NETKAFEJKA o facetach - co Was w nich pociąga?? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » NETKAFEJKA o facetach - co Was w nich pociąga??

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 49 ]

Temat: NETKAFEJKA o facetach - co Was w nich pociąga??

A oto kilka opcji:

1. Usta
2. Oczy
3. Włosy
4. Dłonie
5. Pupa
6. Budowa ciała
7. Sposób zachowania
8. Mięśnie
9. Plecy
10. Brzuszek
11. Nogi
12. Nosek

Jeśli jednak macie jakieś inne propozycje to śmiało piszcie. Piszcie dlaczego właśnie Was to pociąga.

W maleńkiej obrączce uczuć świat cały,
Miłość, obowiązek, wzniosłe ideały.
Maleńka obrączka, a znaczy tak wiele...
Na całe życie włożona w kościele.
Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez SylwiaFM (2009-04-23 19:20:02)

Odp: NETKAFEJKA o facetach - co Was w nich pociąga??

Mnie osobiście pociągają w moim facecie jego błękitne oczy.
Kiedys miałam marzenie znaleźć faceta szczupłego, bruneta, wysokiego o niebieskich oczach.
Wiecie co mi się tylko spełniło te niebieskie oczka one są po prostu super.
Jest puszysty i tylko troszkę wyższy ode mnie.

A oto nasze zdjęcie:
http://photos.nasza-klasa.pl/7838874/21/main/20296a1104.jpeg

Bardzo Go Kocham za to kim jest.

3

Mój mąż,to chodzące dobro.To jego najmocniejsza zaleta,a ma ich jeszcze bardzo wiele.Wygląd-nie jest ważny dla mnie,ale bogate "wnętrze" człowieka.

4

Zgadzam się z Tobą SELENA. Każdy facet ma w sobie to coś. Mój też jest wspaniały od razu polubiła go cała moja rodzina.
Ostatni byliśmy u niego u rodziny w Ciechocinku i zostałam tam bardzo miło przyjęta. Swój charakter odziedziczył po tacie bo znowuż jego bracia po mamie. Jego mama zostawiła go samego i poszła do konkubenta(bo ojca zamordowali) w wieku 16 lat. Prze to wszystko on trafił do więzienia na 2 lata ale odkąd ze mną jest bardzo się zmienił na pozytywnie. Wyszło z niego jego ukryte dobro.

5

to kocham :

1. Usta
2. Oczy
3. Włosy
4. Dłonie
5. Pupa
6. Budowa ciała
7. Sposób zachowania
8. Mięśnie
9. Plecy
10. Brzuszek
11. Nogi
12. Nosek

jest dla mnie wprost idelany. nie ma lepszego. zycia sobie bez niego nie wyobrażam.

jeśli chcesz wiedzieć coś o mnie, to coś Ci zdradzę.
miłość dla mnie to huśtawka, która stoi w równowadze.
bo chcę Cię z każdą wadą. Nic nie zmienię.

mój narkotyku, mój tlenie. < 3

6

oazuu napisał/a:

zycia sobie bez niego nie wyobrażam.

To tak jak ja ze swoim

7

Ja nie potrafie tego wytlumaczyc co mnie pociaga w moim facecie.......to jest takie dziwne drugi raz kocham.....ale teraz bardziej......wiem, ze jestesmy dla siebie stworzeni ...pomimo klotni  to wiem, ze to jest ten ktorego szukalam.... big_smile....

8

Fizycznie to uśmiech (powala na 10 km) i generalnie budowa ciała - taki w sam raz jest ani specjalnie wysportowany ani utuczony :d A pod względem bardziej charakterologicznym to opiekuńczość, charakterystyczny sposób bycia który trudno opisać, "głębokość przemyśleń", empatia, pomysłowość smile

Nie można uciec od samego siebie przenosząc się z miejsca na miejsce - E. Hemingway

9

A ja w moim panu kocham ręce pomimo, że tak ciężko pracuje ma delikatne i gładkie, a tak po za tym to lubię w nim wszystko przecież sama sobie go wybrałam.

10

Ja tak samo, jak Liza1971.
Uwielbiam jego dłonie smile
A za raz za nimi jest calutka reszta wink
Na równi z charakterem, znczy z tymi dobtymi cechami, bo z resztą walczę wink

11

kocham to,ze jest dla mnie najlepszym przyjacielem.
to, że wiem,ze nigdy nie zostawi mnie w potrzebie.
to,że czuje sie przy nim bezpieczna.
to,że przy nim czuję się jak kobieta.

i wiem,że jestem kochana.

