szkoła językowa Katowice - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » STUDIA, SESJA I ŻYCIE STUDENCKIE » szkoła językowa Katowice

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

1

Temat: szkoła językowa Katowice

hej

szukam fajnej szkoły językowej w Katowicach
słyszałam, że dobra jest Chapeau-bas, czy ktoś coś o nich wie?
chciałabym uczyć się francuskiego na wyższym poziomie i angielskiego na średnio zaawansowanym

pozdrawiam

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: szkoła językowa Katowice

Nie jestem z Katowic, ale mogę doradzić co do metody. Ja osobiście polecić mogę metodę bezpośrednią typu English direct. Są też odpowiedniki w innych językach. Ta metoda opiera sie na ciągłym mówieniu. Nie tlucze sie gramy w nieskończoność, bo przecież mówiąc używamy struktur gramatycznych. Ta metoda utrwala dobre nawyki komunikacyjne. Efekty są szybko widoczne. Ale sprawdź czy Ci to odpowiada. Sama uczę w jezykowce i wiem, ze nie każdemu ta metoda pasuje. Zanim sie zdecydujesz na konkretną szkole umów sie na lekcje próbne smile
Pozdrawiam!

Have I gone mad? I'm afraid so. You're entirely bonkers. But I'll tell you a secret. All the best people are.

In Gegensatz zu Menschen Katzen lecken nur eigene Ärsche. tongue

3

profi-lingua smile

4

jadvinia napisał/a:

Nie jestem z Katowic, ale mogę doradzić co do metody. Ja osobiście polecić mogę metodę bezpośrednią typu English direct. Są też odpowiedniki w innych językach.

A metoda Callana? Możesz o niej napisać coś więcej? W Katowicach jest szkoła elsinore-angielski.katowice.pl i tam uczą tą metodą, czy to jest dobry wybór?

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STUDIA, SESJA I ŻYCIE STUDENCKIE » szkoła językowa Katowice

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018