Czy facet z nieślubnym dzieckiem jest atrakcyjny? co sądzicie ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Czy facet z nieślubnym dzieckiem jest atrakcyjny? co sądzicie ?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 16 ]

Temat: Czy facet z nieślubnym dzieckiem jest atrakcyjny? co sądzicie ?

Mają takie samo powodzenie niż jak są wolni ?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy facet z nieślubnym dzieckiem jest atrakcyjny? co sądzicie ?

To zalezy od tego dla Ciebie jest  atrakcyjnoscią  jełżi np  wygląd  to nie ma  to żadnego znaczenia  natomiast jełzi  chodzi  o  jego  osobowość  to wszystko zalezy od tego jakie są jego relacje  z dzieckiem

3

Ogólnie czy nadal ma taka osoba zainteresowanie wśród kobiet ?
a jeśli relacje nie są za ciekawe to wtedy źle się patrzy na takiego człowieka ?

4

o wartości  człowieka  decyduje jego stosunek  do innych osób  a w szczególności do tych  najbliższych np do  dziecka  Co prawda  nigdy  nie miałem nieslubnego dziecka  ale pamiętam że   jak chodziłęm   ze swoją córką na spacer  czy siedziałem z nią w paiskownicy  to  zainteresowanie  moją osobą  ze  strony  innych kobiet  było dość  znaczne smile

5

Wg mnie troche dziwne pytanie.. Jeżeli użytkowniczki forum napiszą, że taki mężczyzna jest atrakcyjny to wtedy dla Ciebie będzie? A jeżeli nie jest atrakcyjny to nie zwrócisz na niego uwagi? Przecież to od Ciebie zależy kim się zainteresujesz... I czy na poważnie czy nie, czy dziecko z inną kobietą go przekreśla.. Pozdrawiam. :-).

6

Jeżeli ma nieślubne dziecko z inna kobieta to jest źle, i nieszczęście dla dziecka.. Ale z drugiej strony dla Ciebie teoretycznie powinno być korzystniejsze ślub i formalny związek z mężczyzną, którego kochasz, wtedy kiedy on jest tylko Twój. Wiec nie wiem co Ci do końca poradzić, pozdrawiam, pa.

7

Jeśli dziecko jest równie atrakcyjne jak on- to jak najbardziej:)))

Końcówkę -om piszemy w celowniku liczby mnogiej rzeczowników wszystkich rodzajów, np.Wspomniałem o tym moim gościom.
Zwrócił się ku tamtym kobietom.
Przyjrzał się uważnie oknom i drzwiom.

8

Chyba trochę mnie nie zrozumieliście .. Chodzi mi o to że jeżeli facet ma dziecko ale się nim nie zajmuje ( tzn . nie sprawuje nad nim żadnego wychowania ) to wtedy jak ten facet wygląda w oczach kobiety ? O to mi chodziło, aha i nie oczekuje rad tylko zwykłej dyskusji i na wymiane poglądów smile
pozdrawiam .

9

Dla mnie facet nie interesujący się własnym dzieckiem nie byłby "atrakcyjnym" materiałem na męża i ojca moich dzieci.

10

Na pewno nie chciałabym mieć takiego faceta tongue Mężczyzna powinien zajmować się swoim potomstwem.

11

Dla mnie jednymi z wyznaczników atrakcyjności mężczyzny -patrząc przez pryzmat stworzenia z nim związku- jest odpowiedzialnośc i wrażliwośc a zatem mężczyzna, któremu jest obojętny los własnego dziecka lub też nie poczuwa się do obowiązku zapewnienia mu podstawowych potrzeb, nie jest dla mnie wartościowym i atrakcyjnym człowiekiem.

12

Znam faceta,który opuścił swojego syna i wyjechał za granicę.Tam związał się z kobietą i mają dziecko,którym on całkiem dobrze się opiekuję.Natomiast syna w Polsce odwiedza raz do roku i w sumie nie ma z nim żadnego emocjonalnego związku.
Co pomyślałybyście o takim facecie?

Końcówkę -om piszemy w celowniku liczby mnogiej rzeczowników wszystkich rodzajów, np.Wspomniałem o tym moim gościom.
Zwrócił się ku tamtym kobietom.
Przyjrzał się uważnie oknom i drzwiom.

13

ŻE jest dupkiem .
a jeszcze jedno pytanie do Was : czy faceci mają powodzenie jak już mają za sobą związek z którego powstało dziecko ale sytuacja nie jest taka jaka powinna byc i ojcec jest tylko i wyłącznie raz po raz w życiu dziecka ?

14 Ostatnio edytowany przez ShyShe (2012-12-16 20:22:27)

gojka102 napisał/a:

Znam faceta,który opuścił swojego syna i wyjechał za granicę.Tam związał się z kobietą i mają dziecko,którym on całkiem dobrze się opiekuję.Natomiast syna w Polsce odwiedza raz do roku i w sumie nie ma z nim żadnego emocjonalnego związku.
Co pomyślałybyście o takim facecie?

Pomyślałabym, że nie kocha zarówno jednego jak i drugiego...Skoro nie wie co to jest miłośc ojcowska, nie czuje się związany z pierwszym, to z drugim również.... jedynie chce zaimponowac swojej kobiecie/ nie chce jej stracic/ chce, żeby była zadowolona...

dziewczyna123 napisał/a:

czy faceci mają powodzenie jak już mają za sobą związek z którego powstało dziecko ale sytuacja nie jest taka jaka powinna byc i ojcec jest tylko i wyłącznie raz po raz w życiu dziecka

to zależy od tego jaka jest sytuacja...

15

Dla mnie taki facet nie interesuje mnie. Nie lubie takich skomplikowanych zwiazkow, bo zawsze sa jakies niuanse

Posty [ 16 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Czy facet z nieślubnym dzieckiem jest atrakcyjny? co sądzicie ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021