12

Mnie pociaga: 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12  i Wszystko inne,  Jest baaardzo Kochany, Meski Cudowny Kocham go Baaardzo :*

13 Ostatnio edytowany przez yvette (2009-10-10 13:47:34)

Kiedy po raz pierwszy uslyszalam SHREKA bo tak w pracy go nazywaja poczulam takie mile cieplo,a kiedy po raz pierwszy spotkalismy sie jego usmiech odrazu spowodowal to ze kazdego dnia coraz mocniej KOCHAM GO i faktycznie nie bez powodu koledzy dali mu pseudo.SHREKUS a mnie FIONKA bo ten jego usmiech zwala mnie z nog a jego oczy potrafia mowic jak bardzo mnie kocha bez zbednych slow/to opinia o oczach jest tez jego mamy/

Kobieta chce byc KOCHANA bez powodu,bez dlaczego,dobrych manier,wdzieku, inteligencji,ale dla tego ze ona JEST!!!

14

WSZYSTKO smile
KOCHAM GO ZA CAŁOKSZTAŁT smile

15

Ładnie wyglądacie smile fajna para smile też moim marzeniem bylo by mój facet miał oczka ale brąz big_smile i tak się złożyło, że mój pierwszy facet z którym jestem nadal big_smile ma te śliczne brązowe oczy... A kocham go za wszystko, za super charakter, jest wyjątkowy i wszystko mnie w nim pociąga smile jak w każdym związku bywa czasem źle ale to też kocham bo wytrzymuje ze mną smile a nie jestem łatwą osobą smile za nadwrażliwa bywam itp smile

Ludzie...z każdą minutą zaskakują mnie coraz bardziej smile

16

Nie wiedziałam, że powstał taki wątek smile

Mój kochany ma cudowne usta, pupę, a ta pupa wtedy jest ponętna kiedy nią ładnie kręci, uśmiech... nogi się pode mną uginają, lubię na niego patrzeć jak śpi... serce się wtedy wierci żeby go przytulić najbardziej lubię ten wzrok kiedy chce się na mnie rzucić.

A tak ogólnie kocham go za to, że jest, że mi pomaga, pociesza... kocham go za każdy jego gest.

Świat to potwór zębaty, gotowy gryźć, gdy tylko zechce.

17

A Ja najbardziej w świecie kocham Jego uśmiech... Jest taki szczery... ma bardzo ładne zęby więc ten uśmiech jest naprawde powalający...
Po za tym kocham jeszcze Jego wzrok taki pełen miłości najczęściej patrzy tak na mnie gdy jestem na niego zła i wyzywam go a on już na mnie nie ma siły to po prostu uśmiecha  się , tak pięknie na mnie patrzy i mówi... No i co ja mam z Tobą łobuzie zrobić smile
No i kocham Go też za to, że on nie potrafi mi nieczego odmówić....po prostu niczego...
Ajć.. Jego w ogóle nie da się nie kochać smile

02.02.2015 ET
09.02.2015 Beta 74
12.02.2015 Beta 323,3
17.02.2015 Beta 2349

18

Niteczka pozazdrościć ci takiej milosci smile

19

Wiem, Kiedy widzę związki na co dzień gdzie faceci naprawde wielu rzeczy i to takich błahych odmawiają swoim partnerką to wtedy jeszcze bardziej uświadamiam sobie, że lepiej nie mogłam trafić wink

02.02.2015 ET
09.02.2015 Beta 74
12.02.2015 Beta 323,3
17.02.2015 Beta 2349

20

Oczy i pupa

21

Obecnie nie mam faceta , ale ogólnie mogę powiedzieć, że uwielbiam, a wręcz kocham męskie łydki, takie umieśnione bóstwo:D A co do charakteru to uwielbiam romantyków. Takich którzy świata poza mną nie widzą i zawsze moge na Nim polegać. Niestety nie spotkałam jeszcze takiego...Czy tacy faceci istnieją?:)

"Namieszałeś w mojej głowie,
Jednym gestem ,jednym słowem
Nie musisz przynosić mi wianków i bzów
Wystarczy mi ,że jesteś tu"

22

Najpiękniejsze są jego błękitne oczy smile Ale pociaga mnie w nim wszystko, jest zadbany, przystojny, mądry, kulturalny, wykształcony i troskliwy. Wszystko w nim kocham smile Spotkałam swój ideał wink

My sami możemy tworzyć swoje szczęście. Łapmy je w ręce i ulepmy je na miarę naszych potrzeb.

