jakie by nie były aha i wielka szkoda ze nie spotkalaś jeszcze faceta który by cie zrozumiał  i docenił twoje cechy wewnetrzne i dla ktorego twoje wady przestaly by istnieć a nawet zmienikly by się w zalety .bo chyba nikt nie chce być z kims z powodu wygladu??

12

Nie martw się kochana, uwierz w siebie! Wiele dziewczyn chciałoby być szczupłymi, a nie mogą. Wiele też chciałoby być grubszymi. Nikt nie jest idealny. I nawet jak patrzysz na kogoś kto wydaje się Tobie idealny, to i tak jestem przekonana w 100%, że ma mnóstwo kompleksów. Niektórzy tylko o tym nie mówią.

'Każdą sekundę mojego życia nazywam Twoim imieniem, bez Ciebie moja dziecino świat dla mnie nie istnieje.'

13

a ja mam figurę modelki.... ostatnio nawet za bardzo hmm... powiew wam, że czuję się lepiej jak mam odrobinę więcej ciałka... nosze 34... spadłam dwa rozmiary (niby nie wiele) ale czuję się jak wieszak hmm

14

Ja tez jestem strasznie chuda ale staram się tym nie przejmować bo przecież to tylko powierzchowność. Najważniejsze jest to jakim się jest człowiekiem.

15

ale mimo wszystko to co zobaczyłam dzisiaj w lustrze mnie przeraziło.

16

To witaj w klubie bo ja mam to samo z tym że ja mam jeszcze jedno - bardzo niski wzrost 150 cm.

Never, never give up wink

17

Ah przestańcie. Dopóki się nie głodzicie, ani nic takiego anoreksyjnego nie robicie, to wszystko jest ok. Pogratulować tylko przemiany materii:)

'Każdą sekundę mojego życia nazywam Twoim imieniem, bez Ciebie moja dziecino świat dla mnie nie istnieje.'

18

Dziękuję bardzo ;p...

19

To i ja może coś napiszę.
Mam ten sam problem. Patrząc w lustro widzę same kości, małe piersi, chude białe nogi.. Szkoda gadać.
Wstyd się rozebrać na plaży ;] Bo nawet patrzeć na co nie ma. Skóra biała, nie lubiąca słońca, nogi długie, chude, małe piersi...
Jeśli chodzi o podobanie się facetom, to nie mam z tym problemu, nigdy nie miałam.. Więc tu nie chodzi o to, że mężczyźni nie zwracają na mnie uwagi.. Tylko o to jak sama czuję się ze sobą, a czuje się źle, nie lubię swojego ciała, a o pokazywaniu go nie ma mowy.. A tu coraz cieplej..
A może ktoś ma dietę na przytycie?
Jem chyba wszystko od czego przeciętny człowiek tyje.. i nic.

20

Warto próbować przytyć dla zdrowia.
To jest kwestia metabolizmu. Warto spróbować jeść 3 razy dziennie po 2 kostki czekolady popijanej mlekiem. Od tego przytyjesz zdrowo. I warto też ćwiczyć ale max 2 razy w tygodniu i tylko na masę. Zapisuj co zjadłaś. Dobry sposó to dostarczać kalorie w płynie.

Ale ja jak sie zakochuję, to nawet nie zauważam ile kolo waży. Mój narzeczony jak sie poznaliśmy był chudy jak śmierć, potem sie roztył a i tak cąłyc zas go kocham (chociaż teraz akurat figurę ma w sam raz)

21

z tą czekoladą popijaną mlekiem to jakiś sprawdzony sposób ? wink

22

Nie przejmujcie się dziewczyny!
JA mam wielkie noworoczne postanowienie przytyć. Przy wzroście 168 cm wazę 52 kg...Przez swojego bylego (nerwy!) i od rzucenia tabletek ubyło mi 5 kg ;/

Wygląd to nie wszystko. Zaakceptujcie siebie! smile

Ślę dobrą myśl smile

"Bo nie żyję ani w przeszłości, ani w przyszłości. Dla mnie istnieje tylko dzisiaj i nie obchodzi mnie nic więcej. Jeśli kiedyś uda ci się trwać w teraźniejszości, staniesz się szczęśliwym człowiekiem."

23

Nie no, az nie wierze,jak mozna ''ot tak sobie'' chudnac ;D Dziewczyny,ktore tak narzekacie na chudosc - podajcie mi swoj przykladowy dzienny jadlospis,bo nie wierze wink
I czy probowalyscie jest slodycze,chipsy, pic slodkie napoje..?

Screw gravity.

24

paulina20 napisał/a:

Nie no, az nie wierze,jak mozna ''ot tak sobie'' chudnac ;D Dziewczyny,ktore tak narzekacie na chudosc - podajcie mi swoj przykladowy dzienny jadlospis,bo nie wierze wink
I czy probowalyscie jest slodycze,chipsy, pic slodkie napoje..?

słodycze i chipsy to złe rozwiązanie,przede wszystkim niezdrowe. Od tego robia sie wałki tłuszczu a dziewczynom raczej nie chodzi o taki efekt nabrania kg. Proponuje przeanalizowanie tego co zjada się w ciągu dnia i obliczenie swojego dziennego zapotrzebowania, a  nastepnie dodanie 500kcal wiecej do obliczonego zapotrzebowania. Jeżeli nie ma żadnego schorzenia powodującego chudnięcie,powinno pomóc smile

25

Dziewczyny, przemiana materii zmienia się z biegiem czasu. Gdy miałam 19 lat urodziłam syna i ważyłam 46 kg. Przy wzroście 162.
W wieku 28 lat urodziłam młodszego i do czterdziestki moja waga wahała się między 48 - 50kg. A  potem poszłoooo!!! Teraz ważę 58-59 kg i nareszcie mam biust!!! Nadrabiam stracone lata i noszę bluzeczki z dekoltem, a mam tam wytatuowaną żabkę, a nie tylko golfy.

Głowa do góry, będzie lepiej

Tam dom Twój, gdzie kot Twój.

Wiek średni poznajemy po tym, że szeroki umysł i wąska talia zamieniają się miejscami...

26

Co trzeba robic,zeby miec taka przemiane materii?

Screw gravity.

27

Nic. Urodzić się z nią. Ale poza tym to nie każdy facet postępuje i myśli zgodnie z poniższą obiegową opinią  " Z przodu plecy, z tyłu plecy, pan Bóg stworzył ją do hecy" Czasem bywa zupełnie inaczej i nawet chude są fajne i atrakcyjne.

Czasem nagle ktoś się pojawia ....
i już zostaje

28

hmm...podobno teraz chude jest modne,wszedzie szczupłe wysokie dziewczyny...modelki,aktorki prezenterki...może to egoistyczne ale jak czytam że chudzi też maja kompleksy to czuje sie dużo lepiej;)

29

Kochana urwałaś się z choinki, niepotrzebnie się tym przejmujesz. Jedni są chudzi, inni mają nadwagę. Jeżeli potrafisz zaakceptować się taką jaka jesteś, to nic Ci nie przeszkodzi w życiu.

30

ANA608 ,ja tez mam takie kompleksy identyczne,chuda itd.i nie wiem co zrobic by sie zmienic,juz nie moge na siebie patrzec,bo wtedy placze,jestem zalamana,wstyd mi nawet do sklepu wyjsc,nie chce sie pokazywac,.moze wy mi cos doradzicie?

31

hm, mam ten sam problem. jest teraz zima, moze dobrym pomyslem bylaby dieta. do czerwca powinno wpasc kilka kilogramow. weglodowany, bialko i lekki trening. regularne posilki. Mysle, ze nie powinnas poddac sie sytuacji. Zmienmy ja. Powodzenia smile

Mir fließt das Ghetto durch die Pulsadern.

32

Droga Ano608... wszystko da się skorygować, zasłonić a to co piękne uwydatnić;) Zapewne jest coś takiego co w sobie lubisz.. Wyeksponuj bardziej ten atut.. Dostrzegaj te piękniejsze strony siebie.. Jeśli chodzi o figurę to trzeba jeszcze umiejętnie dobrać do niej odpowiedni styl.. Małe piersi możesz optycznie 'powiększyć"  poprzez bluzki marszczone na biuście, z jakimiś wzorami..  Od czego są też staniki push up;)?  Warto poczytać porady stylistek co i jak do danego typu figury. Zawsze można znaleźć przy tym coś dla siebie. Pozdrawiam i główka do góry:)