23

Ja mam najukochańszego faceta, który nie potrafi się na mnie wkurzać:) pomimo że czasem wrednie krzyczę na biedaka bez powodu (wstyd mi). Kocham go za całokształt  i wszystko mi się w nim podoba.- Kocham go za to kim jest i jaki jest,że mnie kocha i zawsze będzie:)

24

Mój mężczyzna jest idealny dla mnie.... może nie zgodze sie z tymi włosami bo tych prawie nie ma (na głowie)  a tak to podnieca mnie cały on ale najlepszy ma tyłek bo umięśniony i kształtny i oczy bo są jedyne w swoim rodzaju.... są zielone i na jednym oku ma czerwone plamki które sie poszerzaja od alkoholu big_smile jego kaloryfer też jest boski..... no poprostu mmm rozpływam się wink

"nie wierze w kościół i powątpiewam w Ciebie często, jednak mimo wszystko kocham Cię za przeszłość"

25

hmm... w moim chłopaku przede wszystkim kocham stanowczość smile jest 100% mężczyzną smile i szczerość i to, że zawsze stoi po mojej stronie smile zawsze mogę na niego liczyć ... zawsze smile to chyba najwiekszy dowód na to, że mnie kocha smile poza tym bardzoo dużo mi pomógł w życiu odkąd jesteśmy razem smile wsparcie, pomoc i to, że druga osoba wie, że zawsze ma kogoś komu może się wyżalić, wypłakać są chyba najważniejsze smile ON nie jest tylko moim chłopakiem, jest przede wszystkim moim przyjacielem smile jeśli chodzi o to co na zewnątrz też mu niczego nie brakuje smile pozadrawiam smile

"Trudno jest iść przez życie wieloma drogami jednocześnie"
Pitagoras

26

Najseksowniejsza część ciała faceta- Jego MÓZG

27

Ja także najbardziej uwielbiam jego dłonie:) nie ma on jednak gładkich dłoni, wypielęgnowanych itd, tylko mocne, spracowane, niedomyte ze smaru wink są silne a zarazem delikatne smile identyczne dłonie jak u mojego taty smile

Poza tym kocham jego spojrzenie smile ma niebieskie duże oczy i czarną oprawe oczu smile uwielbiam i nigdy nie zapomne jego spojrzenia, my sie zmieniamy, lata lecą, a to spojrzenie wciąż to samo wink

no i ma słodki KARCZEK tongue:P

ogolnie jest Kochany, niby twardziel, a jednak z sercem wielkim, dobrym, wrażliwym wink

Taki to właśnie jest mój - czasem nieznośny ;D - mąż :*:*

Nie trać wiary w marzenia, tylko dąż do ich spełnienia !!!

28

Ja najbardziej lubię hmmm smile niebieskie oczy, szerokie ramiona, słodki uśmiech, pewność siebie.

?Kochająca kobieta wybacza wszystko, lecz nie zapomina niczego.?   Khalil Gibran   

29

wczesajka napisał/a:

kocham to,ze jest dla mnie najlepszym przyjacielem.
to, że wiem,ze nigdy nie zostawi mnie w potrzebie.
to,że czuje sie przy nim bezpieczna.
to,że przy nim czuję się jak kobieta.

i wiem,że jestem kochana.

Wczesajka, świetnie to ujęłaś. Właśnie tak powinna się czuć każda kobieta w swoim związku... smile

A co mnie w mężczyźnie najbardziej pociąga (fizycznie)? Przede wszystkim twarz i spojrzenie. W następnej kolejności brzuch i dłonie. Nie toleruję zaniedbanych dłoni/zębów i ogólnego niechlujstwa. Natomiast Brad Pitt nigdy mi się nie marzył, jakoś tak jak to mówią... "Z ładnej miski się nie najesz" wink

... Mam serce w ogniu i niewiele mam w tym życiu czasu, by żałować czegoś...

REGULAMIN Forum Netkobiety.pl - przeczytaj smile

30

A ja w swoim J. uwielbiam to że mimo różnicy wieku jest dla mnie wspaniałym człowiekiem, rozumie moje problemy,obawy, i wiem ze zawsze moge na Niego liczyć smile. Oprócz tego ma świetny tyłek i  piękne oczy <mmmmm> smile

31 Ostatnio edytowany przez a_normalna (2010-02-16 23:11:18)

Mnie niesamowicie pociąga jego tyłeczek (do końca życia nie zapomnę widoku jak nagi stanął przy oknie żeby zasłonić zasłony mrrrrrrrau), piękny i szczery uśmiech, kochające oczy, broda (o ile akurat jej nie zgoli), miękkie usta, zapach i to jedyne w swoim rodzaju ciepło.