Życie jest zbyt krótkie żeby pić złej jakości wino... smile

33

droga Ana 608 przeslij mi swoje zdjecia to napisze ci w jakich ubraniach bedziesz fajnie wygladać i moze  podam ci pare urodowych trików:)
pół roku pracowałam jako mozna powiedziec jako stylistka i ludzie byli bardzo adowoleni z moich rad.a kolezanki mnie wiecznie wyciagaja na zakupy zebym pomogła im wybrac cos fajnego albo skompletowac strój na jakas okazje.dodam ze lubie chodzić po wyprzedażach i zawsze cos fajnego skompletuję tongue
pozatym sama jestem chuda 50kilo przy 167 ale nie czuje  sie z tego powodu zle. pozdrawiam

34

jeangrey1 napisał/a:

droga Ana 608 przeslij mi swoje zdjecia to napisze ci w jakich ubraniach bedziesz fajnie wygladać i moze  podam ci pare urodowych trików:)
pół roku pracowałam jako mozna powiedziec jako stylistka i ludzie byli bardzo adowoleni z moich rad.a kolezanki mnie wiecznie wyciagaja na zakupy zebym pomogła im wybrac cos fajnego albo skompletowac strój na jakas okazje.dodam ze lubie chodzić po wyprzedażach i zawsze cos fajnego skompletuję tongue
pozatym sama jestem chuda 50kilo przy 167 ale nie czuje  sie z tego powodu zle. pozdrawiam

w takim razie podaj kilka wskazówek wszystkim chudzinkom:)

35

Moim zdaniem nie powinnaś  się przejmować bo praktycznie każdy mężczyzna ma inny gust ! Jeden uwielbia małe piersi inny duże, jeden lubi chude kobiety a drugi 'grubsze' !! Na pewno znajdziesz mężczyzne który pokocha cię za twój charakter !

36

Witajcie dziewczyny
Piszę  do Was jako facet. Naprawdę nie załamujcie się tak z powodu swego wyglądu, postury. To nie jest aż tak ważne jak Wam się wydaje. Faceci nie są tak spostrzegawczy i nie zauważą nawet czy wasza waga skacze o kilka kilogramów.
Napisze Wam troszkę o moich gustach. Na pytanie jaki typ kobiety mi się podoba odpowiem: nie mam takiego typu.
Potrafią mi się podobać brunetki, blondynki, rude, kobiety niskie i wysokie na 180 cm. ( sam mam 182), kobiety bardzo szczupłe i o krągłych kształtach, z małymi i dużymi piersiami - i wiem co mówię, z każdymi tych kobiet potrafię się czuć dobrze, potrafię się wspaniale kochać nie zwracając uwagi na ich, często urojone kompleksy. Bardziej od figury ważne jest dla mnie to coś co potrafią one w sobie mieć a czego nie da się określić, coś co można zobaczyć w spojrzeniu, w uśmiechu, gestach.
Wiele w życiu napatrzyłem się na różne modelki i niekoniecznie one mi się podobały. Wiem, że gdyby obok siebie stała miss world i zwykła dziewczyna to wybrałbym tą zwykłą dziewczynę jeśli miała by w sobie ten wabik.
Zresztą...
moja dawna miłość miała 160 cm wzrostu, ok 50 kg wagi, biust z miseczką a.
moje obecne kochanie ma 175 cm wzrostu, 95 kg, i biust d.
I obie mi się podobają - tak była nadal mi się podoba, co nie znaczy, że chciałbym już z nią być
Więc dziewczyny, głowa do góry, najważniejsze to wierzyć w siebie, być pogodną - co wcale nie znaczy przebojową.
Zresztą .....sam nie uważam się za przystojniaka ale się tym nie przejmuję.

37

Ej narzekacie, że jesteście chude i nie macie małe piersi? Przecież to wygląda całkiem proporcjonalnie i ładnie.
Ja jestem nieco za gruba, a piersi prawie brak. I co, mam się powiesić? Jeszcze do niedawna żaliłam się na tym forum. Ale co mi to dało? Brawo, zgadliście - nic. Wyrzuciłam wszystkie te idiotyczne push-upy, po co to komu? Mam sobie gnieść cycki, bo ktoś mówi, że są brzydkie? Jeszcze mnie tak nie pogięło. Przejrzałam na oczy. Jestem zaj*****a. A wygląd? Jeśli mam ochotę to ubieram wysokie obcasy i krótkie spodenki, innego dnia glany i ciemne spodnie i zawsze czuję się świetnie. Bo dlaczego mam czuć się źle?
Jestem ruda i fajna big_smile

Czyż nie ma hipokryzji w tym, że upominamy dzieci gdy krzywdzą kotki czy pieski, podczas gdy sami zasiadamy do stołu, na który zabito dziesiątki stworzeń?