32

Ja u mojego  faceta,męza, uwielbiam jego spojrzenie,niebieskie oczy w których kilka lat temu sie zakochałam...:),a oprócz tego jego klate,taką nieduza,gdzie nie ma ani jednego włoska hehe,ale taka uwielbiam....

33 Ostatnio edytowany przez dru_ (2010-02-22 11:51:02)

A ja kocham mojego byłego faceta za rozsądek, odpowiedzialność, dojrzałość, za kawę, którą parzył, za to, jak patrzył brązowymi oczami, za upór, za silne dłonie...
I za to, że jak nikt motywował do działania...

Lepiej bez celu iść naprzód niż bez celu stać w miejscu, a z pewnością o niebo lepiej, niż bez celu się cofać.

34

Byłego ?
Hmmmm
Kobiety są dziwne jednak

Gdy człowiek będzie miał wszystko
Bogowie będą musieli umierać...

35

No właśnie byłego... Bo sobie nie radzę z tym, żeby przestać kochać.

Lepiej bez celu iść naprzód niż bez celu stać w miejscu, a z pewnością o niebo lepiej, niż bez celu się cofać.

36

Ja uwielbiam w Nim to jaką jest osobą: odpowiedzialną, stanowczą, czasami upartą, wrażliwą, rozsądną.
Jak każdy ma też wady, ale jak kochać to i akceptować wady, prawda?
Podoba mnie się Cały, ale są cześci ciała na które mogłabym patrzeć i dotykać godzinami...Oczy, Usta, Nos, Klatka piersiowa i Pośladki wink

37

Kocham mojego mężczyznę za WSZYSTKO,
Kocham każdy milimetr jego męskiego ciała, jego ciepły dotyk, niezwykły zapach, niepowtarzalne spojrzenie (mój partner ma wyjątkowe oczy bo jedno ma niebieskie, a drugie zielone smile )
Kocham go za jego inteligencje, odwagę i skromność.
Kocham, kocham, kocham go baaardzo!!!

38

Pociąga mnie w nim jego stanowczość, oczka, usta, piękne ząbki którymi świeci mi po oczach jak się uśmiecha. smile I jego piękne plecy. Takie szerokie i silne. do tego jego troskliwość o mnie jest po prostu wspaniała. smile

"...w grzywie wiatr, a w kopytach magia..."
Zdolniacha
Napaleniec
Spryciarz smile

39

Wysoki,przystojny brunet,brązowe oczy,wesoły, z dużym poczuciem humoru,dystansem do siebie,inteligentny,zakręcony,szczery,grający fair.W pierwszej kolejności zwracam uwagę oczywiście na twarz,dłonie,ubiór.

?-my only love

40

Ja mam hopla na punkcie facetów z brzuszkiem, bez przesady, nie takim, który mógłby na taczce przed sobą wozić, ale jednak nie odpowiadają mi szczupli i wysportowani. smile

Facet musi też być wysoki. Mam mu sięgać najwyżej do ramienia. wink

Koniecznie brązowe oczy. smile

Piękne, duże dłonie, żeby mogły mnie zamknąć przed światem...

Szerokie ramiona, żeby czuła się w nich bezpiecznie.

Głęboki głos, żeby mi nie piszczał w ucho... wink

To tyle jeśli chodzi o wygląd. Jeśli zaś mowa o sferze nie-cielesnej, no cóż... Musi być moim najlepszym przyjacielem, a ja jego najlepszą i najbardziej zaufaną przyjaciółką. Na szczęście udało mi się znaleźć taki ideał. smile

The best is yet to come smile

41 Ostatnio edytowany przez martyna2010 (2010-11-12 23:42:08)

Kiedyś zwracałam uwagę początkowo na włosy, gdyż uwielbiałam chłopaków z pięknymi, brązowymi loczkami big_smile . Aktualnie zwracam uwagę na oczy. Potem na budowę ciała, dłonie, kilkudniowy zarost (niektórzy wtedy wyglądają taaaak męsko ahh tongue ) , głos  i ... zapach big_smile

Czasami leżę w trawie i wcale mnie nie widać. I świat wydaje się taaki piękny. A potem ktoś przychodzi i pyta: "Jak się dzisiaj czujesz?" I okazuje się, że okropnie.

42 Ostatnio edytowany przez gothka (2010-11-13 14:09:02)

No cóż, ostatnio wypisałam 365 rzeczy za które kocham mojego D. więc przytoczenie teraz ich wszystkich trochę by mi zajęło wink Zawsze zwracałam uwagę na :
-oczy faceta (koniecznie musiały być jasnego koloru),
-długie, zadbane włosy,
- silne, męskie dłonie,
- zmysłowy zapach,
- jego gust muzyczny.
Budowa ciała miała dla mnie mniejsze znaczenie bo najbardziej lubiłam panów takich ,,w sam raz" (ani zbytnio nie wysportowanych ani bardzo puszystych) a co to wzrostu to każdy mężczyzna jakiego poznałam był ode wyższy (ja mam tylko 152 cm tongue ). Koniecznie zaś interesował mnie jego gust muzyczny bo wiem, że z fanem techno czy disco polo w życiu bym się nie dogadała.

No i dwa lata temu znalazłam swój ideał wink Długowłosego blondyna z bródką, o zielonych oczach; 182 cm wzrostu, 80 kg żywej wagi tongue Używa wody toaletowej której zapach wzbudza we mnie pożądanie a dłonie ma tak seksowne, że chciałabym by dotykał mnie bez końca. Dlatego też w łóżku układa nam się wspaniale wink
A tak całkiem poważnie to kocham go przede wszystkim dlatego, że jest ze mną. W dobrych i złych chwilach, na przekór naszym wybuchowym charakterom. Potrafimy bawić się razem jak dzieci a kiedy dzieje się coś złego wiem, że mam w nim oparcie. Nie ma rzeczy, o której nie moglibyśmy porozmawiać- i chyba to jest dla mnie najważniejsze.

Jeśli chodzi o kobiety, większość mężczyzn żałuje, że nie urodziło się kotami.

43

gothka napisał/a:

- jego gust muzyczny.

A czego Twój facet słucha? jeśli mogę wiedzieć. Ocenię jego gust muzyczny ;p

44 Ostatnio edytowany przez gothka (2010-11-13 15:29:52)

mordismon dobrego rocka przede wszystkim;) Uwielbia Queen, Metallicę, Evanescence, AC/DC i ogólnie te klimaty wink Bardzo klasycznie i bardzo gustownie.

Jeśli chodzi o kobiety, większość mężczyzn żałuje, że nie urodziło się kotami.

45

Klasycznie, zgadza się, ale bez Evanescence wink

PS Mierzi mnie to, jak widzę niepoprawną formę zapisu "Metallicę" (nie ma czegoś takiego) - często fani nie wiedzą, jak to się pisze poprawnie - winno być "Metallikę" - tak na marginesie wink

46

hmm ja bylam z bardzo przystojnym chlopakiem. czarne wlosy, niebieskie oczy, umiesniony, mily i namiętny, ale po jakims czasie nie moglam zniesc tego ze on jest mniej inteligentny niz ja. po prostu jakis przygłup nie pojmowal prostych rzeczy.
od tamtej pory totalnie zmienilam swoj IDEAŁ. owszem lubie jak facet jest męski i czuc od niego testosteron. ale piekny? sorry ale nie chce typa ktory jest zakochany w sobie, tylko we mnie...
jesli chodzi o charakter to musi byc inteligentny, wyluzowany, miec dystans do siebie przede wszystkim (nie znosze tego jak facet jest przeczulony i zachowuje sie jak baba, to jest zalosne), szczery, silny psychicznie i fizycznie tez by sie przydało. i samodzielny. nie ma nic gorszego jak facet na garnuszku rodzicow i nieumiejący kierowac swoim zyciem. no chyba ze mial klopoty i rodzice mu po prostu pomagaja wyjsc z dolka. ale taki pasozyt darmozjad? nigdy. facet to facet, musi zacisnac zeby i isc przez zycie z podniesiona glowa. teraz ojcowie w ogole nie ucza tego swoich synow, tragedia. niedlugo juz w ogole prawdziwych facetow nie bedzie na swiecie.

47

kocham meza za to ze jest a uwielbiam jego usta dlonie dotyk oczy i postawe ciala...no i jego slodkie zarty kocham to jak sie ze mna droczy smile

48

Nie zakładając nowego tematu ,tutaj my faceci też możemy was opisać?  tongue

W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia. http://www.youtube.com/watch?v=9kD8sxIjVuc

Posty [ 49 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » NETKAFEJKA o facetach - co Was w nich pociąga??

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018