38

ja jestem bardzo szczupla, sprawa genow, taka mam przemiane materii. kompleksow bym moze i nie miala ale kazdy mi wmawia ze jestem anorektyczka i ze napewno nic nie jem, a ja jem ile chce i co chcce  i przytyc nie moge sad
wiec cie rozumiem sad

Musimy popełniać własne błędy.
Musimy sami się na nich uczyć, dopóki sami nie zrozumiemy, że wiedza jest lepsza niż domysły,
że nawet najgorszy, najbardziej nieodwracalny błąd jest sto razy lepszy niż niepodjęcie próby..

39

Dziewczyny po co te Wasze kompleksy? Każdy woli co innego. Jeden lubi chude "patyczaki jak np ja" z maleńkimi piersiami l ! Inny woli kobiety z bioderkami pupą i cyckiem który trzeba w 2 dłoniach trzymać ! Każdy woli co innego!
Ja jestem miłosnikiem maleńkich cycuszków i moje dziewczyny miały małe bo takie mi się podobają, moja żona ma małe (praktycznie nie nosi staniczka bo po co? Tylko do pracy by sutki nie powodowały spojrzeń samców  głowa do góry pozdrawiam!!!!!!!!

40

Miałam to samo co Ty, ale stwierdziłam ze co ja siebie bede zakrywac wpierw to trzba sie samemu polubic a potem z gorki i nosze bluzki z dekoldem i spodnice czasem mam problem z bluzkami ale cóz mi sie podoba jak jest a jesli komus sie nie podoba to juz jego problem .Docen to co masz a załoze sie że masz bardzo łądne nogi i wyeksponuj je i swoje ciało a nie zakrywaj sie jakimis golfami i spodniami nie ma po co tego robic:)ubierz raz potem drugi raz inne ubrania i bedzie lepiej;) Pozdrawiam!:)

"Chciałabym żyć pięć razy.Urodziłabym się wtedy w różnych pięciu miastach.
Jadłabym różne potrawy i miałabym pięć różnych przyszłości
I..zakochałabym się pięć razy...w tej samej osobie."

41

Doskonale cię rozumiem. Cały świat huczy o odchudzaniu, dietach, ćwiczeniach. A przecież są takie chudzinki jak my, ktore tez mają swoje kompleksy, czujemy się nieatrakcyjne, mało kobiece, bo nie ma nas za co złpać i nie można oka zawiesić na seksownych krągłościach. Moim największym kompleksem zawsze były moje chude nogi, bo nawet jak przytyje to robią mi się wałeczki na brzuchu, tyję na buzi, a nogi zawsze mam jak patyczki. Ubranie sukienki czy spodenek zawsze stanowiło dla mnie problem. Ostatnio byłam na imprezie i o dziwo była dziewczyna chudsza odemnie, mała, drobniutka i chudziutka. Patrzyłam na nią cały czas na parkiecie jak tańczy. I wiecie co? Miała swój urok, jak taka calineczka. Poruszała się z gracją i wdziękiem mimo swoich chudości. I pomyślałąm sobie, po co się tak katować psychicznie, przecież nie jestem gorsza! Także dziewczyny może po prostu za dużo wyolbrzymiamy? Analizujemy każdy fragmencik naszego ciała i porównujemy czy jest zgodny z jakimiś tam kanonami piękna, czy jesteśmy takie jak te wszystkie gwiazdy na okładkach gazet. Ale my nie jesteśmy gwiazdami na które się patrzy, my jesteśmy kobietkami do kochania, i należy nas postrzegać w całości. Nie popadajmy w jakieś paranoje, ludzie przeważnie zwracają uwagę na moje oczy, a nie jak mi się zawsze wydawało na moje nogi. Także dziewczyny piersi do przodu, głowa do góry i patrzmy facetom śmiało w oczy. Uhh..aż się sama podbudowałam big_smile

42

louve14 napisał/a:

Ale my nie jesteśmy gwiazdami na które się patrzy, my jesteśmy kobietkami do kochania, i należy nas postrzegać w całości.

Piwo dla Ciebie. big_smile

43

Austerlitz napisał/a:

Piwo dla Ciebie. big_smile

tongue

44 Ostatnio edytowany przez Kyaa (2012-02-14 19:29:47)

Ale wiecie tak maluja te kobitki w gazetach jakie to piekne ale prawda jest taka ze na zywo wygladaja...o 100 razy gorzej....photoshop i te sprawy takimi zdjeciami to nie powinno się przejmowac:)

"Chciałabym żyć pięć razy.Urodziłabym się wtedy w różnych pięciu miastach.
Jadłabym różne potrawy i miałabym pięć różnych przyszłości
I..zakochałabym się pięć razy...w tej samej osobie."

45

Ja zawsze sobie mowie, ze jakby tak podrasowali moje zdjęcie, to była bym najcudowniejszym stworzeniem na ziemi hehe ;p

46

Paradoks człowieka na tym polega, że zawsze chce mieć coś innego niż ma. Jak ktoś ma proste włosy, chce mieć mokrą włoszkę i odwrotnie. Jak ktoś jest kościsty to dąży do pulchności. Małe piersi nie są mankamentem, duże też nie. Każdy jest piekny i wartościowy na swój sposób, a faceci mają różne preferencje. Ja na przykład całe życie chciałam mieć mniejsze piersi, bo miseczka E wygląda jak wiadro smile Trzeba sie nauczyć akceptacji samego siebie.

47

Oczywiście chorobą jest wszystko co wykracza pozna normy, ma zły wpływ na zdrowie. Jednocześnie choroba jest nadwaga (otyłość) jak i niedowaga, jadłowstręt psychiczny (anorexia nervousa), czy bulimia. A jeśli wszystko jest w granicach normy, czyli nie ma czym się przejmowac, tylko cieszyc sie życiem i że jest się zdrowym

48

no i świetnie masz, nic Ci nie skacze jak biegniesz, nie wypływa zza spodni, ani nie musisz wstydzić się pokazać w stroju kompielowym

nie kieruj się idealizmem ...

49

Korzystaj z tego ze masz proste , szczupłe nogi !
Nie masz sie czego wstydzi !
Lepiej byc chuda niz gruba ! : )
Głowa do gory : ]
... bedzie dobrze !
inni chcieliby miec takie nogi jak Ty .. !
Na przyklad ja ! : ( mam chorobe Olliera mam wyrosla na nogach "guzy" .
Nie chodze w spodnicach , rurkach , na basen .. wstydze sie tego ! : (
Bardzo , jestem wyzywana i ponizana bez to : ( , gorsza jestem i tak sie czuje .. : (
Wiec biust do przodu , pokaz nogi : )
Trzymam kciuki : ]
Jak cos to napisz 9743817 : ]

50

Ale za chuda, to też nie za bardzo... Jak facet za niski.
Lepiej jednak jak ma troszkę ciałka i lubi jeść wink

Raz się żyje, więc przestań patrzeć, na to co powiedzą inni tylko :
Rób to co uważasz za stosowne !

51

Remi napisał/a:

Ale za chuda, to też nie za bardzo... Jak facet za niski.
Lepiej jednak jak ma troszkę ciałka i lubi jeść wink

Ale bez przesady z tym jedzeniem tongue, bo można przesadzić w drugą stronę.

52

facet nie będzie patrzył przez pryzmat cycków i np. chudziutkich nóżek... bynajmniej nie taki, który chce się z Tobą ustatkować...
Po za tym dla normalnego faceta (taki, który nie patrzy tylko na wygląd, ale i wnętrze) będzie ważne , że masz obydwie piersi i nogi... będzie ważne, że są zdrowe i są jego... zrozum to, że to jak wyglądasz to jest właśnie to co wyróżnia Ciebie z tłumu i powoduje, że jesteś lepsza, najlepsza...

a nawiasem mówiąc.. też mam chude nogi, małe cycki.. i jestem szczęśliwa w związku..
i jeszcze jedno.. może czas zastanowić się jaki makijaż sobie zrobić, albo w jaką fajną kieckę się ubrać?! bo to co piszesz to nie Twój problem, to Twój atut.. i jeszcze jedno... DUŻYCH KOBIET ATUTEM SĄ DUŻE CYCKI, A MAŁYCH KOBIET MAŁE CYCKI
tyle wink

Posty [ 53 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » chuda... czy to przeszkoda??

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021